11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka A: SK Střešovice - FC Tempo 1:1

Vydáno dne 04. 01. 2006 (1414 přečtení)

Remízu si ze třetího zápasu zimního turnaje Aritmy přivezla starší přípravka A. Přitom se dá říci, že se kluci o zasloužené vítězství v souboji s přeborovými Střešovicemi připravili nahromaděním vlastních chyb v posledních minutách zápasu.

SK Střešovice - FC Tempo 1:1 (0:1)
    Branka Tempa: Nwogu.
    FC Tempo: Cahyna – Holko, Kalina, Polívka, Linhart, Hanzlík, Hendrich, Eichler, Vencl, Folprecht, Klimovič, Nwogu.

Celý článek... | Autor: Alexander Holko | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Slavoj Vyšehrad - FC Tempo 0:1

Vydáno dne 16. 12. 2005 (1110 přečtení)

Zasloužené vítězství ve druhém zápase zimního turnaje Aritmy vybojovala starší přípravka A. Některé stabilně hrající kluky opět doplnili fotbalisté, kteří většinou nedostávají tolik prostoru. Na rozdíl od zápasu protí Hájím ale tentokráte tzv. náhradníci nebyli tolik vidět.

FC Tempo – Slavoj Vyšehrad 1:0 (0:0)
    Branky: Doupovec.
    Sestava: Cahyna – Holko, Polívka, Hanzlík, Hendrich, Doupovec, Eichler, Sukalovský, Pokorný, Fencl, Vencl, R.Geissler, Jantol, Folprecht, Klimovič

Tabulka turnaje je v levém sloupci v sekci Tabulky 2005/06

Celý článek... | Autor: Alexander Holko | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář

* St. přípravka B: V Jesenici se prosadil střelec Kocábek

Vydáno dne 14. 12. 2005 (1583 přečtení)

Na pátém místě skončila starší přípravka B na halovém turnaji Optimum Cup v neděli 11. prosince v Jesenici. Tým posílili někteří hráči A týmu, kteří jsou ročníku 96 a 97 a dokázali se prosadit. Kocábek nastřílel pět branek, jednu přidal Eichler. Ve kupině Tempo skončilo třetí, v boji o 5. místo rozstřílelo Meteor 4:0.

FC Tempo: Valenta - Oračko, Kejklíček, Pyndzyn, Kořínek, Čermák, Folprecht, Eichler, Kocábek.
    Branky: Kocábek 5, Eichler.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: V Dobřichovicích na šestém místě

Vydáno dne 13. 12. 2005 (1016 přečtení)

Šesté místo z osmi účastníků obsadila starší přípravka B na halovém turnaji v sobotu 10. prosince v Dobřichovicích. Získala skalp Meteoru a remízy s ČAFC a Berounem.

FC Tempo: Valenta - Klouček, Kejklíček, Oračko, Pyndzyn, Kořínek, Blažka, Čermák.
    Branky: Klouček, Pyndzyn.

* St. přípravka A: Náhradníci chytili svou šanci

Vydáno dne 09. 12. 2005 (1008 přečtení)

Překvapivé vítězství z prvního zápasu zimního turnaje Aritmy si přivezla starší přípravka A. Překvapivé proto, že trenér Šedo se rozhodl dát šanci klukům, kteří většinou nehrají a ti kteří hrají, byli opět postaveni na místa, na kterých za normálních okolností nehrají. A tak obránce Marek stál v brance, Vojta se posunul z branky do zálohy a potažmo do obrany, Vašek hrál střední zálohu a útok, Kuba útok, Tomáš M. se posunul ze zálohy do obrany, Martin z kraje obrany do středu, a tak jediný, kdo hrál na svém, byl asi jedině Jirka na levé záloze. Navíc na sebe narazily dva vedoucí celky I.A třídy starších přípravek a tak se dalo očekávat, že Háje jsou v tomto souboji favoritem.

FC Háje – FC Tempo 0:2 (0:1)
    Branky: Sukalovský, Hedrich.
    FC Tempo: Holko - Polívka, Hanzlík, Matějček, Hendrich, Cahyna, Kalina, Eichler, Čerkašin, Sukalovský, Pokorný, Fencl.

