Ml. přípravka C: SK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 1:4

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 03. 05. 2010

Na příjemném hřišti Motorletu jsme dne 1.5. nastoupili na další zápas Mini cupu. Byť byl Svátek práce, nikomu se do díla nechtělo a začátek zápasu byl opět rozjetý jak zabrzděný vlak, rozpohybování hráčů stálo trenéra hlasivky i úsilí. První vlaštovka přilétla v šesté minutě, kdy Dan Michl zasadil na 1:0. Poté došlo na hřišti ke střídání, naskočila druhá šestka hráčů a v osmé minutě jsme byli na 1:1. Naštěstí pro nás jsme do zápasové přestávky vstoupili za stavu 2:1 po trefě Sebastiana Linga.

Dvě minuty po odpískání druhého poločasu překonal motorletského gólmana opět Dany Michl (přihrávka Sebastian Ling ) a na konečných 4:1 zvýšil Sebastian Ling po nahrávce Daniela Michla. Do odehrání zápasového času už žádné góly nepadly. Kluci s přibývajícími minutami vylepšovali hru, ale objektivně lze zápas hodnotit průměrně. Pěknou práci v zápase odvedl Ondra Filip, Tomáš Ulihrach ukázal, že už není žádný začátečník a na hřišti vyčníval v dobrém Filip Snížek.

Paradoxně naši střelci gólů nepodávali zrovna optimální výkon a dá se ukázat, že počet vstřelených gólů není rovnítkem k dobře odehranému zápasu. V závěrečných penaltách jsme zvítězili poměrem 12:9, což znamená, že pouze dva naši střelci nebyli úspěšní, což je velmi dobré skóre.

SK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 1:4 (1:2)
Branky Tempa: Daniel Michl a Sebastian Ling 2.
Tempo: Matyáš Vágner - Snížek Filip, Vojta Panc, Pavel Krýda, Matyáš Havlíček, Ondřej Filip, Lukáš Radimský, Ulihrach Tomáš, Daniel Michl, Tomáš Hradil, Sebastian Ling, Patrik Bešťák, Petr Hodouš, Ladislav Ruňanin.