St. přípravka A: ABC Braník - FC Tempo Praha 4:2

Autor: Michal Hozák <michal.hozak(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 11. 05. 2010

Nedělní ráno sraz na Tempu v 8:00 hod., odjezd na Braník k dalšímu soupeři. Braník je v tabulce nahoře, to jsme věděli, ale nějaký ten bod jsme chtěli urvat. Kluci byli opět bojovně naladěni a chtěli se o vítězství porvat. Zápas začal v 9:30 hod. za pěkného počasí, ale utkání pro nás nezačalo dobře. Po hrubé chybě rozhodčího, kdy byl míč mimo hřiště a hráč Braníka ho vyvezl zpět a poté poslal balón do prázdné brány - 1:0. Bohužel! Kluci byli zklamaní a někteří se i rozbrečeli. Poté jsme přidali na důrazu a vytvářeli si hodně šancí, ale bohužel v první půli z šesti vyložených šancí (hráč sám před bránou) proměnili jen dvě, obě David Obermajer, a tak jsme do šaten odcházeli za stavu 1:2.

Ve druhé půli jsme tolik ze hry neměli a soupeř ze dvou standardek otočil na 3:2, poté ještě zvýšil na 4:2 po pěkné akci našeho bývalého hráče Michala Beneše do prázdné brány. Bohužel jsme žádný bod z Braníka neodvezli, ale všem přihlížejícím se musel zápas líbit jak fotbalovostí tak bojovností všech hráčů. Kluci i přes prohru zase DÍK!

ABC Braník - FC Tempo Praha 4:2 (1:2)
Branky: 13. a 21. Obermajer.
Tempo: Hozák, Staněk – Rod, Buzek, Obermajer, Pekárek, Blažka, Kopeš, Obuškevič, Janský, Voborský, Pavlásek, Višvader, Šamonil, Šebek.