Ml. žáci B: FK Klánovice - FC Tempo Praha B 4:2

Autor: Petr Petřek <petrek.petr(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 24. 05. 2010

Ve čtvrtek 20.5. jsme odehráli odložené utkání na půdě Klánovic. Nutno říci, že jsme nastoupili bez 3 hráčů základní sestavy, kteří jsou na škole v přírodě. Ovšem kluci, kteří nastoupili k tomuto utkání, byli odhodlaní podat dobrý výkon a potrápit soupeře. To se nám od začátku utkání docela dařilo, nepouštěli jsme domácí do žádných vyložených šancí, ale ani my jsme si žádnou nevypracovali. Útoky se střídaly z jedné strany na druhou, ale většinou končily před pokutovým územím a co prošlo, to pochytali brankáři. Do půle gól nepadl, tak se do šaten odcházelo za stavu 0:0.

Druhá půle však pro nás nezačala dobře, ve 33. min domácí dali gól po chybě obrany a vedli 1:0. Ve 35. min jsme mohli vyrovnat, kdy Čáslavský přestřelil bránu z hranice pokutového kopu. Ve 39. min. jsme se dočkali i my, kdy Vejšický dostal míč za obranu, obhodil si brankáře a přihrál Čáslavskému, který již dával do prázdné branky - 1:1. Ve 45. min. jsme dostali zbytečný gol, kdy jsme špatně odkopli balon od branky přesně na nohu soupeře, který lobem překonal našeho brankáře.

Kluci se však nevzdali a v 50. min. se krásně hlavou trefil Vojta Vejšický po rohovém kopu. Již to vypadalo, že vybojujeme remizu, ale soupeř měl ke konci zápasu více štěstíčka a během tří minut nám vstřelil dva góly a zaslouženě vyhrál. Myslíme si, že kluci odehráli dobrý zápas a bojovali do posledního hvizdu rozhodčího.

FK Klánovice - FC Tempo Praha B 4:2 (0:0)
Branky Tempa: 39. Čáslavský (Vejšický), 50. Vejšický (Čáslavský).
Tempo: Marinov - Petřek, Hlaváč, Klajbl, Brych, Chleborád, Nguyen, Vejšický, Löfler, Liska, Čáslavský.