Celý článek... | Autor: Alexander Holko | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: V malé hale poslední místo

Vydáno dne 08. 12. 2005 (1068 přečtení)

Poslední místo bez zisku jediného bodu obsadila starší přípravka B na halovém turnaji ve Slaném. "Prohráli jsme, co se dalo. Kluci hned po první prohře pokračovali s nechutí a to se na hře projevilo. Pochvalu zaslouží snad jen Keklíček. Fotabl se v velmi malé hale ale příliš hrát nedal, rozhodovala jen kvalita rozehrávky gólmanů," uvedl trenér Oračko.

Sestava: Valenta - Novák, Kořínek, Čermák, Kejklíček, Pyndzyn, Klouček, Panzo, Oračko.
    Branky: Klouček 3, Novák, Čermák, Panzo.

* St. přípravka A: Cahyna nejlepším gólmanem turnaje v Ústí

Vydáno dne 05. 12. 2005 (1604 přečtení)

Šesté místo si z velmi dobře obsazeného halového turnaje v Ústí nad Labem přivezla starší přípravka A. Navíc Vojta Cahyna byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Hrál se hodně vyrovnaný turnaj, kde se o umístnění na všech místech rozhodovalo až v posledních zápasech. Nám nešlo ani tak o výsledky jako o to, aby si kluci vyzkoušeli posty, na kterých za normálních okolností nehrají, a tak sestava neustále rotovala. Jedině Vojta zůstal stát v brance, ale jinak se kluci střídali jak v obraně, tak v útoku.

Sestava: Cahyna - Holko, Kalina, Polívka, Doupovec, Folprecht, P.Geissler, Eichler, Hendrich, Linhart, Matějček, Nwogu.

* St. přípravka B: Šesté místo z turnaje na Kladně

Vydáno dne 21. 11. 2005 (997 přečtení)

Prvním týmem, který zahájil zimní halovou sezónu, byla starší přípravka B, která se v sobotu 19. listopadu zúčastnila turnaje na Kladně. V základní skupině obsadila s jedním bodem poslední místo, ve skupině o 5. až 8. místo dokázala porazit Neratovice a skončit šestá.

Sestava: Valenta - Koláček, Kejklíček, Novák, Kořínek, Pyndzyn, Klouček, Eszenyi, Krásný, Oračko.
    Branky: Klouček 4, Novák, Krásný, Oračko.

* St. přípravka B: Kolovraty - FC Tempo B 0:3

Vydáno dne 14. 11. 2005 (1013 přečtení)

Starší přípravka B, posílená o Kalinu, Holka, Linharta a Malého z A týmu zvítězila v Kolovratech 3:0. Výhru gólově zajistily právě pomocníci z áčka Linhart a Holko. Linhart se posadil po samostatné akci v 9. minutě. Druhý gól padl až minutu před koncem, kdy Holko vytáhl svou tradiční zbraň - střelu z přímého kopu. V poslední minutě se Linhartovi vydařila další sólová akce.

Kolovraty - FC Tempo B 0:3 (0:1)
    Branky: Linhart 2, Holko.
    FC Tempo: Valenta - Neitsch, Kalina, Holko, Malý, Pyndzyn, Klouček, Linhart, Novák, Oračko, Čermák, Kořínek, Koláček.

* St. přípravka A: FC Tempo - FC King 4:0

Vydáno dne 13. 11. 2005 (1091 přečtení)

Kdo čekal vyrovnanou partii v souboji dvou týmů z první poloviny tabulky I.A. třídy starších přípravek, musel odcházet zklamaný. Zklamaní ale neodcházeli fanoušci Tempa, které soupeře jednoznačně převálcovalo a za celý zápas dovolilo soupeři dvě střely na svou branku. Přitom před týdnem mužstvo Kingu statečně odolávalo vedoucímu celku tabulky ČAFC a jenom nešťastný vlastní gól rozhodl o jeho porážce.

