15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 363 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-363|

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo - Optimum 0:5

Vydáno dne 30. 05. 2006 (1043 přečtení)

V souboji se suverénně vedoucím celkem tabulky Tempo tahalo za kratší konec a zaslouženě prohrálo. "Soupeř nás, stejně jako na podzim, předčil ve všech směrech. Hráli jsme, na co v současnosti máme," viděl utkání realisticky trenér Ivo Flaks, jehož tým se však stále drží na velmi slušném čtvrtém místě tabulky.

FC Tempo - Optimum Sport 0:5 (0:3)
    FC Tempo: Žurav - Petrák, Stejskal, Jirsák, Holko, Lehký, Horn, Strnad (31. Fejt), Mašek, Flaks, Škopek (54. Tintěra).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo - Vršovice B 4:0

Vydáno dne 23. 05. 2006 (1135 přečtení)

Co mají společného vedoucí Vršovice a poslední Satalice? Počet střel na naši branku v jarním zápase. Zápas s vedoucím celkem měl být pro nás zápasem jara, neboť jsme čekali, jak dokáže náš nově poskládaný tým hrát proti silnému soupeři. Do zápasu jsme nastoupili v nejsilnější možné sestavě a s vědomím, že pouze vítězství nám zachová naději na posun v tabulce.

FC Tempo – Vršovice B 4:0 (4:0)
    Branky: Benda, Vrkoč, Sehnoutka, Hnát.
    FC Tempo: Varecha – Lacina, Štech (55. Koláček), Houška, Petrák, Benda, Koula, Sehnoutka, Strnad (48. Ocelík), Hnat, Vrkoč (43. Tichý)

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Horní Měcholupy C - FC Tempo B 2:4

Vydáno dne 22. 05. 2006 (967 přečtení)

Utkání bych si dovolil díky naší střelecké nemohoucnosti nazvat festivalem neproměněných šancí. Zejména Mašek a Erik Čech jich měli na noze bezpočet, bohužel s nulovou efektivitou. Osvědčené kanonýry svojí důrazností před brankou soupeře dobře zastoupil Škopek, střelec dvou branek a pěkný gól hlavou přidal Petrák, kdy ho dobře z rohového kopu našel Erik Čech. Ve druhém poločase jsme hráli proti silnému větru a již se nám nepodařilo skórovat, naopak soupeř přidal svoji druhou branku. Nutno podotknout, že soupeř udělal ve svojí hře od podzimu slušný pokrok, zatímco naši hráči dnes podali slabší výkon a i přes opakované výtky hrají příliš individualisticky a ne pro mužstvo. Vzhledem k úzkému kádru je nemohu za nerespektování pokynů trenéra stáhnout ze hry, protože za ně na lavičce nemám náhradu a oni na to hřeší. Pomalu ale jistě se vážně zabývám myšlenkou, zda by jim neprospěla výměna trenéra," uvažoval trenér Ivo Flaks.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: ČAFC B - FC Tempo 3:3

Vydáno dne 18. 05. 2006 (985 přečtení)

"V zápase se sousedem v tabulce jsme se museli obejít bez špílmachra Sehnoutky a obránce Houšky, dvou hráčů základní sestavy. Na jejich místa se postavili Koula, respektive Štech. V úvodu jsme si aktivní hrou vytvořili převahu, která byla korunována vedoucím gólem Strnada po hrubé chybě brankáře domácích. Soupeř nás zlobil hrou po stranách, vyrovnal ale po zaváhání snad poloviny týmu. Vše začalo špatně vhozeným autem a skončilo nedůrazem obrany. O chvíli později jsme nedokázali pokrýt při rohu jednoho ze soupeřů a rázem jsme prohrávali. Tak to zůstalo do přestávky," načal komentář k utkání kouč Jiří Hron.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Tempo - Dolní Počernice 3:1

Vydáno dne 15. 05. 2006 (976 přečtení)

Kromě Rudy Čecha, který vstřelil hattrick a utkání tak rozhodl, chválil trenér Flaks i brankáře. Tím byl nejlepší kanonýr současného Tempa, Christ Nwogu ze starší přípravky. Poněvadž oba brankáři mladších žáků B byli zranění a bolestivě dopadl i Vojta Cahyna v zápase, který tomuto předcházel, vyřešil Ivo Flaks oříšek pozoruhodně a nečekaně.

FC Tempo - Dolní Počernice 3:1 (2:0)
    Branky Tempa: Čech R. 3
    FC Tempo: Nwogu - Petrák, Tintěra, Čech E., Čech R., Lehký, Fejt, Strnad O. (41. Stejskal), Mašek, Flaks, Horn.

