Muži A, příprava: FC P.Kopanina B - FC Tempo Praha B 3:1

Autor: Jan Kočí <info(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 01. 08. 2010

V dalším přípravném utkání Tempo poměřilo síly s Přední Kopaninou B posílenou o některé hráče áčka. Utkání probíhalo ve vysokém tempu a již od začátku jsme měly navrch místy dokonce o třídu. Naše aktivita vyústila v několik šancí, tu největší spálil Boháč aby hned další šanci opět neproměnil. Další příležitosti měly stejný výsledek, a tak přišel trest v podobě jednoduchého protiútoku, po straně vedený balon s centrem pod sebe proměnil Buzek - 1:0. O chvilku později si vykoledoval Beneš faul a ze slibné vzdálenosti Žalud nabídku přímého kopu bez problému přijal - 1:1.

Ve druhém poločase jsme nebyli tak aktivní a ztráceli jednoduché balony. Přesto jsme si vytvářeli další šance a pološance, ale opět bez úspěchu. V 55.minutě, po velké chybě Dvořáka, který ztratil balon na pozici stopera, na vápně nedal šanci Kuchařovi Rákosník, který vymetl všechny pavučiny. Následoval boj o střed hřiště bez šancí. Vzrušení vyvolal ještě Hurka, ve složité situaci a pod tlakem však neuspěl. V 89. minutě jsme inkasovali potřetí, kdy hned z rohu Giil zatočil balon přímo do branky a Flaks míč nezachytil před brankovou čarou - 3:1.

Branky: 35. Buzek, 55. Rákosník, 89. Giil - 39. Žalud.
Tempo: Kuchař (60. Flaks) - Netušil, Vrba (46. Radzik), J.Nechvíla (46. Dvořák), Kadlec (46. Reidinger) - Beneš (60. Budák), Kočí (60. Sehnoutka), Žalud (46. Tsonev), Komorník (60. Klípa) - Boháč (60. Jakub Hurka), Hlavík (46. Josef Hurka).