22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 193 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-193|

Mladší dorost

* Ml. dorost: FC King - FC Tempo 1:5

Vydáno dne 06. 05. 2008 (1279 přečtení)

Nedělní zápas se konal na půdě posledního celku tabulky. Naší cílem tak byla bezpodmínečně výhra. Z důvodu kolize termínů jsme se museli obejít bez pomoci starších žáků, na druhou stranu s námi již jeli hříšníci Linhart a Hlavík. Do utkání jsme vstoupili aktivně a během prvních 10 minut jsme si vytvořili několik gólových šancí, které ale kluci trestuhodně spálili. V této disciplíně vynikal především Petr Flaks. Pak se kluci s územní převahou uspokojili, přestali hrát a tím skončil fotbal. Dále už to byla jen kopaná. Pak zůstal před vápnem nehlídaný hráč soupeře, vystřelil a míč zapadl těsně pod břevno Kryštofovi. Před koncem poločasu se nám podařilo srovnat, když přihrávku Baluna konečně proměnil Flaks.

Celý článek... | Autor: Jiří Hron | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. dorost: FC Tempo - Sokol Dolní Počernice 4:0

Vydáno dne 28. 04. 2008 (1041 přečtení)

V domácím zápase s Počernicemi jsme chtěli konečně prolomit trápení z předcházejících zápasů a získat první jarní body. Do utkání jsme vstoupili aktivněji a vytviřili si mírnou územní převahu. Několikrát jsme se ocitli v dobré střelecké pozici, ale Franceho střely, pokus Baluna z přímého kopu i „střela“ Štecha z malého vápna nenašly cíl. Soupeř hrozil především z protiútoků a to hlavně šikovným útočníkem s jedenáctkou na zádech. Prosadit jsme se dokázali až poté, co Šulc zatáhl míč po pravé straně, narazil si s Francem, před vápnem ho Danovi vrátil patičkou a ten po přistrčení míč napálil tak, že se kousek od šibenice odrazil od břevna do brány.

* Ml. dorost: SK Hostivař - FC Tempo 10:2

Vydáno dne 24. 04. 2008 (1103 přečtení)

Říci, že byl tento zápas nepovedený, je veliké zjemnění toho, co se na hřišti odehrávalo. Naši hráči se báli hrát, nechodili do osobních soubojů a někteří neměli ani snahu se příliš hýbat. Vedli jsme sice po krásné střele Baluna z trestného kopu, ale soupeř ihned srovnal. Poté vstřelil dvě branky po rohových kopech, kdy naši hráči místo bránění sledovali, jakže se to má dělat. Do poločasu výsledek 4:1 pro domácí.

V první minutě záblesk naší aktivity, Šulc se uvolnil, vystřelil, zblokovaná rána letí k Hnatovi, ten z voleje do obránce a od něj do branky. Naděje má ale životnost jepičí stařenky a soupeřův kontr-gól nás definitivně posílá do pekel. Pak se zápas již dohrává, inkasujeme další branky. Naší tragičnost dovršuje bojující Benda, který přehraje 4 hráče soupeře a na hranici vápna, sám před brankářem, kopne výstavního krtka, div se nezraní.

* Ml. dorost: FC Zličín - FC Tempo 6:1

Vydáno dne 15. 04. 2008 (1077 přečtení)

Třetí zápas jara jsme odehráli na hřišti Zličína. Zápas začínal v 8:15, což se projevilo na hře našeho týmu. Kluci začali ospale a tak jsme v 10. minutě prohrávali již 3:0. Tento stav vydržel do poločasu. Pak po akci Hnata srovnal Benda, ale soupeř za chvíli z penalty zvýšil a zápas se již jen dohrával. Na jaře tak zůstáváme bez bodu.

FC Zličín – FC Tempo 6:1 (3:0)
    Branka Tempa: Benda.
    Tempo: Slováček (41. Varecha) – Štech, Selichar, Nehasil, Kvapil – Procházka, Benda, France, Šulc (49. Sehnoutka) – Hnat, Bečvář.

