Ml. přípravka C: SK Horní Měcholupy - FC Tempo Praha 0:1

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 09. 06. 2010

SK Horní Měcholupy pohostil náš tým v neděli 6.6. k sehrání dalšího Minicupového zápasu. Vzhledem k teplému počasí, pálícímu slunci, bylo nejlépe ve studených šatnách. Byť začal zápas v 17 hodin, nezaznamenali jsme žádné ochlazení a pobyt na hřišti byl zároveň malou opalovací lekcí v soláriu. Kluci, byť si často namáčeli hlavy v kýblu, nabírali po chvilce hry rudé barvy a podle toho vypadala i jejich hra. První dvacetiminutovka nepřinesla žádný výrazný moment, o němž by se dalo psát. Jedinou událostí byl v šesté minutě faul na Dana Michla, který, k našemu překvapení, sudí vyhodnotil velice jemně a nepřinesl ani penaltu, kterou všichni očekávali.

Druhá polovina začala v našich řadách s větší silou a zápalem, zabralo přeskupení hráčů do jiné sestavy a přicházely nadějné gólové šance. 28. minuta zápasu konečně přinesla očekávaný gól, zařídil jej Sebastian Ling po nahrávce Petra Hodouše. Nešlo o žádnou učebnicovou akci, míč Sebík vykopl do sítě z chumlu hráčů před branou, ale vzhledem k průběhu zápasu jsme byli všichni rádi, že padl. Další naděje zasvítala ve dvacátédeváté minutě, kdy kopal Vojta Panc trestný kop, ale i náš kanonýr nevybavil střelu potřebnou silou. Nakonec největším zážitkem druhé půle byla Andrejka Michlíková, která si na naší polovině hřiště neohroženě (hlavně pro rodiče nepozorovaně) ucrcávala brčkem svou limonádu.

Celkově chyběla zápasu potřebná "šťáva", můžeme to samozřejmě svést na počasí, ale zajisté se podepisuje i konec sezóny a schopnost našich kluků herně se přizpůsobit hře soupeře. Nelze nepřičíst i fakt, že pískající rozhodčí během hry radil měcholupským hráčům a dával dobré trenérské rady, můžeme být za výhru 1:0 rádi.

SK Horní Měcholupy - FC Tempo Praha 0:1 (0:0)
Branka: 28. Ling (Hodouš).
Penalty: 6:2 pro FC Tempo - úspěšní střelci: Petr Hodouš, Matyáš Vágner, Lukáš Radimský, Tomáš Ulihrach, Ladislav Runanin, Daniel Michl.
Tempo: Matyáš Vágner, Matyáš Havlíček, Daniel Michl, Lukáš Radimský, Sebastian Ling, Marek Ondič, Tomáš Hradil, Petr Hodouš, Filip Snížek, Míša Michlík, Tomáš Klíma, Tomáš Ulihrach, Vojta Panc, Ladislav Runanin, Milan Mudra.