St. dorost: FC Tempo Praha - SC Radotín 4:2

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 26. 04. 2010

V boji o další body jsme na domácí trávě přivítali Radotín. Před zápasem jsme hráče upozornili na brejky soupeře a zhuštěnou obranu. Ondra jako by neposlouchal, a tak v první minutě prohráváme 0:1. Horší začátek jsme nemohli potřebovat. Naše trápení z posledních zápasů pokračovalo. Radotínští hráli podle očekávané taktiky a my jsme se probíjeli jejich obranou. Na kopačky se nám začala lepit nervozita a smůla. Erik, který marně hledá svoji formu ze zimního turnaje, byl vystřídán ve 20. minutě. Nové útočné duo David - Patrick o sobě dalo vědět ve 25. minutě a David vyrovnal na 1:1. Branka přinesla do našich řad klid a i hra se zlepšila. Do poločasu však žádná změna ve skóre nenastala. V naší kabině bylo co vysvětlovat. Chyb za první poločas bylo na několik zápasů, pohyb bez míče nulový, prohrané osobní souboje a kombinace žádná. Odhodlání zvítězit ale nechybělo.

Od zahajujícího hvizdu pro druhý poločas jsme se do radotínských zakousli, zlepšil se pohyb a i náznaky kombinací se objevily. Probudil se i Dan a jeho tvrdou střelu brankář hostí jen vyrazil a dobíhající Kuba dal na 2:1. Radovali jsme se však jen minutu. Po nedůrazném odkopu a další hrubici je srovnáno. Na postu stopera střídá Ondru Seli a od začátku několikrát zasahuje svým oblíbeným skluzem. Zraněného Carlose střídá Dominik a my přeskupujeme naše řady. Naše útočná aktivita nabývá na síle a po slalomu Dana vedeme 3:2. Radotín se nevzdává a naše obrana má plné ruce práce. Jako vysvobození přichází akce Dana a Davida a jeho branka na 4:2. Tak jsme po infarktovém průběhu získali další povinné body. Slibným výkonem na sebe upozornil debutant Klasna. Kluky je potřeba pochválit za bojovnost a kvalita hry za podzimem pokulhává.

FC Tempo Praha - SC Radotín 4:2 (1:1)
Branky Tempa: 25. Balun (Hnat), 59. Klípa (France), 75. France (Balun), 84. Balun (France).
Tempo: Flaks - Benda, Šulc (62. Selichar), Varecha (78. Lacina), Kučera - Klípa, Sehnoutka (70. Čemus) France, Balun - Hnat, Klusák (21. Klasna).