St. dorost: FC Tempo Praha - Sokol Řepy 27:0

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 11. 05. 2010

Za pěkného slunečného počasí jsme na našem pažitu přivítali Řepy. Hosté nastoupili jen v osmi a tím nám cestu za ziskem dalších bodů usnadnili. Bylo jen na nás, jak si s početní převahou poradíme. Brzy bylo jasné, že dobře. Ve čtvrté minutě začal brankové hody Erik, za chvíli přihrál svému kamarádovi Kučovi a je to dva nula. Třetí branku dal Carlos a čtvrtou a pátou dal opět Erik, šestou dal Dan. Pak padaly branky po minutě - skórovali Erik, Kuba, Peťa Matoušek a na deset nula dal David. Pak hostům přišli další dva hráči, ale náš brankostroj to nezastavilo. Do poločasu přidali další branky Dan, Peťa, Erik dvě a na přestávkových patnáct uzavřel z penalty Petr Flaks.

O poločase jsme si řekli, že nesmíme polevit a dál hrát. Carlos zahájil druhý poločas svoji druhou brankou, pak dvakrát skóroval Erik. Řepy se sympaticky snažily bránit, ale nestíhaly. David a Carlos posunuli brankový účet na dvacet nula. Dan pak prošel od půlky hřiště a dal svůj třetí gól a odešel střídat. Matoušek dal také svůj třetí gól, David, Erik, Kuča a nakonec Dominik uzavřeli na konečných 27:0.

Rekordní výsledek je hezký, kluci chtěli dávat branky a hráli celý zápas. Před dalšími zápasy je to povzbuzující, ale na Střížkově to bude těžké.

FC Tempo Praha - Sokol Řepy 27:0 (15:0)
Branky: Klusák 10, Sehnoutka, France, Matoušek a Balun 3, Kučera 2, Klípa, Flaks, Čemus.
Tempo: Flaks - Šulc (72. Lacina), Selichar, Novák, Kučera - Klípa, Sehnoutka, France (66. Čemus), Balun - Klusák, Matoušek.