Celý článek... | Autor: Petr Dedek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo - Satalice 6:0

Vydáno dne 12. 05. 2006 (983 přečtení)

Patnáct minut stačilo mladším žákům k tomu, aby potvrdili úlohu vysokého favorita a rozhodli o dalším jarním vítězství. To však tentokrát, proti beznadějně poslednímu celku tabulky, bylo povinností.

FC Tempo - Satalice: 6:0 (5:0)
    Branky: Sehnoutka 3, Strnad, Hnát, Štech.
    FC Tempo: Varecha - Lacina, Blažíček (31. Petrák), Štech, Houška, Benda, Sehnoutka, Hnát, Šaník (31. Koláček), Strnad (31. Koula), Tichý.

Celý článek... | Autor: Jiří Trunečka | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Kolovraty - Tempo B 0:13

Vydáno dne 06. 05. 2006 (1054 přečtení)

Zápas v Kolovratech byl pro svěřence trenéra Flakse procházkou růžovým sadem. Trenér se sice v týdnu potýkal s několika omluvenkami, ale našich 12 hráčů bylo oproti pouhým osmi domácím dost. Zápas se uskutečnil pouze díky nekompromisnosti našeho trenéra, nejen že soupeř neměl hráče, ale nepřišel rozhodčí a domácím se do dohrávání předem ztraceného utkání příliš nechtělo.

Kolovraty - FC Tempo B 0:13 (0:7)
    Branky: 7., 11., 21., 30., 48. Mašek, 27., 28., 32., 54. Flaks, 8., 56., 59. Čech E., 58. Škopek.
    FC Tempo: Žurav - Petrák, Tintěra, Strnad, E. Čech, Šilhavý (31. Horn), Fejt, R. Čech, Mašek, Flaks, Škopek.

Celý článek... | Autor: Petr Dedek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: Motorlet E - Tempo 0:3

Vydáno dne 03. 05. 2006 (967 přečtení)

Zdrcující nástup do druhého poločasu nasměroval Tempo k dalším třem bodům potvrzujícím jarní vzmach tohoto týmu a k vydařené odvětě za těsnou podzimní prohru. Mužstvo navíc stejně jako před týdnem, když rozdrtilo Dolní Měcholupy, neinkasovalo. "Pokračujeme ve výborných výkonech i výsledcích," lebedil si po dalším povedeném zápase trenér Jiří Hron.

Motorlet E - FC Tempo 0:3 (0:0)
    Branky: Sehnoutka 2, Strnad.
    FC Tempo: Varecha - Lacina, Blažíček (58. Štech), Petrák (58. Koláček), Houška, Benda, Koula, Sehnoutka, Hnát (46. Šaník), Strnad (51. Tichý), Vrkoč.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Tempo B - PSK Union 3:2

Vydáno dne 03. 05. 2006 (991 přečtení)

Tradiční zápas s mnoha šancemi byl i toto pondělí k vidění při utkání mladších žáků B. Svěřenci trenéra Flakse jsou týmem, který branky střílet umí. Záporem této hry, jak si i tentokrát trenér Flaks postěžoval, je mnoho okének v obranné hře. Proti PSK Union však konečný účet zápasu zněl o jeden zásah v náš prospěch, čímž si tým zachoval těsný kontakt se čtvrtým místem tabulky.

FC Tempo B - PSK Union 3:2 (2:1)
    Branky: 17. Mašek, 30. R. Čech, 54. Jirsák - 27., 55.
    FC Tempo: Žurav - Petrák, Tintěra, Jirsák, E. Čech, Lehký, Fejt, R. Čech, Mašek, Flaks, Škopek.

Celý článek... | Autor: Petr Dedek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo - D. Měcholupy 8:0

Vydáno dne 26. 04. 2006 (1080 přečtení)

"Soupeř byl před zápasem místo před námi s odstupem čtyř bodů, a tak jsme se mu chtěli vítězstvím přiblížit nadostřel. Od první minuty bylo prakticky jasné, že se nám to podaří. Prakticky stále se hrálo na polovině soupeře a za prvních třicet minut se Varecha dotkl míče jen dvakrát. Jediným problémem v první půli bylo, jak dopravit míč do sítě. Kluci hráli hezký, kombinační fotbal, ale v zakončení si počínali nedůrazně. Vše se zlomilo ve 20. minutě, kdy Vrkočovu střelu soupeřův brankář vyrazil přímo ke Strnadovi, který nezazmatkoval, připravil si míč a brankáře z dobrých třiceti metrů přehodil," načal hodnocení povedeného zápasu trenér Jiří Hron.

