Ml. přípravka C: SK Benešov - FC Tempo Praha 0:4

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 20. 04. 2010

Dalším krokem jarního Mini cupu bylo utkání proti fotbalistům z Benešova. Naše zlé předtuchy, že vyjet v pátek odpoledne – s předzvěstí ideálního víkendu – po D1 není dobrý nápad, se vyplnily. Brzo se někteří z nás stali vězni páteční kolony a dojezd na benešovské hřiště už znamenal malé vítězství.

Slunce nám na náš souboj svítilo prvních pět minut, pak jej vystřídal vítr a "islandské mraky". Naštěstí kluci nehráli podle počasí a jejich výkon měl vzestupnou tendenci. Prvních deset minut bylo bez výrazné chuti, ale jakmile kluci otrkali soupeře, přidávali. Ve třinácté minutě přihrál Pavel Krýda Ladislavu Ruňaninovi a vedli jsme 1:0. V osmnácté minutě za asistence Sebastiana Linga zvýšil Dan Michl na poločasových 2:0 pro naše barvy.

Benešovští hráči se během celého zápasu dostali k naší bráně minimálně. Velmi reálným odhadem lze říct, že si Matyáš Vágner v bráně sáhl na míč celkem třikrát. Je pravdou, že obrana fungovala stoprocentně a Milan Mudra s Ondrou Filipem byli výborní. Filip Snížek svědomitě hlídal nejlepšího benešovského střelce, který si "ani neškrtl".

Ve druhé půlce zápasu se zvýšil tlak soupeře, ale kluci jej zvládli bez chybičky, velkou oporou byl tentokrát i Lukáš Radimský. Ve 24. minutě přihrává Sebík Ling a Daniel Michl se sebejistotou zvyšuje skóre na 3:0. Poslední gól zápasu vstřelil mazácky z trestného kopu Vojta Panc.

Penaltový rozstřel potvrdil naši převahu (6:4) a myslím, že jsme všichni, především náš trenér, mohli z Benešova odjíždět s malým pocitem pýchy a radosti.

SK Benešov - FC Tempo Praha 0:4 (0:2)
Branky: Daniel Michl 2, Ladislav Ruňanin, Vojta Panc.
Střelci penalt: Matyáš Havlíček, Vojta Panc, Milan Mudra, Tomáš Ulihrach, Filip Snížek, Sebastian Ling.
Tempo: Matyáš Vágner, Snížek Filip, Vojta Panc, Pavel Krýda, Ladislav Ruňanin, Michal Michlík, Matyáš Havlíček, Ondřej Filip, Lukáš Radimský, Ulihrach Tomáš, Milan Mudra, Daniel Michl, Sebastian Ling.