15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 363 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-363|

Mladší žáci

* Ml. žáci A, ZT Admira: Říčany – FC Tempo Praha 4:3

Vydáno dne 12. 02. 2010 (1331 přečtení)

V dalším utkání zimní ligy na Admiře nás čekal tým Říčan. Před utkáním jsme řešili problém, jak sestavit obranu. Chyběli obránci Veselý a Baroch a tím dostali šanci zahrát si v obraně i jiní žáci a mohli dokázat, že se na tento post dají využít i v jiných zápasech. Přesto jsme šli do utkání s tím, že máme šanci soupeře porazit a konečně na tomto turnaji bodovat.

Vstup do zápasu byl z naší strany velice dobrý. Zatlačili jsme soupeře před jeho branku a vytvořili si dvě 100% šance. V 7.min. J.Moudrý sám před brankářem neproměnil. O dvě minuty později, kdy už byl i brankář Říčan překonán a do odkryté branky soupeře putoval míč od O.Moudrého, z brankové čáry vykopával obránce. Náš tlak sílil, ale branka Říčan byla pro nás zakletá. Soupeř se na naši polovinu dostal až ve 12. min. a hned vybojoval roh. Ten hráči rozehráli na úplně volného útočníka. Jeho střelu k tyči náš brankář vyrazil, ale na dorážku byl krátký.

Celý článek... | Autor: Jiří Šak | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B, ZT PSK: FC Tempo Praha B - FK Újezd n. L. 5:0

Vydáno dne 04. 02. 2010 (1197 přečtení)

Poté, co jsme prohráli první dva zápasy turnaje s Týncem nad Sázavou 2:4 a s domácím PSK Union 0:1, jsme si spravili chuť proti Újezdu nad Lesy, který jsme porazili 5:0.

Do zápasu jsme vstoupili dobře. Vytvořili jsme si hned od začátku utkání tlak a zatlačili soupeře na vlastní polovinu. Do první šance jsme se dostali už v 5. minutě, když si Löfler narazil míč na vápně a dostal se ke střelbě. Domácí gólman ale střelu vyrazil. O pět minut později jsme se ale mohli poprvé radovat z gólu, když Čáslavský vyslal Kuriše po pravé straně, který se dostal až do vápna, kde přesně našel Löflera, který otevřel skóre utkání - 1:0. Poté, co Vejšický v bráně zlikvidoval samostatný nájezd v závěru poločasu, jsme šli do šaten za jednobrankového vedení.

Celý článek... | Autor: Michal Netušil | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A, ZT Admira: Admira Praha – FC Tempo Praha 4:0

Vydáno dne 04. 02. 2010 (1087 přečtení)

Tentokrát nás čekal domácí tým, který je v přeboru na druhém místě a v tomto turnaji neztratil ještě bod. Tím bylo dáno, že domácí budou favoritem. Čekal jsem, že když hrajeme proti silnějšímu týmu, tak naše hra je kvalitnější.

Naši hráči nastoupili až s příliš velkým respektem, přesto jsme jako první ohrozili branku domácích. Krásná střela Štěpánka z přímého kopu brankáře domácích nezaskočila. Fotbalisté Admiry byli rychlejší, přesto jsme se je snažili zdvojovat. V 8. minutě zahrávali domácí přímý kop a pěknou střelou otevřeli skore zápasu. Po této brance domácí převzali hru do své moci, ale nedokázali se proti dobře zorganizované obraně prosadit. Střely z dálky pochytal někdy až nadvakrát náš brankář. V 17. min. jsme měli největší příležitost, kdy J. Moudrý šel sám na brankáře, ale neproměnil. Jak už bývá zvykem, přísloví nedáš – dostaneš, opět zafungovalo. Domácí zahrávali roh a my jsme si dali vlastní branku. A tímto dali výsledku poločasovou podobu 2:0.

Mladší žáci

* Ml. žáci B, ZT PSK: ČAFC Praha - FC Tempo Praha B 2:0

Vydáno dne 01. 02. 2010 (1036 přečtení)

V neděli 31.1. jsme nastoupili již do čtvrtého zápasu zimní ligy pořádané PSK Union. Zápas to hned od začátku nebyl lehký. Kluci si v sobotním zápase spravili náladu vítězstvím nad týmem Újezdu nad Lesy a to vysoko 5:0. Zato tým ČAFC byl o třídu kvalitnější. První gól nám v 8. minutě soupeř uštědřil po výborném zákroku Dana Píra, který vyrazil střelu mířenou pod břevno, ale bohužel následná střela po vyražení již byla nad jeho úsilí. Naší hře chyběla dobrá kombinace a především roztažení hry po celé šířce hřiště. Byly chvíle, které neměly s fotbalem nic společného. Hráli jsme až křečovitě, hře chyběla uvolněnost a soustředěnost.

