11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 363 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-363|

Mladší žáci

* Ml. žáci A: PSK Union – FC Tempo Praha 2:1

Vydáno dne 15. 09. 2009 (1040 přečtení)

K utkání 2.kola jsme jeli k týmu PSK Union, který v prvním kole vyhrál 5:1 na Zličíně. My jsme chtěli odčinit domácí porážku z prvního kola. Bohužel jsme se opět nesešli v nejsilnější sestavě. Někteří hráči se nedostali ještě do herní pohody, kterou měli v květnu. Tito hráči mě též zklamali v zápase, protože hráli pod své možnosti.

V prvním poločase byl vidět útočný fotbal na obě strany se spoustou šancí. My jsme zahrozili už v 1.minutě, kdy v poslední chvíli domácí dali na roh. Z protiútoku zahrávali ve 2. minutě roh domácí a ti ho proměnili. V 5.min. mohl Štěpánek vyrovnat, bohužel střelu domácí brankář vyrazil a nedůrazná byla dorážka J. Moudrého. V 10. min. jsme zahrávali roh a míč se odrazil na vápno k volnému Lazarovovi, ale střela mu nesedla. Po této šanci soupeř dvěma akcemi prověřil našeho brankáře. To byl impuls pro nás, abychom prohodili některé hráče na jiné posty. Bohužel šance Štěpánka a J. Moudrého se neujaly. Ke konci poločasu si ještě ukopl míč J. Moudrý před brankářem. K vyrovnání chyběl větší klid v zakončení. Kdyby poločas skončil 5:5, nikdo by se nemohl divit.

Celý článek... | Autor: Jiří Šak | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Praga Praha - FC Tempo Praha B 0:2

Vydáno dne 07. 09. 2009 (1005 přečtení)

Velký vítr a pěkný trávník čekal na naše kluky při jejich prvním mistrovském zápase na hřišti TJ Praga. Poprvé jsme hráli mistrovské utkání na velkém hřišti a kluci se předvedli ve velmi dobrém světle. Již od prvního hvizdu rozhodčího se kluci zakousli s velkou vervou do soupeře a vůbec jim nevadilo, že hrají proti klukům, kteří jsou o rok starší. Jediné, co našim klukům vadilo, že foukal silný protivítr, který soupeř využil a v prvním poločase kopal asi 8 rohových kopů. Tyto rohy byly velice nebezpečné, ale kluci si s nimi, někdy i se štěstím, poradili. V desáté minutě jsme soupeři odebrali na polovině hřiště míč a duo Vejšický a Kuriš se řítilo na bránu soupeře a po střele Vejši, kterou brankář soupeře vyrazil, dorazil do sítě Kuri. Po tomto gólu se kluci uklidnili a nedávali soupeři větší šanci. Jednu jedinou zlikvidoval výborně brankář Píro. Před koncem poločasu jsme udeřili podruhé. Ve 27. minutě si role Vejša a Kuri vyměnili a Vejša dorážel do prázdné brány po pěkné akci.

Celý článek... | Autor: Petr Petřek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha – SK Sparta Krč 1:4

Vydáno dne 06. 09. 2009 (999 přečtení)

V našem prvním mistrovském utkání jsme přivítali tým Sparty Krč. Bude to jeden z favoritů skupiny. Soupeř nás převyšoval po celý zápas. Měl lepší pohyb a hru s balonem. V prvním poločase jsme špatně obsazovali hráče a nechávali je nebezpečně střílet. Branku jsme dostali po nedorozumění ve středu pole v 9. minutě, druhá padla po krásné střele z 20 metrů z levé strany v 15. minutě.

Do druhého poločasu jsme udělali pár změn. Ve 35. minutě jsme se dostali do šance, kdy J.Moudrý běžel sám na branku, obránce ho doběhl. Honza mu udělal kličku a vystřelil pouze do brankáře. Za dvě minuty soupeř zvýšil vedení na 3:0 po jediném zaváhání našeho brankáře, který zachytal velice spolehlivě. Ve 42. minutě padla další branka do naší sítě po krásné akci soupeře. Ve 47.minutě jsme se dočkali i my, kdy J. Moudrý proměnil svoje sólo. O dvě minuty mohlo být ještě veseleji, když Pekárek šel sám na brankáře, který ale stál mimo vápno, a bohužel mu nevyšla klička. Soupeř vyhrál naprosto zaslouženě.

