15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka B: FC Tempo B - Lipence 6:2

Vydáno dne 25. 10. 2006 (1150 přečtení)

Starší přípravka B si připsala druhé vítězství v soutěži, a napravila tak debakl z minulého kola na Kačerově. Výhra nad Lipencemi byla naprosto zasloužená, soupeř z horních příček tabulky byl vývojem zápasu hodně překvapen.

FC Tempo B - Sokol Lipence 6:2 (4:1)
    Branky Tempa: Hrstka 2, Schwank, Hyršl, Rod, Holub.
    FC Tempo: Černý, Heinc, O.Moudrý - Mencl, Čermák, Kejklíček, Schwank, Šmíd, Hrstka, Hyršl, Slavíček, Šváb, Rod, Holub, Brümmer, J.Moudrý.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: FC Tempo - Sparta 1:6

Vydáno dne 25. 10. 2006 (1078 přečtení)

Starší přípravka narazila v přeboru na lídra soutěže a poprvé v domácím prostředí ztratila body. Sparta se dostala do vedení v 10. minutě brankou Kuby Eichlera, jenž v týmu soupeře hostuje právě z Tempa. V 16. minutě ale z trestného kopu srovnal domácí ostrostřelec Kocábek a uzavřel poločasové skóre. Po změně stran už ale hosté dominovali, nicméně konečný pětibrankový rozdíl je pro domácí příliš krutý.

FC Tempo - Sparta Praha 1:6 (1:1)
    Branka Tempa: Kocábek.
    FC Tempo: Barda, Valenta - Folprecht, Vencl, Kojan, V.Novák, Pyndzyn, Klouček, Čech, Kocábek, Oračko, Machulka, Maliňák, Klíma, R.Novák.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Kbely - FC Tempo 1:10

Vydáno dne 18. 10. 2006 (1050 přečtení)

Starší přípravka A poprvé sezóně zabodovala venku a když k tomu přičte stoprocentní domácí úspěšnost, rezultuje z toho průběžné výborné čtvrté místo. Na hřišti slabých Kbel nastříleli hattrick Kocábek a Ruda Čecha, dvěma góly se prosadil uzdravený Maliňák, Machulka si připsal gól a dvě asistence, skóre otevřel v 5. minutě Vencl.

Kbely - FC Tempo 1:10 (1:5)
    Branky Tempa: Čech a Kocábek 3, Maliňák 2, Vencl, Machulka.
    FC Tempo: Barda, Valenta - Klíma, Vencl, Kojan, V.Novák, Pyndzyn, Klouček, Čech, Kocábek, Oračko, Machulka, Maliňák, Rod, R.Novák.

* St. přípravka B: SEMI Kačerov - FC Tempo B 17:0

Vydáno dne 17. 10. 2006 (1536 přečtení)

Nevídaný debakl utrpěla starší přípravka B na hřišti Kačerova. Proti staršímu týmu, který soutěž vede, neměla šanci, ale sedmnáct branek je až příliš. Omluvou je fakt, že noví trenéři začali budovat zcela nový tým, a proto zkoušejí veškeré možnosti. Omluva ale není pro chování dvou hráčů ročníku 96, kteří byli týmu "pomoci" a dělali jménu Tempa ostudu. Oni dobře vědí, o koho jde...

SEMI Kačerov - FC Tempo B 17:0 (9:0)
    FC Tempo: Heinc, O.Moudrý, Černý – Čermák, Šváb, Hrstka, Brümmer, Kofroň, Mencl, J.Moudrý, Šmíd, Beneš, Rod, Oračko, Holub, Klouček, Hyršl.

* St. přípravka A: FC Tempo - Motorlet 2:1

Vydáno dne 10. 10. 2006 (1058 přečtení)

V nedobytnou tvrz proměnila starší přípravka A domácí hřiště na Lhotce. Po Optimu a Střešovicích odjeli s prázdnou i fotbalisté Motorletu. Ve 20. minutě putoval míč od Čecha přes Kocábka až k Pyndzynovi, jenž ho zblízka nekompromisně napálil do sítě. Tempo mělo stálou převahu, ale se závěrem zápasu začaly hráčům docházet síly a hosté vyrovnali nejen hru, ale ve 43. minutě i skóre. Jenž hned o minutu později parádní samostatnou akcí zápas rozhodl Ruda Čech.

