Ml. dorost: FC Tempo Praha - SK Ďáblice 13:1

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 26. 05. 2010

V předposledním zápase hraném na domácím hřišti nastoupilo mužstvo mladšího dorostu proti celku z Ďáblic, toho času hrajícím na pátém místě tabulky. Utkání začalo vzájemným oťukáváním a do 17.minuty bylo i velmi vyrovnané. Naši první branku dal Horn po výborné přihrávce R.Nováka. Jenže o dvě minuty později jsme dovolili soupeři vyrovnat. Mezi 31. a 39. minutou jsme ovšem zasadili soupeři drtivý úder v podobě čtyř vstřelených branek, na druhé straně jsme soupeři téměř nic nedovolili i díky výborné hře defenzivy, kde odvedla výborný výkon stoperská dvojice Kristek - Hájek.

Do druhé části hry jsme vstoupili s tím, že se vyvarujeme některých chyb z první půle. Náš brankostroj začal v 52. minutě a skončil v 74., kdy jsme soupeři nasázeli dalších osm branek. Nutno podotknout, že soupeř ve druhé části hry působil odevzdaně a na větší odpor se nezmohl. Přesto je výsledek 13:1 pro soupeře krutý, protože v poli hrál celkem slušně. Naopak našemu týmu se dnes podařilo zrealizovat drtivou většinu šancí a to po celkem pohledných akcích.

Střeleckou smůlu prolomil Horn, který předešlé čtyři zápasy neskoroval, dnes se mu to povedlo čtyřikrát. Druhým úspěšným střelcem byl Stejskal, který dal hattrick. Spokojen jsem byl i s tím, že mužstvo za vysokého vedení hrálo až do závěrečného hvizdu rozhodčího.

Touto výhrou jsme potvrdili definitivně druhé místo v tabulce, které v případě nepostupu celku Slavoje Podolí z přeboru staršího dorostu, by znamenalo postup pro naše barvy. Takže musíme čekat a doufat!

FC Tempo Praha - SK Ďáblice 13:1 (5:1)
Branky: 17., 31., 52. a 70. Horn, 37., 52. a 63. Stejskal, 58. a 65. M.Novák, 34. R.Novák, 39. Kristek, 73. Hájek, 74. Dvořák.
Tempo: Čutka - Lehký, Hájek, Kristek, Klasna, Stejskal, Škopek, Vojtěch (56. Rudolf), Dvořák, Horn, R.Novák (56. M.Novák). Připraven: Švejda.