Muži A, příprava: FC Tempo Praha - AFK Slavoj Podolí 5:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 13. 08. 2010

Soupeř z I.A třídy neměl v přípravě na Tempu šanci a prohrál 1:5. Aktivní presink, získávání míčů, zlepšený přechod do útoku a celá hra postavená na kvalitní defenzivě. Tempu se předposlední přípravný zápas povedl. Skore otevřel Žalud z penalty nařízené za faul na Boháče, opět Žalud dělovkou do šibenice zvýšil na 2:0 a poločasové skore uzavřel Netušil dorážkou po přihrávce Josefa Hurky. Hosté v poslední minutě neproměnili penaltu.

Dočkali se ale hned po změně stran po chybě gólmana Kuchaře. Boháčovu střelu poté obránce Podolí vyrazil rukou a druhou penaltu proměnil Josef Hurka a zvýšil na 4:1. Skore pak uzavřel Vrba tečí Hlavíkovy střely.

FC Tempo Praha - AFK Slavoj Podolí Praha 5:1 (3:0)
Branky: Žalud 2 (druhá z penalty), Netušil, Josef Hurka z penalty, Vrba.
Rozhodčí: Wimmer.
Tempo: Kuchař - Netušil, Vrba, Dvořák, Kadlec - Beneš, Komorník, Žalud, Kočí, Josef Hurka - Boháč. Střídali: Reidinger, J.Nechvíla, Jakub Hurka, Boubín, Balun.