Bojovnost klukům rozhodně nechyběla, naopak nám chybělo fotbalové štěstí, které minimálně ve dvou případech mělo skončit v soupeřově brance. Jednalo se o brejky Vejšiho nebo Kiriho, či hlavičky Michala z rohu, kde ani jedna šance nebyla proměněna. Ve druhé půli nám Čafka přidala po rohovém kopu druhou branku, která stanovila výsledné skóre zápasu.

Celý článek... | Autor: Radek Kuriš | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A, ZT Admira: Střížkov – FC Tempo Praha 2:0

Vydáno dne 28. 01. 2010 (1353 přečtení)

K dalšímu utkání na turnaji nás čekal tým Střížkova, který také hraje I.třídu, tak se čekal vyrovnaný zápas. My jsme se opět nesešli v nejsilnější sestavě, protože pro nemoc nebo zranění se omluvilo 6 hráčů. Proto jsme si půjčili alespoň dva hráče z ml. žáků B, abychom měli někoho na střídání. Tímto bych chtěl těmto hráčům poděkovat, že přišli a pomohli nám. Svým výkonem určitě nezklamali.

Úvodních 10 min. jsme soupeře nepustili na naši polovinu a skoro jsme mu nepůjčili míč. Vytvořili jsme si tlak i dvě gólové příležitosti. Vše jsme tlačili zbytečně až do malého vápna. Místo přihrávky měla být střela z větší vzdálenosti. Po této době se hra začala vyrovnávat a soupeř podnikal rychlé protiútoky. Za přispění naší obrany a stopera se střížkovským podařilo i několikrát prověřit našeho brankáře, který nás nezklamal a zachytal spolehlivě. Ve 22.min.Střížkov zahrával rohový kop, který naše obrana odvrátila, ale následoval další centr na zadní tyč, kde naši tri hráči neuhlídali jediného útočníka, který hlavou otevřel skore na 1:0.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, ZT Admira: FK Admira B - FC Tempo Praha 3:2

Vydáno dne 21. 01. 2010 (1489 přečtení)

V našem prvním utkání v tomto roce a druhém na turnaji na Admiře nás čekal tým domácích složen celý z roč. 98. Na toto utkání jsme se sešli se třemi hráči na střídání, a to se ráno ještě dva omluvili.

Začátek zápasu jsme se na hřišti hledali a nedokázali jsme podržet balon na svých kopačkách a pořádně přihrát. Přesto se hrálo většinou ve středu pole. Zhruba po 10 min. jsme si vytvořili tlak, ze kterého přišly naše velké šance. Postupně je neproměnili Macho, Štěpánek, J. Moudrý, Hrstka. Už po 15 min. musel odstoupit ze hriště Lazarov, kterého opět začala bolet pata a do zápasu už dále nezasáhl.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, ZT Admira: Junior Praha – FC Tempo Praha 3:1

Vydáno dne 10. 12. 2009 (2624 přečtení)

Soupeř hrající divizi nastoupil jenom s 10 hráči. Prvních 10 minut bylo vyrovnaných, útoky se střídaly na obou stranách. Potom přišla nepozornost celé obrany a soupeř přišel lehce k vedení, když jejich nejlepší hráč prošel obranou jako nůž máslem a v klidu zakončil - 1:0. Potom přišel zbytečně zahrávaný roh a soupeřova hlavička zblízka 2:0 a vzápětí opět zaváhání obrany a bylo to 3:0. Po určitých změnách v sestavě nastalo rapidní zlepšení mužstva ve všech řadách a ve 47. min konečně snížil pěknou střelou z levé strany vápna Šmíd do šibenice - 3:1. Potom až do konce soupeř bránil výsledek. Tempo vyvinulo velký tlak. Ještě v 55.min nastřelil Šmíd z 20 metrů břevno a obrana soupeře se štěstím odvrátila šance Tempa.

Celý článek... | Autor: Zdeněk Votava | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: Hodnocení podzimu 2009

Vydáno dne 01. 12. 2009 (911 přečtení)

Mladší žáci A jsou po podzimu na čtvrtém místě tabulky I.třídy s bilancí sedmi výher a čtyř porážek. Trenér Jiří Šak chce na jaře zaútočit alespoň na třetí pozici.

Jaké byly podzimní cíle?
    Dali jsme si za cíl být ve hře o postup a umístit se do 3. místa s co nejmenším bodovým rozdílem na prvního.

Jak se je podařilo naplnit co se týče umístění, bodů a herního projevu?
    Se 4. místem nejsem spokojený, protože hráči mají na to, aby byli v tabulce výše. Bodově jsem si představoval o 6 bodů více. Co se týká herního projevu, kromě prvních dvou zápasů a posledního utkání jsem byl spokojen.

