15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka A: FC Tempo - SK Aritma Praha 1:6

Vydáno dne 25. 04. 2007 (1125 přečtení)

Starší přípravka A překvapivě a navíc vyskoko prohrála s Aritmou 1:6, jedinou branku Tempa zaznamenal kanonýr Kocábek.

"Důležitý zápas, který nás mohl posunout na čtvrtou příčku tabulky se na domácím hřišti nevyvedl. Musíme opět zapracovat na důrazu v osobních soubojích, rychleji přistupovat k hráčům. Soutěž je velice vyrovnaná, doufejme, že budeme bodovat v příštím kole, abychom udrželi střed tabulky. Stínem zápasu je fakt, že rodiče jednoho z mých hráčů poznali v dresu soupeře hráče Stuje, který je narozen v roce 1995 a tedy mladší žák, ale v zápise byl uveden hráč Stránský. Na konfrontaci už po utkání bohužel bylo pozdě," zlobil se trenér Tibor Oračko.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: FC Tempo B - Slavoj Vyšehrad B 1:1

Vydáno dne 24. 04. 2007 (1019 přečtení)

Na zápas jsme si museli vypůjčit brankáře ze starší přípravky A a jednoho hráče, protože náš tým opět porazila nemoc. V první půli jsme se ujali vedení penaltou Šmída a měli hodně šancí na další branku, ale nevyšlo to. Ke konci druhé půle soupeř vyrovnal na 1:1. Kluci hráli obětavě a většinu zápasu na soupeřově půlce. Škoda, že se nepodařilo ještě skórovat, ale s výsledkem byl trenér Šak spokojený, protože oproti minulému zápasu do hry kluci tentokrát dali vše. Zároveň jsme chtěli poděkovat vypůjčeným hráčům Valentovi a Vaškovi Novákovi za pomoc.

Celý článek... | Autor: Martina Heincová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: Čechoslovan Chuchle - FC Tempo B 3:3

Vydáno dne 18. 04. 2007 (1073 přečtení)

Na začátku zápasu jsme se ujali vedení po střele Šmída, kdy mu dopomohl soupeřův gólman. Pak jsme měli několik možností, ale nepovedlo se nám je proměnit v gól. Soupeř před koncem první půle vstřelil branku a vyrovnal na 1:1.

Ve druhé půli jsme po přímém kopu Hrstky vstřelili druhý gól a opět byli ve vedení, ale soupeř během chvilky vyrovnal s pomocí našeho hráče na 2:2. Pak soupeř proměnil další šanci v gól a prohrávali jsme 2:3. V posledních dvou minutách Jan Moudrý alespoň vyrovnal na 3:3. Trenér Jiří Šak byl zklamaný přístupem týmu k zápasu, který se ani herně nevydařil.

* St. přípravka A: Optimum Sport - FC Tempo 1:4

Vydáno dne 17. 04. 2007 (1122 přečtení)

Jak byli trenéři přeborové starší přípravky A zklamaní z výkonu a výsledku úvodního zápasu s Braníkem, ve druhém utkání si dokonale spravili chuť. Ne velmi nerovném a tvrdém nedůstojném hřišti v Písnici předvedlo Tempo maximálně bojovný a zodpovědný výkon, kterému ale nechyběla i kvalita a zkušenost.

Na vedoucí branku domácích ze 3. minuty Tempo odpovědělo bleskově a dvěma slepenými góly v 6. a 7. minutě skóre otočilo a po celou první půli bylo lepším týmem. Nejprve Machulka parádně připravil gólovou nabídku Gronychovi a vzápětí se do míče opřel Kocábek a tvrdou střelou podruhé napnul síť. Stejný hráč v 18. minutě využil penaltu po faulu na Folprechta. Po změně stran domácí přidali, vytvořili si několik šancí, ty ale bravurně likvidoval gólman Barda. Když se dvě minuty před koncem Machulka dobře zorintoval ve skrumáži a vstřelil čtvrtý gól bylo rozhodnuto a zisku velmi důležitých tří bodů.

* St. přípravka B: Union Vršovice B - FC Tempo B 4:1

Vydáno dne 11. 04. 2007 (1094 přečtení)

"Po vyrovnané první půli, kdy jsme se dokonce zásluhou Hrstky ujali vedení, se soupeř ze špičky tabulky ve druhé půli dokázal prosadit a temi brankami rozhodl o své výhře. Tým musím pochválit za bojovnost a rád bych vyzdvihnul brankáře Ondru Moudrého, Heince a z mladší přípravky A vypůjčeného Kuriše," hodnotil první jarní mistrák trenér Jiří Šak. Vršovice se představily s pěti hráči ročníku 96, kteří nastupují také za A tým v pražském přeboru.

