Ml. přípravka C: Na sluníčku pátá příčka nevadila

Autor: Václav Kvasnička <kvasnicka(at)microweb.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 22. 03. 2010

Na první jarní den jsme se sešli v dobré náladě a konečně i s vidinou hezkého počasí. Začínat jsme měli sice druhým zápasem, ale naši sousedé z Braníka nedorazili, tak po drobných změnách jsme nakonec vykopávali jako první. Jako první jsme se postavili Meteoru. Přestože se kluci teprve probouzeli, hra byla hned zpočátku velmi vyrovnaná. Nějaké šance byly, ale bohužel nezakončené. Trochu nešťastnou náhodou jsme inkasovali v 9. minutě gól a za stavu 0:1 byl i pískán konec zápasu.

Po malé svačince se kluci chystali na tým z Šeberova. Celý zápas probíhal v podobném duchu jako předchozí s tím, že přibylo promarněných šancí. Kluci se nemohli dostat do správného tempa a ne a ne se rozběhat. Zápas skončil opět výsledkem 0:1.

Přidána fotogalerie

Pak už na nás čekali favorité turnaje Admira a Bohemians 1905. Tyto zápasy už byly pod taktovkou soupeře. Kluci se snažili, ale bohužel to na takové soupeře nestačilo. V prvním poločase se nám roztřepala síť hned třikrát. V 6., 9., a 10. minutě. Ve druhém poločase naše kluky potěšila šťastná kopačka Ládi Ruňanina a po menších mlatech před brankou soupeře jsme přece jen v 16. minutě zaskórovali. Pár vteřin před koncem jsme si ještě nechali upravit konečný výsledek na 1:4.

Zápas s Bohemkou dopadl opět stejně jako s Admirou, tedy 1:4. Po asistenci našeho brankáře Matyáše Vágnera se podařilo zakončit Patrikovi Bešťákovi. To byl náš druhý a i poslední gól na tomto turnaji. Nutno zmínit ještě velmi pěkný výkon Pavla Krýdy, který byl ve všech zápasech přesně tam, kde měl být a Matyáše Vágnera v brance, který včasným vyběhnutím a dirigováním si svých spoluhráčů zabránil dalším brankám v naší síti.

Přestože nám štěstí tentokrát nepřálo, kluci si dobře zahráli a až na malý deštík nebylo po dlouhé době nutné se schovávat v šatnách.

Sestava: Vágner Matyáš (1 asistence), Krýda Pavel, Ruňanin Ladislav (1 gól), Vrla Filip, Mudra Milan, Radimský Lukáš, Škach Michal, Pavlas Ota, Klíma Tomáš, Bešťák Patrik (1 gól), Kvasnička Jakub.