Ml. přípravka C: Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 1:1

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 12. 05. 2010

Po překonání kopce k Vítkovskému památníku jsme se mohli pomalu připravovat na zápas proti hráčům z Bohemians 1905. Na hřišti jsme byli všichni brzo, neboť jsme očekávali špatnou situaci s parkováním – což se i nakonec potvrdilo.

Prvních patnáct minut zápasu přineslo výraznou převahu našeho týmu s výbornými momenty v naší hře jako například několikeré otočení hry ze strany na stranu. V šestnácté minutě trefil Dan Michl tyč brány a osmnáctá minuta ukázala, že vše je možné, neb střela Sebastiana Linga trefila horní tyč brány a pak spadla kolmo dolů, aniž by se dostala za brankovou čáru. V devatenácté minutě se podařil hráčům soupeře jeden z prvních výpadů před naší bránu a po opakovaných nákopech ve velkém chumlu hráčů skončil míč v naší síti. Do přestávky jsme šli tedy oprávněně s malým pocitem nespravedlnosti a naštvání, neb 1:0 pro soupeře neodpovídalo podaným výkonům.

Druhá půlka utíkala v duchu velkého tlaku, naši malí bojovníci si nechtěli nechat prohru líbit a zaslouženě ve 25. minutě vyrovnali na 1:1. Dorovnávací gól vypracoval Matyáš Havlíček, jenž si vybojoval míč a čaroval s ním, až vyčaroval roh, ten skvěle rozehrál Péťa Hodouš a Matyáš ho zaslouženě dorazil do bohemácké sítě. Zápas skončil za vyrovnaného skóre 1:1, byť se větší část hry odehrávala na půlce soupeře a naši kluci hráli o větší kus líp. Velká pochvala za odehraný match patří všem hráčům a ještě větší Matyáši Havlíčkovi nejen za vstřelený gól, ale za jeho nasazení po celou dobu zápasu. Jediným nešvarem v utkání bylo chování některých jedinců na střídačce, ale to jsme si hned po zápase vysvětlili a tak doufáme, že se to již nebude opakovat. Závěrečné penalty 9:4 pro FC Tempo.

Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 1:1 (1:0)
Branka Tempa: 25. Havlíček (Hodouš).
Tempo: Vágner Matyáš, Snížek Filip, Vojta Panc, Filip Ondřej, Runanin Ladislav, Lukáš Radimský, Maty Havlíček, Sebastian Ling, Hodouš Petr, Patrik Bešťák, Michl Dan, Ulihrach Tomáš.