* St. přípravka A: FC Tempo - Braník 2:10

Vydáno dne 11. 04. 2007 (1055 přečtení)

Vysokou a zaslouženou porážkou s favotizovaným Braníkem vstoupila do jarní části přeboru starší přípravka A. Na branku hostí ze 2. minuty ještě stačil v 7. minutě odpovědět Kocábek, ale Braník do poločasu přidal tři branky a zápas rozhodl.

Po změně stran už se projevil užší kádr, navíc sužovaný čtrnáctidenní epidemií, zatímco soupeř mohl střídat dvě vyrovnané sedmičky a využíval znatelné fyzické a výškové převahy. Během týden by se měli vyléčit marodi, dohnat tréninkové manko, aby tým zvládl důležité utkání s Optimem v Písnici.

* St. přípravka B: Po bojovném výkonu stříbrné medaile

Vydáno dne 26. 03. 2007 (1223 přečtení)

Na turnaji pořádaným Spartou Krč v DDM Modřany jsme až na jednoho maroda nastoupili v plné sestavě a obsadili 2. místo. První zápas TJ Kyje - FC Tempo 2:3, góly Šmíd a Hrstka 2, druhý zápas SK Sparta Krč - FC Tempo 1:1, gól Hrstka, další zápas SK Modřany - FC Tempo 0:2, góly Hrstka, čtvrtý zápas SK Ďáblice - FC Tempo 1:2, kdy o naší výhře rozhodl 15 vteřin před koncem Hrstka, první gól dal Heinc. Poslední zápas, který rozhodoval o prvním místě, jsme bojovali jako ve všech zápasech, ale soupeř byl silnější, FC Kohouti Rokycany - FC Tempo 3:0. Nutno dodat, že kluci hráli obětavě, bojovně a hlavně jako tým, který chtěl vyhrát.

* St. přípravka B: Vyrovnaný turnaj v Rakovníku a 5.místo

Vydáno dne 19. 03. 2007 (1236 přečtení)

Na venkovním turnaji 97 v Rakovníku jsme skončili na pátém místě ze sedmi týmů. Brankáře Ondřeje Moudrého máme stále nemocného, ale celý turnaj výborně odchytal Jakub Kofroň. První zápas s Motorletem skončil prohrou 0:1. Dalším soupeřem byl Beroun a i ten nás porazil 1:0. Do třetího zápasu s Litoměřicemi dali kluci všechno, bojovali a vyhráli 3:1 gólem Šmída a dvou Hrstky. Most - Tempo 0:0, Ostrov - Tempo 0:0 a závěrečný zápas s Rakovníkem byl bohužel špatnou tečkou a prohráli jsme 0:3,

Sestava: Kofroň - Heinc, Holub, Hrstka, Mencl, Šmíd, Moudrý J., Hyršl, Brümmer.

* St. přípravka B: Oslabený tým v Neratovicích na 5.místě

Vydáno dne 13. 03. 2007 (1246 přečtení)

Na turnaj do Neratovic mělo jet devět hráčů, ale bohužel pro nemoc se nemohli všichni zúčastnit, a tak jsme na turnaj vyrazili pouze v pěti. Jelikož nedorazil tým z Mělníka, čekal nás na úvod tvrdý oříšek, hráli jsme dva zápasy za sebou. Tempo - Xaverov 2:5, oba góly Pavel Hrstka; Tempo - Neratovice A 2:5, 1 gól Erik Brümmer a 1 gól Pavel Hrstka.

Další zápas jsme odehráli pouze ve třech, protože Ondra Moudrý a Brümmer byli zraněni, tak jsme si museli půjčit brankáře od Xaverova, takže Tempo - Libiš 1:7, gól Pavel Hrstka. Poslední zápas jsme odehráli opět s půjčeným brankářem, ale už s Brümmerem, Neratovice B - Tempo 2:1, gól Erik Brümmer.

* St. přípravka B: Šesté místo na turnaji 96 v Kosmonosích

Vydáno dne 05. 03. 2007 (1140 přečtení)

Na turnaj jsme dojeli v 8 hráčích. První zápas nás čekal soupeř z nejtěžších - o dva rok starší dívky Sparty. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 3:0. Kluci bojovali, ale holkám vycházelo, na co sáhly, a tak se skóre zastavilo na 8:0. V dalším zápase jsme dostali dva hloupé góly, ale nevzdali jsme se a málem vyrovnali. Výborně zachytal brankář. V posledním zápase se rozhodovalo o 3. místě ve skupině, k čemuž nám stačila remíza. Měli jsme více ze hry, spoustu šancí, ale zápas skončil 0:0. V zápase o umístění jsme tahali za kratší konec a dostávali laciné branky. Na silně obsazeném turnaji ročníku 96 jsme, ale určitě ostudu neudělali a skončili na šestém místě.

