Muži B: Junior Praha B - FC Tempo Praha B 3:2

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 08. 04. 2010

Proti Junioru nastupovala Benfika opět s cílem bodovat. Protože i Junior byl od béčka vzdálen jen na pět bodů. Začali jsme dobře, v 6. minutě šel sám na brankáře David, ale lob se nepovedl. Ve 23. minutě fauloval ve vápně Slavíček a Junior nařízenou penaltu proměnil - 1:0. Dál se obě mužstva snažila o další úpravu skóre. Tempo bylo možná o kousek nebezpečnější, ale další branka do půle nepadla.

Druhá část hry začala v podobném duchu jako skončila prvá půle. Až v 62. minutě při normálním rozehrání míče - obránce - obránce - brankář - obránce přišla chybička. Yusyp nepřihrál obránci. Míč se mu po kopačce svezl přímo na nohu útočníka a Junior vedl 2:0. Tempo zesílilo nápor a v 88. minutě Vrzal zahrál volný kop na vlasní polovině, ten prodloužil Nechvíla hlavou a Dedek snížil na 2:1. Ale drama pokračovalo.

V 89. minutě se útočník domácích zmocnil odkopnutého míče a protože už nemohl nic jiného dělat, zkusil přelobovat vyběhnuvšího Yusypa, tomu však vysoký míč vypadl z ruky a dokutálel se do sítě - 3:1. Tempo však i nadále útočilo. V 90. minutě zahrál volný kop Ondra Šulc. Teč ve zdi znamenala míč pro Jakuba Hurku, ale jeho střela končí na tyči. Avšak odráží se k Dedkovi a ten snižuje na 3:2.

Dvě utkání s tými, se kterými soupeříme o udržení, tak skončila porážkou o branku. Obě celkem nešťastně.

Junior Praha B - FC Tempo Praha B 3:2 (1:0)
Branky Tempa: Dedek 2.
Tempo: Sestava: Yusyp - Slavíček, O.Šulc, Vrzal, Valášek - Brutovský (79. Hron), Morávek (61. J.Nechvíla), David, Klouda - Hurka J., Dedek.