Ml. žáci B: SK Aritma Praha B - FC Tempo Praha B 2:1

Autor: Petr Petřek <petrek.petr(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 11. 04. 2010

Dne 11.4. jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát na hřišti Aritmy Praha. Toto hřiště je pro nás doslova zakleté. Malé hřiště a umělka nám vůbec nesedí. Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře, ale pětiminutový tlak jsme nijak nevyužili. Naopak soupeř se začal více prosazovat a provětrával naši obranu stále více a více. Přesto se nám podařilo v 9. minutě vstřelit branku ze skrumáže ve vápně Vojtou Vejšickým.

Poté se však hra vyrovnala a byl to spíše boj o každý metr. Nebyli jsme schopni si přihrát více jak dvě přihrávky za sebou, natož něco kloudného vymyslet. Kluci z Aritmy postupně přebírali iniciativu a výsledkem byl gól do naší sítě v 16. minutě, kdy šel útočník domácích sám z pravé strany. První střelu obránce Brych ješte odvrátil, ale na dorážku jsme se jen koukali. A aby toho ještě nebylo dost, tak hned v další minutě jsme dostali druhý gól po špatném výkopu od brány, následném nedůrazu a špatné domluvě brankáře se stopery. Domácí útočník zavěsil pod břevno. Poločas jsme prohráli 1:2.

Nic však nebylo ztraceno a čekala nás ještě druhá půle. V té se však našim klukům ale vůbec nedařilo, hra byla velice chaotická a upachtěná. Soupeř nás nepustil do žádné šance a nebýt našeho brankáře, tak jsme dostali pěkný výprask. Gól však již nepadl a zápas skončil zaslouženou výhrou domácích borců. Jako treneři nemůžeme být vůbec spokojeni s předvedenou hrou a máme co napravovat. Doufáme, že příští zápas již předvedeme lepší výkon a bude se i na co dívat.

SK Aritma Praha B - FC Tempo Praha B 2:1 (2:1)
Branka Tempa: 9. Vejšický.
Tempo: Marinov - Petřek (41. Píro), Jelínek, Brych, Hlaváč, Kuriš, Vejšický, Nguyen, Klajbl, Čáslavský, Liska (46. Klíma).