Mladší žáci

* Ml. žáci B, příprava: SV Breitenbrunn - FC Tempo Praha 1:8

Vydáno dne 21. 08. 2009 (833 přečtení)

Ve čtvrtek za úmorného vedra jsme sehráli přátelské utkání proti německému týmu Breitenbrunn. Soupeř nastoupil s chutí vyhrát, ale my jsme jej zaskočili hned od začátku zápasu rychlou hrou a agresivitou. Hned v první minutě jsme měli gólovou šanci, ale německý golman střelu vyrazil. O minutu později se nám podařilo vstřelit první branku po krásné akci na pravé straně, když Kuriš nacentroval míč před branku, kde našel Vejšického, který z voleje trefil míč přesně pod břevno.

Kluci hráli krásný kombinační fotbal, a tak se na další branky nemuselo dlouho čekat. Během prvních 15 minut se trefili ještě Kuriš, Chleborád a dvakrát Pecora. Zaslouženě jsme vedli 5:0 a soupeře jsme do žádné nebezpečné šance nepouštěli.

Celý článek... | Autor: Michal Netušil | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Hodnocení sezóny 2008/09: Mladší žáci A

Vydáno dne 22. 07. 2009 (1025 přečtení)

Mladší žáci A, ročník 96, trenéra Jaroslava Malého měli po podzimu reálně nakročeno k postupu do přeboru. Bohužel jaro se moc nepovedlo a Tempo kleslo až na konečnou čtvrtou pozici. Oslabením byl zimní odchod stopera Veselého do Sparty a zranění kanonýra Kocábka, s čímž se tým nedokázal vyrovnat a sezónu končil v hlubokém útlumu.

Jaké byly cíle do skončené sezóny?
    Tuto sezónu jsme měli vysoké cíle a byly dosti odvážné, chtěli jsme vykopat přebor. Musím říci, že mančaft jsme na to měli, ale bohužel, jak vždycky říkám, je to kulaté.

Jak jste spokojeni s konečným umístěním?
    Co se týče konečného umístění, tak rozhodně žádnou radost a uspokojení nám to nedalo. Byli jsme hodně zklamaní jak my tak i rodiče, prostě máme pořád co zlepšovat

Jak těžká byla soutěž a v čem byli soupeři lepší a v čem je naopak převyšoval náš tým?
    Na dobře hrající Braník jsme asi neměli, ale na druhé místo určitě. Když srovnám další soupeře, tak určitě hratelní byli. Bohužel se pak projevuje kompaktnost, bojovnost a chuť týmu něco dokázat.Náš tým toto postrádá a je to jen na nás a na klukách v nich tuto vlastnost najít.

Celý článek... | Autor: Jaroslav Malý | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Hodnocení sezóny 2008/09: Mladší žáci B

Vydáno dne 20. 07. 2009 (895 přečtení)

Mladší žáci B ročníku 97 pod vedením trenéra Jiřího Šaka (na snímku) ozkoušeli velké hřiště a ve druhé třídě si proti vesměs starším soupeřům hrou a čtvrtým místem nevedli špatně. Po vynikajícím začátku přišel útlum, ale na jaře bylo vidět na hráčích velké zlepšení. Trenér ordinuje méně technicky vybaveným hráčům bojovnost a je radost se dívat, jak tito Tempáci nevypustí jediný souboj.

Chtěli jsme se co nejlépe adaptovat na velké hřiště. Hrát v horní polovině tabulky okolo 4. až 6.místa.

Dá se říci, že jsme splnili cíl, ale mohlo to být lepší. Třetí místo bylo nadosah.