FC Tempo - SK Motorlet Praha 2:1 (1:0)
    Branka Tempy: Pyndzyn, Čech.
    FC Tempo: Barda, Valenta - Klíma, Folprecht, Kojan, Machulka, Klouček, Čech, Kocábek, Novák V., Pyndzyn, Vencl.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Slavoj Podolí C 1:2

Vydáno dne 08. 10. 2006 (1077 přečtení)

"V prvním poločase jsem byl velmi nespokojen, naší hře chybělo téměř vše, co by v ní mělo být, prakticky jsme si nedokázali přihrát. Točil jsem pravidelně dvě sedmičky a někteří hráči odpovídající výkonnost prostě nemají. Po změně stran se výkon zlepšil, Schwank po Čermákově rohu snížil, zatlačili jsme soupeře do hluboké defenzívy, ale na vyrovnání jsme nedosáhli," litoval trenér Tomáš Zmatlík.

FC Tempo B - Slavoj Podolí C 1:2 (0:2)
    Branka Tempa: Schwank.
    FC Tempo: Heinc, O.Moudrý – Čermák, Kejklíček, Šváb, Hrstka, Zikán, Brümmer, Kofroň, Pekárek, Mencl, J.Moudrý, Šmíd, Jäger, Schwank, Beneš.

* St. přípravka A: Slavoj Podolí - FC Tempo 5:1

Vydáno dne 29. 09. 2006 (999 přečtení)

Ani ve třetím utkání venku se starší přípravce nepodařilo bodovat. Výsledek 1:5 na hřišti favorizovaného Podolí vypadá jednoznačně, ale pro Tempo je příliš krutý. Zejména v prvním poločase bylo domácím více než vyrovnaným soupeřem. Podolí se sice ujalo vedení brankou po rohovém kopu, ale poté se ve dvou stoprocentních šancích objevil Klouček a zejména tu druhou nepochopitelně zahodil. Po změně stran domácí zvýšili na 2:0, ale poté se napotřetí prosadil Klouček a zdálo se, že by mohlo přijít drama. To ale Podolí po špatně rozehrávce zadáků Tempa odmítlo a v závěru přidalo do rozhozené obrany ještě dvě branky.

* St. přípravka B: Hloubětín - FC Tempo B 1:1

Vydáno dne 29. 09. 2006 (1155 přečtení)

Starší přípravka B byla v utkání v Hloubětíně oslabena zejména o bratry Moudré a Šmída, přesto sahala po třech bodech. Do vedení ji dostal Klouček, jediná posila z A týmu, vyrovnání přišlo v samém závěru z penalty. "Na hřišti byla extrémně velká pokutová území, v jeho rohu Hrstkovi spadl míč na rameno a rozhodčí se domácím trenérem nechal dotlačit k odpískání penalty. Soupeř se na naši polovinu dostával sporadicky, ale takový je někdy fotbal," poznamenal trenér Tomáš Zmatlík.

* St. přípravka A: FC Tempo - Střešovice 8:2

Vydáno dne 27. 09. 2006 (1083 přečtení)

Ve 4. minutě vedlo Tempo po brankách Vencla a Kocábka 2:0. Poté Střešovice snížily, ale do poločasu přidal dvě branky kanonýr Kocábek, chytil se i Klouček a zápas byl prakticky rozhodnutý. Po pauze Tempo ještě zvýraznilo výhru na rozdíl šesti branek a v přeboru se zatím drží v pohodovém středu tabulky.

FC Tempo - SK Střešovice 1911 8:2 (5:1)
    Branky Tempa: Kocábek 4, Klouček 2, Vencl, Čech.
    FC Tempo: Barda - Folprecht, Vencl, Klíma, Machulka, Klouček, Čech, Kocábek, Oračko, Maliňák, Novák R., Kojan.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Kunratice 2:3

Vydáno dne 26. 09. 2006 (1076 přečtení)

Tempo nastoupilo ve čtvrtém kole proti soupeři podobných kvalit, ale oslabené o několik klíčových hráčů. Kunratice měly ve svém středu vynikajícího kapitána, který by určitě byl posilou v našem přeborovém A týmu.

V prvním poločase se Tempo snažilo především eliminovat nátlakovou hru Kunratic a nebezpečné výpady kapitána soupeře, který, když se vysunul z pozice zadního stopera s balónem na dostřel k naší bráně, hrozil nebezpečnými dalekonosnými střelami. Celý poločas se dařilo tuto nebezpečnou činnost soupeře eliminovat i přesto, že Tempo do zápasu nasazovalo hráče, kteří teprve před týdnem začali s fotbalem.