FC Tempo - D. Měcholupy 8:0 (1:0)
    Branky: Hnát 3, Koula 2, Vrkoč, Strnad, Sehnoutka.
    FC Tempo: Varecha - Lacina (43. Petrák), Blažíček, Houška, Ocelík, Benda, Koula, Sehnoutka, Hnát, Strnad (53. Štech), Vrkoč (43.Šaník).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Vyšehrad - FC Tempo B 1:0

Vydáno dne 25. 04. 2006 (1382 přečtení)

"Rozhodujícím okamžikem utkání byl opět faul Stejskala, ze kterého rezultoval přímý kop a následně gól do naší branky. Ke konci zápasu soupeř odolal našemu drtivému tlaku a minutu před koncem trefil Tintěra břevno. Průběh utkání silně ovlivnila neúčast delegovaného rozhodčího," shrnul trenér Tempa Ivo Flaks.

Slavoj Vyšehrad - FC Tempo B 1:0 (0:0)
    FC Tempo: Žurav - Petrák, Horn, Jirsák, E.Čech, Lehký, Fejt, Strnad (31. Stejskal), Mašek, Flaks, Škopek (57. Tintěra).

Mladší žáci

* Ml. žáci A: King - FC Tempo 3:3

Vydáno dne 19. 04. 2006 (1090 přečtení)

"Rozhodl jsme se zamíchat se sestavou, Hnát se posunul z útoku do zálohy a na hrotu jej nahradil Vrkoč, což se nakonec ukázalo jako velmi dobrý tah. Na soupeře jsme doslova vlétli, vynutili jsme si převahu a už ve 4. minutě jsme šli lobem Vrkoče do vedení. Nadále jsme měli herní převahu, velkou šanci neproměnil znovu Vrkoč. Po pauze pokračoval náš tlak, soupeři dělaly problémy zejména naše dlouhé míče za obranu a ze dvou takových se dvakrát dokázal znovu prosadit Vrkoč. King však vždy během dvou minut snížil na rozdíl jediné branky. Pak se bohužel zranil režisér hry Sehnoutka a jeho schopnosti nám ve hře chyběly. kdyý už se ale zdálo, že výhru uhájíme, pískl rozhodčí v 62. minutě penaltu za zákrok mimo pokutové území a určil tak konečné skóre na 3:3. I to je fotbal... Klukům děkuji ze hezký výkon," zhodnotil zápas na Kingu trenér Jiří Hron.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo B - Chodov 4:2

Vydáno dne 19. 04. 2006 (1366 přečtení)

"Po změnách v sestavě se nám konečně podařilo bodovat, ovšem ve druhém poločase se znovu opakovaly chyby v defenzivě a na jejich odstranění budeme nadále pracovat. S výsledkem jsem spokojen, s hrou zejména ve druhém poločase nikoli," uvedl k první jarní výhře trenér Ivo Flaks.

V samotném utkání se v 6. minutě prosadil Erik Čech, do poločasu zvýšil na 2:0 Flaks po pěkné akci Rudolfa Čecha s Maškem. Po změně stran se hlavou po rohovém kopu prosadil Fejt. Chodov ve 45. minutě snížil, ale Erik Čech vzápětí přidal pojišťovací čtvrtý gól, nicméně soupeř ještě jednou kontroval na konečných 4:2.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: Junior C - FC Tempo 4:1

Vydáno dne 11. 04. 2006 (1060 přečtení)

Do zápasu jsme nastoupili se Strnadem na postu defenzivního záložníka, neboť Petrák onemocněl a Houška má zraněnou ruku. V první půli jsme měli územní převahu a již ve 3. minutě se objevil sám před brankářem Hnát, ale střílel těsně vedle. Většinu poločasu jsme odehráli na polovině soupeře, který ale hrozil z brejků a jednou nastřelil břevno. Dobrou střeleckou pozici měl Sehnoutka, ale prováhal. Krásné nůžky vystřihl Vrkoč, ale gólman byl pozorný. Sehnoutka poté trefil břevno," načal hodnocení smolného zápasu trenér Jiří Hron.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Braník B - Tempo B 5:4

Vydáno dne 11. 04. 2006 (931 přečtení)

"Utkání proti Braníku jsme zahájili se zajištěnou obranou v čele se stoperem E.Čechem a čtyřmi obránci. V prvním poločase jsme byli prvních patnáct minut pod tlakem soupeře, pak se hra začala vyrovnávat. Rozhodujícím okamžikem prvního poločasu byla 29. minuta, kdy E.Čech spolu s Fejtem byli nedůrazní před vlastní brankou a nechali hráče Braníka vstřelit z jednoho metru gól do šatny. První poločas se vůbec vyznačoval naší nedůrazností a opět nekomunikací mezi hráči, z čehož se vršily naše chyby. Více jsem očekával od dvojice útočníků Maška a Strnada, kteří zůstávají již druhý zápas nedůrazní před brankou soupeře," načal hodnocení druhého zápasu jara trenér Ivo Flaks.