Ml. dorost A, příprava: Junior Praha - FC Tempo Praha 2:2

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 07. 08. 2010

Po dlouhých šesti týdnech nicnedělání a prvních třech trénincích vyrazil mladší dorost A k prvnímu přípravnému utkání. Soupeřem nám byl divizní celek Junioru. V prvním poločase se naše mužstvo nepředstavilo nějak světle, většinu míčů jsme nakopávali a ani příliš nekombinovali. Hned v 11. minutě nás soupeř přečíslil čtyři na dva a dal z toho první branku. Mezitím si i naše mužstvo vytvořilo nějákou tu šanci, kdy ty největší gólové měli Horn a Ruda Novák, ale bohužel bez patřičného efektu. Druhou branku jsme inkasovali ve 25.minutě, kdy dnes ne zrovna jistý golman Švejda před sebe vyrazil míč přímo na nohu soupeře a ten zvyšuje na 2:0. Tak končí i první půle.

Do druhého dějství vstupujeme po krátké přestávce a je to naše mužstvo, které diriguje hru a nebezpečně doráží směrem k soupeřově brance. Ve 48.minutě snižuje po neuvěřitelném vyšachování čtyř hráčů soupeře Nwogu na 2:1. Mezitím naše mužstvo skutečně v těchto chvílích a zejména na začátku přípravy hraje výborně a pernamentně si vytváří tlak a nebezpečně ohrožuje soupeřova golmana, po jedné takové akci má vyrovnání na nohou Horn, kdy se ocitá tváří v tvář soupeřovo brankaři, ale bohužel opět těsně vedle. To se Hornovi povedlo až po skvělé přihrávce Nwoga v 63. minutě a vyrovnáváme na 2:2. Nutno podotknout, že přeci jenom i soupeř sem tam zahrozí směrem k naší brance, ale jeho poměrně slušné šance likviduje výborně chytajicí golman Čutka. Takže nakonec velká spokojenost s remízou a ve druhém poločase řada velmi dobrých výkonů vzhledem k začátku přípravy. Pochvala hráčům ročníku 95, kteří mužstvo doplnili a určtě byli na hřišti vidět. Další přípravný zápas sehrajeme v rámci letního soustředění na Vysočině.

Junior Praha - FC Tempo Praha 2:2 (2:0)
Branky Tempa: 48. Nwogu, 63. Horn.
Tempo: Švejda (41. Čutka) - Lehký, Hájek, Kristek, Bláha, Kalina, Škopek, Freiman (41. Geissler), Dvořák, R.Novák, (41. Nwogu), Horn.