FC Tempo - FC King 4:0 (1:0)
    Branky Tempa: Linhart, Holko, Vencl, vlastní..
    FC Tempo: Cahyna - Folprecht, Holko, Kalina, Polívka, Doupovec, Kodiš, Vencl, Hendrich, Hanzlík, Jantol, P. Geissler, Linhart.

Celý článek... | Autor: Alexander Holko | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Meteor - FC Tempo 1:5

Vydáno dne 08. 11. 2005 (1479 přečtení)

Dvě nečekaná zakolísání našeho týmu vnesla nový náboj do souboje na čele I. třídy starších přípravek. Důležitým předpokladem pro udržení v této hře je neztrácet body v soubojích s týmy z nižších pater tabulky, což však nemusí být vždy snadným a samozřejmým úkolem. Naštěstí z dalšího takového nevděčného souboje Tempo vyvázlo bez ztráty kytičky.

Meteor VIII - FC Tempo 1:5 (0:3)
    Branka Tempa: Holko, Doupovec, Kodiš, Folprecht, Hendrich.
    FC Tempo: Cahyna - Folprecht, Holko, Kalina, Polívka, Doupovec, Kodiš, Vencl, Matějček, Eichler, Sukalovský, Hendrich.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Kyje 0:2

Vydáno dne 05. 11. 2005 (1080 přečtení)

Starší přípravka B, posílená o několik mladších hráčů z A týmu, nestačila na tým z Kyjí, kompletně ročníku 95. Soupeř se ujal vedení v 15.minutě po chbě gólmana Valenty, definitivní rozhodnutí přišlo čtyři minuty před koncem po rohovém kopu.

FC Tempo B - Kyje 0:2 (0:1)
    FC Tempo: Valenta - Neitch, Vencl, Linhart, Dittrich, Pyndzyn, Klouček, Čech, Krásný, Oračko, Čermák, Folprecht, Eichler, Čepek.

* St. přípravka A: FC Tempo - Dukla 1:3

Vydáno dne 31. 10. 2005 (1032 přečtení)

Ve špatný sen se začínají proměňovat zápasy starší přípravky A. Dosavadní suverén soutěže utrpěl již druhou prohru v řadě a propustil své vedoucí místo mužstvům, které bez problémů porazil.

FC Tempo - Dukla 1:3 (0:1)
    Branka Tempa: Doupovec.
    FC Tempo: Cahyna - Folprecht, Holko, Kalina, Polívka, Jantol, Eichler, P.Geissler, R.Geissler, Nwogu, Kodiš, Hendrich, Linhart.

* St. přípravka B: Sparta dívky - FC Tempo B 2:1

Vydáno dne 28. 10. 2005 (1029 přečtení)

Starší přípravka B zbytečně promarnila příležitost zabydlet se na špičce tabulky a překvapivě prohrála se sparťanskými dívkami. Tempo se sice dostalo do vední brankou Kloučka z 9. minuty, ale Sparta do poločasu vyrovnala a tři minuty před koncem vstřelila rozhodující gól. Tempo bylo pe celý zápas lepší, ale spálilo neuvěřitelný počet šancí.

Sparta dívky - FC Tempo B 2:1 (1:1)
    Branka Tempa: Klouček.
    FC Tempo: Valenta - Neitsch, Panzo, Rod, Malý, Pyndzyn, Klouček, Čech, Krásný, Oračko, Čermák, Eszenyi, Koláček.

* St. přípravka A: Sparta Krč - FC Tempo 4:3

Vydáno dne 24. 10. 2005 (1160 přečtení)

Za větrného počasí si pro první prohru v soutěži došla na hřiště Sparty Krč starší přípravka A. Pokračoval tak jejich černý víkend, ve kterém hodně hráčů nepředvedlo co v nich je.

Sparta Krč - FC Tempo 4:3 (3:1)
    Branky Tempa: Nwogu 2, vlastní.
    FC Tempo: Cahyna - Folprecht, Holko, Kalina, Polívka, Dittrich, Eichler, P.Geissler, Nwogu, Kodiš, Hendrich, Matějček, Linhart.