* St. přípravka B: Proti starším týmům sbírání zkušeností

Vydáno dne 27. 02. 2007 (1058 přečtení)

Starší přípravka B (97) posílená o čtyři hráče áčka se v neděli 25.2. zúčastnila výborně obsazeného turnaje ročníku 96 v Hradci Králové a z dvaceti účastníků nakonec obsadila 16. místo.

Výsledky:
    Základní skupina: Tempo - Kopidlno 0:0, Broumov 0:5, Hradec Králové B 0:2
    Skupina o 11. - 20. místo: Tempo - Hradec Králové A 0:9, Rychnov nad Kněžnou 1:1, Ústí nad Orlicí 2:1, Olympia Hradec Králové 2:2
    Utkání o 15. místo: Tempo - Optimum 0:4

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Počtvrté na stupních vítězů

Vydáno dne 12. 02. 2007 (1068 přečtení)

Další ze série turnajů na umělé trávě Tempa, tentokrát v sobotu 10.2. pro ročník 96, skončil vítězstvím Tatranu Kadaň před domácím Tempem a Benešovem. Tým tempácké starší přípravky A tak potvrdil v zimní přípravě dobrou formu a získal už čtvrté umístění na stupních vítězů.

Výsledky: Kolovraty - Přední Kopanina 1:5, Tempo - Admira 5:0, Kadaň - Benešov 1:0, Kolovraty - Tempo 0:3, Přední Kopanina - Benešov 0:2, Admira - Kadaň 0:3, Tempo - Přední Kopanina 3:1, Kadaň - Kolovraty 4:1, Benešov - Admira 4:0, Tempo - Kadaň 3:6, Přední Kopanina - Admira 4:3, Kolovraty - Benešov 0:2, Kadaň - Přední Kopanina 3:2, Benešov - Tempo 2:4, Admira - Kolovraty 0:2.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 45 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Ve vyrovnaném turnaji nakonec 1.místo

Vydáno dne 08. 02. 2007 (1071 přečtení)

V neděli 4. února starší přípravka A vyhrála domácí halový turnaj v DDM Modřany. V nebývale vyrovnané konkurenci ji k triumfu stačily tři výhry z pěti utkání.

Výsledky: ČAFC - Háje 0:0, Tempo - Smíchov 2:1, Radotín - Kolín 1:2, ČAFC - Tempo 3:1, Háje - Kolín 2:2, Smíchov - Radotín 2:1, Tempo - Háje 3:0, Radotín - ČAFC 1:0, Kolín - Smíchov 4:0, Tempo - Radotín 1:2, Háje - Smíchov 1:2, ČAFC - Kolín 0:0, Radotín - Háje 0:0, Kolín - Tempo 1:2, Smíchov - ČAFC 0:1.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 46 | Přidat komentář

* St. přípravka B: Chyběl jediný gól k bronzu

Vydáno dne 08. 02. 2007 (1241 přečtení)

V týmu je marodka, a tak jsme na nedělním domácím turnaji startovali pouze v 7 lidech. Stejně jako minulý týden jsme postrádali nemocného brankáře. Do branky tak musel Jakub Kofroň. První zápas jsme hráli proti Modřanům a celý zápas jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme zvýtězili pouze na šance a trefené tyče, a tak zápas skončil bez branek. Na konci turnaje se ukázalo, že nás to stálo třetí místo. V dalších zápasech jsme hráli solidní fotbal, bylo vidět, že kluci se postupem času sehrávají a dokáží být zdatným soupeřem prakticky komukoliv. To se ukázalo například v zápase s vítězem turnaje Meteorem, ve kterém jsme za stavu 0:3 dokázali zabrat a snížit na rozdíl jediného golu, a především v derby s Libuší, které jsme vyhráli. Absolutorium si za své výkony v bráně zaslouží Kuba.

* St. přípravka A: Bronz na turnaji mladších žáků

Vydáno dne 05. 02. 2007 (1114 přečtení)

Na domácím venkovním turnaji mladších žáků ročníku 95 startovala za Tempo starší přípravka A ročníku 96 posílena o hráče mladších žáků B Kalinu a Nwogu a vybojovala bronzové medaile. Vítězem se stala Admira před střížkovskými Bohemians.

Výsledky: Bohemians Praha - Admira 1:2, Tempo - Praga 3:2, Litoměřice - Bohemians Praha 1:3, Admira - Tempo 5:1, Praga - Litoměřice 0:5, Bohemians Praha - Tempo 0:1, Admira - Praga 3:0, Tempo - Litoměřice 2:3, Praga - Bohemians Praha 0:1, Litoměřice - Admira 0:2.