Jak těžká je nová soutěž a v čem byli soupeři lepší a v čem je naopak převyšoval náš tým?
    Tato soutěž je zhruba o 30% kvalitnější než 2. třída. Skupina je velice vyrovnaná, máme náskok 6 bodů na 8. místo. Kromě dvou západů nás žádný tým nepřehrával. Byli jsme minimálně vyrovnaným týmem. Pokud bychom proměňovali naše šance, tak jsme soupeře museli porazit i vyšším rozdílem. My jsme soupeře převyšovali většinou po fyzické stránce, bojovností a kolektivní hrou.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Hodnocení podzimu 2009

Vydáno dne 24. 11. 2009 (866 přečtení)

Mladší žáci B trenéra Michala Netušila se ve druhé třídě seznamují s velkým hřištěm a zatím jim patří průměrná osmá příčka. Připravují tým na příští sezonu, kdy by měli zaútočit na postup do přeboru.

Podzimním cílem bylo rychle si zvyknout na hru na celé hřiště, protože loni jsme hráli ještě na polovinu. Dále jsme měli v plánu hrát v horní polovině tabulky, aby se kluci naučili vyhrávat a začali si více věřit.

Umístění v tabulce se nám příliš nepodařilo. Bylo by lepší být o tři místa výše a s tím je spjat i počet získaných bodů. Herní projev se od minulého roku hodně změnil. Jelikož jsme začali hrát na celé hřiště, tak si kluci museli zvykat na jiný styl hry. Je pravda, že máme v týmu hodně útočných hráčů, a tak nám dělalo problémy hlavně bránění celého týmu. Byly zápasy, které jsme mohli vyhrát, ale soupeř je otočil, protože jsme nedokázali bránit výsledek jako tým.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: SK Hostivař – FC Tempo Praha 8:0

Vydáno dne 20. 11. 2009 (1075 přečtení)

K našemu poslednímu mistrovskému utkání v tomto roce jsme jeli k týmu, který do této chvíle měl pouze dvě výhry a byl na 10. místě. My jsme se po minulém vyhraném utkání dostali na 3.místo. Tím bylo dáno, že jsme jasným favoritem tohoto utkání. V týmu se ale projevily u některých hráčů různé nemoci, také jsme nemohli počítat s hráči roč. 98, kteří měli též zápas. Proto jsme se dohodli a požádali o pomoc trenéry roč. 99, kteří nám půjčili své hráče. Ti hned po odehrání svého utkání přijeli. Za to jim strašně moc děkuji.

Od začátku utkání se na hřišti ukázal rozdíl v kvalitě. Byli jsme všude později a zápas vypadal jako hra kočky s myší. V prvním poločase jsme se dostávali minimálně k míči. Chybělo větší nasazení, důraz, přesné přihrávky, pohyb bez balonu, natož s balonem. Zkrátka věci, které bychom měli umět. Prostě dnes na co jsme sáhli, to nevyšlo, vyložený den blbec. Přesto jsme odolávali až do 21. min., kdy J.Moudrý se nechal oklamat útočníkem domácích a nechal ho odcentrovat před branku, kde byl úplně volný hráč, který hlavou nedal našemu brankáři šanci.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - TJ Kyje 2:3

Vydáno dne 17. 11. 2009 (1103 přečtení)

Poslední zápas podzimní části sezóny jsme doma přivítali TJ Kyje, druhý tým soutěže. Za slunečného odpoledne jsme si chtěli spravit chuť z minulého týdne. Na začátku zápasu se oba týmy oťukávaly a bylo vidět, že se nikomu nechce udělat chybu. Kyje nás lehce zatlačily na naši polovinu, ale do žádné šance se nedostávaly. Naopak první gólovou příležitost měl na kopačce domácí Kuriš, který utekl hostující obraně, ale samostatný nájezd zakončil pouze do gólmana. Pravidlo "nedáš, dostaneš" se potvrdilo v 11. minutě, když jsme špatným odkopem vybídli Kyje do šance, kterou využily ve vedoucí branku - 0:1. Ke srovnání mohlo dojít v 17. minutě, když se dostal do další 100% šance opět Kuriš, který utekl po pravé straně, ale míč vystřelil přesně do brankáře. Bohužel to byl opět soupeř, který navýšil vedení na 0:2 ve 24. minutě poté, co Hlaváč odstoupil od svého hráče a nechal ho tím volného na vápně, kam dostal míč a střelou pod břevno nedal Pírovi šanci.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - SK Union Vršovice 1:0

Vydáno dne 10. 11. 2009 (1130 přečtení)

K dalšímu mistrovskému utkání po týdnu opět na domácím hřišti nás čekal v sobotu 7.11. v 8.00 hod. tým z Vršovic. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř, který se v posledních zápasech výrazně zlepšil. Jeho výhra nad Zličínem byla pro nás varováním. Přesto jsem věřil, že tento zápas vyhrajeme.