* Ml. dorost: FC Tempo - PSK Union 1:3

Vydáno dne 08. 04. 2008 (1206 přečtení)

Do zápasu s prvním týmem tabulky jsme nastoupili s několika změnami oproti sestavě v prvním zápase. Od první minuty jsme hráli bez bázně a hany a favorizovaný soupeř se dostal pod náš soustavný tlak. Na vlhkém trávníku jsme hráli na pár doteků a dostávali se do šancí. Jen střelba nebyla stále tak častá, jak bych si představoval. Až poslal krásný centr do vápna Balun a France parádním volejem potvrdil střeleckou formu posledních zápasů. To už jsme hráli bez vystřídavšího Houšky, který si zblízka prohlédl kopačku soupeře a její otisk si na památku odnesl na obličeji domů. Pak náš tempácký rosničák Morávek přivolal krupobití, což nás utlumilo, ale poločas jsme dohráli v klidu.

* Ml. dorost: SK Union Vršovice - FC Tempo 3:1

Vydáno dne 01. 04. 2008 (1193 přečtení)

První zápas jarní části jsme odehráli na umělce ve Šterboholech. Začali jsme skvěle. Dobrým pohybem a aktivní hrou jsme se tlačili dopředu a po třech minutách jsme díky Danově střele levačkou vedli 1:0. Chvíli nato Balun hlavičkuje do břevna. Pak jsme však udělali chybu v obraně, Linhartovo přistrčení míče hlavou Macákovi šlapákem vypichuje soupeř a srovnává. To nás trochu srazilo a hra se vyrovnala. Balun běží po levé straně, France je na vápně sám, ale David si ukopává míč, což Dan komentuje slovy "Tý vole", za což dostává žlutou kartu. Pak je ve vápně sražen Benda, míč byl mimo souboj a kontakt soupeře s chrániči Marka jasně slyšitelný, ale hraje se dál. Další faul ve vápně na Máru je sice odpískaný, ale zahrává se mimo vápno. France se snaží překvapit brankáře po zemi, ale trefuje pouze zeď. Do půle stačí ještě Hlavík z trestňáku od středového kruhu napálit břevno.

* Ml. dorost, turnaj Loko: Střížkov - FC Tempo 3:1

Vydáno dne 19. 03. 2008 (1102 přečtení)

K poslednímu zápasu na turnaji Loko jsme se scházeli v brzkou ranní hodinu, t.j. deset hodin, tak, že 35 minut před výkopem nás bylo třináct, ovšem bez brankářů. Kryštof byl nemocen a Jirka podlehl momentální indispozici. Do branky se odhodlaně postavil Ondra Šulc a podal svůj nejlepší výkon na zimním turnaji. Zřejmě chtěl, aby se na Jirku zapomnělo a do branky patří on. Sestava byla jiná než v minulém zápase a hra ku prospěchu taky.

Na Střížkov jsme se od začátku vrhli a opanovali hřiště. První varování přišlo z kopaček Marka Bendy, jehož střela skončila na břevně. I nadále jsme si vytvářeli šance a kluci měli chuť hrát. Naše převaha však nebyla vyjádřena brankami, ba právě naopak. Polevili jsme a soupeř se dostal do hry. Po přímočaré akci po pravé straně a centru do šestnáctky se ujal vedení. Za stavu 0:1 jsme odcházeli do šaten.

Celý článek... | Autor: Milan Dejl | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. dorost, turnaj Loko: ČAFC - FC Tempo 7:1

Vydáno dne 11. 03. 2008 (1973 přečtení)

Zápas na Lokádě se hrál ve velmi nezvyklém čase od 19:30 a soupeřem byl tým ČAFC. Opět jsme se díky nemocem, zraněním a dalším okolnostem potýkali s nedostatkem hráčů. Sestava tak byla trochu neortodoxní. První poločas byl dost poznamenán pomezním z čafky, který si moc nevšímal offsidů svých útočníků, ale když se po souboji ve vápně ocitl na zemi útočník soupeře, mával praporkem, jako kdyby navigoval letku helikoptér na přistání. "Pětku" ale Kryštof zneškodnil. Přesto jsme se nevyvarovali chyb v rozehrávce a soupeři tak usnadňovali hru.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a po několika sekundách dali branku. Soupeř přitvrdil, na což někteří naši borci reagovali sice stejnou mincí, ale mnohem naivněji, takže nám fauly rozhodčí pískal a soupeři ne. Porážka je tak zcela zasloužená.