Soutěž byla těžká v tom, že některé týmy měly hráče o jeden rok starší, kteří měli lepší pohyb bez míče a hráli důrazněji do těla. S tímto jsme se museli vyrovnat a přidat na důrazu. Některé zápasy jsme soupeře převyšovali týmovou a kombinační hrou.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - SC Radotín 1:2

Vydáno dne 16. 06. 2009 (1163 přečtení)

V našem posledním mistrovském utkání jsme doma za krásného letního počasí přivítali tým Radotína. Soupeř se nacházel na třetím místě a chtěl nám vrátit porážku z podzimu. Také je lepší v zápasech venku, prohrál pouze dvakrát. I my jsme chtěli vyhrát a potvrdit tři body a navázat na zlepšené výsledky na jaře. Průběžně jsme byli na třetím místě, porážka by nás odsunula na pátou příčku na jaře. Jinak celkové 4. místo nám nemohlo uniknout.

Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Soupeř byl pod stálým tlakem, protože jsme dobře napadali. Tím jsme si vytvořili šance, ale naše střely buď neměly razanci nebo byly nepřesné. Až ve 13. minutě jsme konečně protrhli střeleckou smůlu. To dostal za obránce skvělou přihrávku J.Moudrý, nahrál Hyršlovi a ten svojí šanci proměnil. Vedeme 1:0! Byl to jeho 10. gól v této sezóně.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: SK Sparta Krč - FC Tempo Praha 4:0

Vydáno dne 13. 06. 2009 (777 přečtení)

SK Sparta Krč - FC Tempo Praha 4:0 (2:0)
    Tempo: Valenta (31. Barda) - Klíma, Gronych, V.Novák, Kojan, Faktor, Buryš (45. Kabát), Guzgunov, Kostka, Šafránek (39. R.Novák), Maliňák.

Celý článek... | Autor: Kateřina Kostková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Real Kr. Vinohrady - FC Tempo Praha B 1:2

Vydáno dne 08. 06. 2009 (908 přečtení)

K našemu poslednímu venkovnímu utkání jsme jeli do Lipenců, kde hraje Real. Tým Realu se nachází na 9.místě, ale domácí zápasy hraje velice vyrovnané. Porážky o jednu až dvě branky. Chtěli jsme na jaře poprvé přivést tři body zvenku. Věděli jsme, že to bude těžké utkání.

V prvním poločase jsme si vypracovali pět šancí, soupeř žádnou. V 11. minutě Kalina přihrál po zemi mezi obránce rozběhnutému J.Moudrému a ten proměnil. Další šance o dvě minuty později, kdy J.Moudrý utekl obráncům, nahrál na vápno Štěpánkovi a ten jen těsně minul. Ve 20. minutě utekl obráncům Hyršl a na hrbolatém terénu mu míč odskočil a brankář včas vyběhl. Ve 25. minutě uplatnil svojí rychlost J.Moudrý, nahrál zpět na Kalinu, jeho střela se opět nevešla mezi tyče. O minutu později Hrstka po rohu také vystřelil vedle branky. Ke konci poločasu opět střela J.Moudrého šla také mimo branku. Takže jsme vystřelili jen jednou na branku a byl z toho gól.

Mladší žáci

* Ml. žáci: FC Tempo Praha - Sokol Stodůlky 0:7

Vydáno dne 06. 06. 2009 (736 přečtení)

FC Tempo Praha - Sokol Stodůlky 0:7 (0:5)
    Tempo: Valenta - Gronych, Klíma (53. Šafránek), Kojan (30. V.Novák), Guzgunov, Pyndzyn, Faktor, Pavlát (42. Kabát), Kostka, Štěpánek (58. Buryš), Maliňák.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - FC Háje JM B 2:1

Vydáno dne 02. 06. 2009 (1001 přečtení)

V našem dalším domácím utkání jsme přivítali na horním a mírně podmáčeným hřišti tým Hájů. Čekal nás soupeř dvou tváří, jednou Háje hrají vyrovnané zápasy s týmy z čela tabuky a pak prohrají s posledním. Na jaře se týmu moc nedaří, uhrál pouze devět bodů. Byl to pro nás důležitý zápas, protože se jednalo o přímý souboj o čtvrtou příčku. Také jsme soupeři chtěli vrátit porážku, která je zatím nejhorší v této sezoně. Věděli jsme, že nás čeká vyrovnaný a nesmírně těžký zapas. Bohužel, v týdnu jsme lámali rekordy v docházce. V úterý jsme se sešli dokonce v pěti lidech a ve čtvrtek v osmi. Jenže pršelo a moc jsme toho nenatrénovali. Proto jsme měli trochu obavy, jak zápas zvládneme po fyzické stránce.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: SK Union Vršovice - FC Tempo Praha 4:1