Od začátku utkání jsme diktovali tempo hry, ale byli jsme velice dobře obsazováni. Hráli jsme stále na polovině soupeře a byly vidět pěkné akce. Do tří šancí se postupně dostali J. Moudrý, Hrstka a do největší Kalina, který mířil do šibenice, jenže brankář hostů vše vyřešil. V poslední minutě prvního poločasu se po pěkném uvolnění dostal do šance J. Moudrý, ale v poslední chvíli mu ve vápně skluzem obránce zasáhl nohu i balon. Po tomto zákroku Honzík musel střídat.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FK Meteor Praha VIII C - FC Tempo Praha B 5:2

Vydáno dne 10. 11. 2009 (1184 přečtení)

Dne 6.11. jsme zajížděli k mistrovskému utkání na hřiště FK Meteor VIII C. Stejné počasí, stejná zima jako minulý týden, ale úplně jiný zápas. Zatímco minulý týden jsme hráli krásný zápas, tak tentokrát jsme zklamali na celé čáře. Snad jen první poločas jsme byli vyrovnaným soupeřem domácích borců, kteří na rozdíl od nás hráli fotbal. Je pravda, že jsme se ujali vedení Vojtou Vejšickým po přistrčení Štěpánem Kurišem hned ve 2. minutě utkání, ale jinak jsme hráli strašně pasivně. Kluci nebyli schopni si kloudně přihrát a tři přihrávky v řadě byly nad jejich síly. Kluci z Meteoru hráli na nás velmi šikovně a nedávali nám žádný prostor ke kombinaci, byli velmi důrazní a rychlí. Do konce poločasu se hrálo především uprostřed hřiště a byl to spíše boj nežli fotbal.

Celý článek... | Autor: Petr Petřek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha – FC Pragis Satalice 4:1

Vydáno dne 03. 11. 2009 (1221 přečtení)

K našemu dalšímu mistrovskému utkání k nám přijel tým ze Satalic. Soupeř se nacházel 3 body za námi, ale až na 8. místě, přesto jsem věřil, že tento tým porazíme. Měl to být vyrovnaný zápas, ale hráči k tomu přistoupili zodpovědně a soupeře pustili pouze do jedné šance, kterou bohužel proměnil.

V prvních minutách jsme si vytvořili mírný tlak, ze kterého jsme měli dvě gólové šance. Ve 14. minutě poslal nádhernou uličkou Hrstka J. Moudrého, který proměnil a vedli jsme 1:0. O 5 minut později se soupeřův útočník obtočil kolem našeho obránce a vyrovnal. Naši kluci se nesložili a dále útočili, jenže bohužel chyběl větší klid v koncovce. Ve 22. min. jsme zahrávali roh Kofroněm, obrana míč odpálila zpět a Kofroň prudkou střelou připravil nabíhajícímu Vejšickému snadné zakončení - 2:1. Ve 29. min. opět po rohu, který zahrával Štěpánek, našel J. Moudrého a ten hlavou nedal brankaři žádnou šanci.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - SK Viktoria Žižkov 5:0

Vydáno dne 01. 11. 2009 (1180 přečtení)

V neděli první listopadový den jsme přivítali na domácím hřišti dosud neporažený tým SK Viktoria Žižkov. Za poměrně slušného, i když chladivého počasí, se hrál velmi slušný a svižný fotbal. Soupeř přijel sebevědomý s tím, že lehce získá výhru, ale šeredně se zmýlil.

Od prvního hvizdu rozhodčího se naši kluci do soupeře pustili s velkou vervou a již ve druhé minutě jsme se ujali vedení po trestném kopu, kdy Nguyen nedal soupeřovu golmanu žádnou šanci a trefil se přesně pod břevno. Od této chvíle jsme soupeře vůbec k ničemu nepustili. Začali jsme hrát ze zabezpečené obrany a vyráželi do brejků. Během dalších 15 minut jsme spálili minimálně 5 tutovek, kdy jsme běželi buď sami na golmana nebo v přečíslení 3 na 2 i 4 na 2. V 17. minutě jsme se konečně trefili. Štěpán Kuriš dostal přihrávku od Moudrého a zvýšil na 2:0. Do konce poločasu existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo, a to kluci z Tempa. Hostující trenér takovýto vývoj zápasu vůbec nepředpokládal a jeho řev byl slyšet snad až na Žižkově.