* Ml. dorost: Nevydařený víkend na Lokádě

Vydáno dne 07. 03. 2008 (1177 přečtení)

První zápas nabitého víkendu jsme hráli se známým soupeřem z Motorletu. V brance si odbyl premiéru Kryštof, na kterém byla vidět značná nervozita. První poločas jsme se téměř neustále bránili, za což mohla jednak pasivita našich hráčů a také Emma, vichřice, která tou dobou prolétala nejen nad Lokádou a neúprosně nám vracela všechny odkopy zpět. První dvě branky padly po chybách v obraně, třetí pak po střele z trestného kopu, kterou Slováček zřejmě podcenil.

O poločase byla nálada pod psa. Do druhé půle jsme již nastoupili smířeni s porážkou a tak se zápas jen dohrával.

* Ml. dorost, turnaj Loko: FC Tempo - FSC Libuš 3:1

Vydáno dne 05. 02. 2008 (1163 přečtení)

K poslednímu zápasu ve skupině derby s Libuší jsme nastoupili, po tradičních problémech se sestavou, patřičně nažhaveni. Od začátku byla iniciativita na našich kopačkách. Svoji převahu jsme vyjádřili brankou Franceho. Místo abychom pokračovali ve stejném nasazení, podlehli jsme sebeuspokojení, hráči začali sólovat, jednoduše přestali jsme hrát kolektivně, s nasazením, bez pohybu a střelby. Trest nás neminul. Libuš vyrovnala. Přibylo nervozity a faulů.

Přestávková bouře v kabině se projevila zlepšeným výkonem s viditelnou touhou rivala porazit. Naše hra byla korunována třemi brankami Franceho, z nichž jednu rozhodčí pro uklidnění neuznal pro údajný faul.

* Ml. dorost, turnaj Loko: FC Tempo - Řepy 2:0

Vydáno dne 31. 01. 2008 (1536 přečtení)

Našemu dalšímu zápasu předcházely obrovské problémy se sestavou. Žáci, kteří nás měli posílit, se zranili v sobotním ranním zápase a brankář si ke konci pátečního tréninku naštípl kost. Balun jel posílit starší dorost na halový turnaj, a tak v kabině před začátkem utkání bylo jedenáct hráčů bez brankáře. Na poslední chvíli dorazil Vašek Houška a zaujal pozici brankáře.

Nastoupili jsme, sice zdecimováni, ale narozdíl od posledních zápasů s odhodláním, porvat se o výsledek. Řepy jsme přehrávali od první minuty a vypracovávali jsme si brankové příležitosti.

* Ml. dorost, turnaj Loko: Střešovice - FC Tempo 5:3

Vydáno dne 16. 01. 2008 (1444 přečtení)

K dalšímu utkání zimního turnaje jsme nastoupili proti Střešovicím posíleni o vítězstvím naladěné žáky. Oproti minulému utkání byla vidět větší chuť hrát a bojovat, ale stále nám chybí dynamika a rychlost. Hráči Střešovic se dobře pohybovali a to nám v počátku dělalo velké problémy. Po chybě v obraně jsme brzy prohrávali 1:0. Po nešťasné ruce jsme z penalty inkasovali podruhé. Ke slovu jsme se dostali také my, kdy Sehnoutkovu uličku chladnokrevně proměnil Procházka. Do poločasu padly ještě dvě branky, po každé na jedné na každé straně. Franceho střela z dálky byla ukázková.