Vydáno dne 01. 06. 2009 (839 přečtení)

Zápas se sousedem v tabulce měl patřit k těm nejvyrovnanějším, ale naše zakladní sestava byla již předem oslabena o čtyři hráče většinou z obrany. K tomu všemu jsme v prvních deseti minutách soupeři nahráli na dva góly! Ve zbytku poločasu jsme byli ve většině soubojů až druzí. Ve 22. minutě domácí zvýšili skóre na 3:0 a potvrdili jednoznačnou převahu v prvním poločase. Do šaten jsme šli se sklopenými hlavami.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Loko Vltavín - FC Tempo Praha B 4:0

Vydáno dne 25. 05. 2009 (1131 přečtení)

K našemu dalšímu utkání jsme jeli na Loko Vltavín. Je to tým, který se nachází na druhém místě. Podle mého názoru hraje nejlepší fotbal v naší skupině. Nepovedl se mu pouze první zápas a tím přijde s největší pravděpodobnosti o postup. Hraje pohledný fotbal na jeden až dva doteky. Ve středu pole rychle přenáší hru z jedné strany na druhou. Má také skvělý pohyb bez míče. K zápasu jsme nastoupili s velkým očekávání, zda navážeme na minulé dva zápasy, které se nám povedly. Bohužel nám chyběly čtyři hráči, kteří jsou na škole v přírodě. Z tohoto důvodu jsme poprosili trenéry ročníku 96. Půjčili nám dva hráče a tímto jim moc děkuji. Dále děkuji i hráčům, že nám přišli pomoct.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - FC Zličín 2:2

Vydáno dne 18. 05. 2009 (1002 přečtení)

Od první minuty tohoto zápasu jsme si snažili vytvořit tlak a to se dařilo, přestože se hra přelévala ze strany na stranu, do zakončení jsme se dostávali jen my. V první části poločasu jsme ale nedokázali zakončit přesně nebo jsme pokazili finální přihrávku. Ve 25. minutě se podařilo vstřelit konečně branku! M. Maliňák prostrčil míč k J. Pavlátovi a ten se zblízka trefil - 1:0. O tři minuty později zdálky, asi ze 25 metrů vystřelil R. Novák a míč se odrazil od břevna k zemi a rozhodčí ukázal do středového kruhu! Výborně - 2:0!

Do kabin jsme tedy šli plni optimismu. I druhý poločas jsme nadále soupeře tlačili před jeho branku, ale žádná z šancí nebyla dotažena do gólové koncovky. Bohužel, protože po desetiminutovém tlaku, do té doby z ojedinělého útoku, hosté snížili zblízka na 2:1. Naše hra začala být nervózní a přestali jsme vyhrávat jednotlivé souboje. Hosté hru v poli vyrovnali a naše obrana se musela mít neustále napozoru. Ale to nestačilo, protože ve 49. minutě se ke střele dostal útočící hráč volný před naším vápnem a překvapivě jeho střela doprostřed branky skončila pod břevnem v naší síti - 2:2.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - SK Modřany 11:0

Vydáno dne 18. 05. 2009 (985 přečtení)

K utkání 19.kola k nám za krásného počasí přijel sousední tým z Modřan. Měli jsme mu co vracet, protože na podzim jsme prohráli a chtěli tuto ostudnou porážku odčinit. Soupeř vzbuzoval respekt, neboť na jaře má lepší výsledky. Začátek zápasu nám vyšel. Soupeře jsme nutili k chybám v obraně. To vyšlo již ve 4. minutě, klička J.Moudrého, kterého srazil ve vápně obránce. K zahrání penalty byl určen Štěpánek a ten nezaváhal - 1:0. Po této brance se soupeř snažil vyrovnat, měl balon více na svých kopačkách, ale do žádné šance se nedostal. My jsme zahrozili v 16. minutě, kdy po velké skrumáži před brankou soupeře se nejlépe zorientoval Hrstka, který se důrazem dostal ke střele - 2:0.