* St. přípravka B: Vyšehrad - FC Tempo B 6:0

Vydáno dne 19. 09. 2006 (1116 přečtení)

Vyšehrad nastoupil s vynikajícím brankářem a fyzicky vyspělou obranou, která zřejmě bude dostávat v soutěži velice málo branek, přesto si hráči Tempa dokázali na začátku utkání vytvořit gólovou šanci. Ovšem během zápasu se proti kvalitnímu soupeři ukázaly všechny nedostatky většiny hráčů především v herních činnostech jednotlivce.

Hráči tohoto ročníku, aby příští rok v nejvyšší soutěži starších přípravek hráli alespoň trochu důstojnou roli, musí přidat jak tréninkové jednotky tak individuální přípravu. Přesto jsem přesvědčen, že během roku za pomocí rodičů a především hráčů samotných dosáhneme vyšších výkonnostních cílů, radosti ze hry a výsledků.

Celý článek... | Autor: Tomáš Zmatlík | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Aritma - FC Tempo 4:2

Vydáno dne 16. 09. 2006 (1064 přečtení)

Tempo cestovalo k třetímu přeborovému zápasu bez dvou nejlepších střelců - Kocábka a Čecha, které skolila viróza. Naopak v sestavě se objevily dvě nové posily z Podolí - brankář Barda a útočník Machulka a rozhodně byly pro tým přínosem, Machulka si připsal branku a asistenci.

Tempo bohužel zaspalo v brzkém ranním čase úvod zápasu a v 10. minutě prohrávalo 0:3. Těsně před poločasem ale nejprve Machulka z penalty snížil a vzápětí přihrál na kontaktní gól Pyndzynovi. Bohužel hned po nástupu do druhé půle odpískal rozhodčí penaltu i na druhé straně a stav 4:2 vydržel až do konce utkání.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář

* St. přípravka A: FC Tempo - Optimum 4:3

Vydáno dne 12. 09. 2006 (1057 přečtení)

Druhý zápas starší přípravky v přeboru už byl vítězný! Tři body tým získal za vítězství nad Optimem, fotbalovou školou z Jesenice. V prvním poločase se po přihrávkách Roberta Nováka a Maliňáka s Kloučkem dvakrát trefil kanonýr Kocábek. Když po změně stran zvýšil rychlonohý Čech na 3:0, zdálo se být rozhodnuto. Jenže rozhodčí Ziegner poté za stavu 3:1 odpískal proti Tempu víc než spornou penaltu a inkasovaná branka nápor Tempa ztlumila. Svůj druhý gól ale přidal Čech a přes další snížení Tempo velmi cennou výhru pohlídalo. Muselo by se dlouho pátrat v kronice, kdy tým přípravky Tempa naplno bodoval v nejvyšší pražské soutěži... Že by začátek návratu na bývalé pozice?

* St. přípravka B: FC Tempo B - Chuchle 11:0

Vydáno dne 11. 09. 2006 (1293 přečtení)

"Ve druhém kole jsme nastoupili proti Čechoslovanu Chuchle, mužstvu, které se prvním rokem buduje, je složeno z hráčů čtyř ročníků a svou první sezónu bere jako zkušební a zřejmě bude snadnou kořistí pro většinu zkušenějších mužstev z naší skupiny, proto není možné tento výsledek přeceňovat," poznamenal k prvnímu zápasu, který vedl jako hlavní kouč Tomáš Zmatlík. O týmu Chuchle má dostatek informací, neboť jej vede jeho bratr David.

Již v první minutě Antonín Holub proměnil první šanci Tempa a bylo zcela zřejmé, jak se zápas bude vyvíjet. Do poločasu přidal Jan Moudrý tři a Daniel Zikán s Pavlem Hrstkou po gólu.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Vršovice B 2:10

Vydáno dne 04. 09. 2006 (1102 přečtení)

"Soupeři jsme se nemohli rovnat, ale prohrát o tolik branek je pro mě zklamání. Někteří hráči stále nejsou schopni, přes značný pokrok především v technice, dodržet základní taktické požadavky, jiní by zase mohli klidně hrát s o rok staršími. Do útoku jsme se dostali spíše sporadicky, avšak fatální chyby děláme především pod tlakem v obraně. Přeji klukům, aby se rozvíjeli nejen jako týma hráči, ale i jako lidé," řekl trenér Lukáš Zelenka, jenž si ze studijních důvodů dává od trénování pauzu. U týmu ho nahradil ostřílený kouč Tomáš Zmatlík.

FC Tempo B - Vršovice B 2:10 (1:6)
    Branky Tempa: Štěpánek 2.
    FC Tempo: O.Moudrý - Mencl, Chour, Zikán, J.Moudrý, Hrstka, Brümmer, Šmíd, Heinc, Holub, Štěpánek.