V druhém poločase jsme se snažili něco udělat, ale srážely nás individuální chyby, ty znamenaly zvýšení náskoku Střešovic na 5:2. My jsme zahodili několik šancí, zvláště Balunova volala po gólu. V závěru jsme přeci jen snížili Bečvářem na 5:3.

* Ml. dorost, turnaj Loko: Loko - FC Tempo 6:2

Vydáno dne 10. 01. 2008 (1499 přečtení)

K prvnímu letošnímu zápasu hráči nastoupili po dvou, jednom nebo žádném treninku. Sestava byla skoro kompletní, ale výkon byl strašný. Někteří jedinci "hráli" bez zájmu, a tak zápas nemohl dopadnout jinak než dopadl. Od začátku nás domácí převyšovali v chuti hrát, běhat a agresivním napadání. My jsme soupeře převyšovali samoúčelným kličkováním, ztrátami míče, protesty a sbíráním žlutých karet. Prostě činnostmi, kterými se nevyhrává. Oba poločasy měly stejný průběh i výsledek, což celkově přineslo skore 6:2 pro domácí. Nejlépe charakterizuje naše vystoupení výrok jednoho z hráčů: "To je první zápas po vánocích". Lze jen doufat, že další zápasy nebudou jen druhý, třetí po vánocích.

* Ml. dorost: Hodnocení podzimu 2007

Vydáno dne 05. 12. 2007 (1686 přečtení)

Dostal jsem za úkol zhodnocení podzimní části mladšího dorostu. Musím říci, že jsem se ho zhostil rád. Po, podle mě odfláknutých, informacích hlavního trenéra Milana Dejla k počasí při prvních dvou zápasech zimního turnaje, mám šanci napravit mezery v ohledně meteorologické informovanosti našich fanoušků a napravit nám tak pošramocenou pověst. Začal bych tak zhodnocením počasí za dosavadní půlsezónu. Bylo zcela odpovídající době, ve které se zápasy hrály. Tj. na sklonku léta a začátku podzimu nám přálo sluníčko, které popošlo i vícekrát než maličko, a příjemné teploty kolem 20 stupňů Celsia, v zbývajícím zbytku sezóny nám nepřálo ani sluníčko, ani teploty. Klasik by řekl: "A chcalo, a chcalo a chcalo.." Já bych dodal, že naštěstí nesněžilo. Ač se asi planeta skutečně otepluje, nemůžeme spoléhat na zvýšení teplot v každém ročním období, ale spíše očekávat teplotní výkyvy. Nejen já zajisté s napětím očekávám, jakou podnebnou situaci s sebou přinese jarní část.

Celý článek... | Autor: Daniel Morávek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. dorost, turnaj Loko: Slovan Bohnice - FC Tempo 2:4

Vydáno dne 28. 11. 2007 (1573 přečtení)

První minuta zápasu s Bohnicema střela Baluna a vedeme 1:0. Lepší začátek jsme si nemohli přát. Přichází špatná přihrávka Šulce, špatně zahraný ofsajd a je vyrovnáno. Soupeř zvolil stejnou taktiku jako v Dolní Počernice v minulém zápase. Nakopávané balóny a hurá za nimi. My jsme odpovídali snahou o kombinace po zemi a zakončení střelou. To se nám dařilo, ale bez brankového vyjádření. Po zaváhání naší obrany však jdou Bohnice do vedení. Kluci, ale bojují a odměna přichází po hlavičce Loudy 2:2. Naše útočná snaha do poločasu přináší ovoce po krásné střela Davida Baluna. Se stavem 3:2 v náš prospěch odcházíme do kabin.

Po přestávce soupeř zvyšuje svoji výškovou převahu a to nám činí problémy. Navíc se utápíme v solování a neustále hrozí, že Bohnice vyrovnají. Rozhodnutí přichází po střele Ondry Šulce s přímého kopu 4:2. To je i konečný stav. Potěšil zlepšený výkon Marka Bendy, premiéra Davida Horna a vysoký standard Davida Baluna.