15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka A: FC Tempo - SK Slavia Praha 3:3

Vydáno dne 10. 06. 2008 (1183 přečtení)

K poslednímu utkání sezóny k nám přijela Slavia, třetí tým tabulky. Konečně jsme hráli s potřebným nasazením a důrazem, který nám chyběl v některých předešlých zápasech. V první půli jsme Slavii ve středu pole nedávali prostor, přesto si vytvořila čtyři šance a jednu proměnila v branku. Nám stačilo kopat přímý kop a Štěpánek srovnal. Trochu jsme změnili rozestavení, otupili tlak Slavie, ale ta přeci dokázala po rohu přidat druhý gól.

Do druhé půle jsme šli s odhodláním zápas otočit. První šanci druhé půle ale měl soupeř, ale Opletal bravurně zasáhl a kluky probudil. Zpřesnili jsme hru a obrovskou bojovností jsme soupeře nepouštěli do šancí. Zápas vrcholil a vyrovnali jsme díky krásné přihrávce Štěpánka a přesnému zakončení Jana Moudrého. Chyběly tři minuty do konce a Kofroň dorážkou po rohu otočil na 3:2 v náš prospěch. Bohužel jsme přestali hrát a mysleli jsme si, že už výhru udržíme.

Celý článek... | Autor: Jiří Šak | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: FC Tempo B - Sokol Kolovraty 1:1

Vydáno dne 09. 06. 2008 (1046 přečtení)

Poslední zápas sezony jsme odehráli v pátek 6. června doma proti celku Kolovrat. Po posledním debaklu v Kyjích jsme doufali, že tentokrát dopadneme lépe.

Bohužel se nám nepovedl hned úvod zápasu a ve 2. minutě jsme prohrávali nešikovným vlastním gólem. Kluci se snažili, ale málo stříleli, každý balon se snažili dovést až do branky a to se nám do konce první půlky nepovedlo. Ani Kolovraty sami nevstřelily branku, a tak první půlka skončila stavem 0:1.

Celý článek... | Autor: Dita Hasmanová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Bohemians 1905 - FC Tempo 5:1

Vydáno dne 04. 06. 2008 (1033 přečtení)

Na další přeborový zápas jsme se sešli v hojném počtu, utkání se hrálo na umělé trávě za nesnesitelného vedra. V první půli jsme se soupeřem drželi krok a dodržovali taktické pokyny a výsledkem byl stav 1:1. Naši snahu zhatila ve druhém poločase fatální chyba obrany. Soupeř nám pak nedal příležitost a hrál velice účelně. Bohemka nás přehrávala především v záloze, ta naše se nestačila vracet a vznikala přečíslení. Soupeř si za výkon ve druhém poločase výhru zasloužil.

* St. přípravka B: TJ Kyje - FC Tempo B 11:1

Vydáno dne 02. 06. 2008 (1070 přečtení)

Poslední květnový den nás čekal předposlední zápas sezony. Hráli jsme na hřišti soupeře, tedy v Kyjích. Zápas se hrál v 8:15, ale již tak časně bylo dost teplo.

Už před zápasem jsme věděli, že to bude jeden z nejtěžších zápasů sezony. Sešli jsme se v prořídlé sestavě, chyběli hlavně Slavíček, který je na škole v přírodě a dále pro nemoc oba gólmani a stoper Jelínek.

Zápas začal pro nás celkem slibně a již v 1. minutě jsme se radovali z vedení, které zařídil Adámek, po přihrávce od Kuriše. Naše radost však netrvala dlouho a již v 5. minutě Kyje vyrovnali. V první půlce padly ještě dva góly, oba bohužel do naší sítě a to v 10. a 23. minutě.

* St. přípravka A: FC Tempo - SK Union Vršovice 3:3

Vydáno dne 30. 05. 2008 (1050 přečtení)

Vršovicím jsme chtěli vrátit podzimní porážku, ale bohužel to nevyšlo. Byl to pro diváky pěkný fotbal se šancemi na obou stranách. První půli jsme jako obvykle nechytili začátek, ale podržel nás gólman Opletal. Pak jsme přebrali iniciativu a hrálo se jen ńa jednu branku, ale z pěti vyložených šancí jsme proměnili jen dvě a byla přestávka.

Po půli jsme ze začátku dostali branku a soupeř zpřesnil hru a dostával se po našich zmatcích do šancí. Náskok jsme zvýšili na 3:1 a zdálo se, že zápas zvládneme. Soupeř se ale nevzdal a zvýšenou bojovností na hranici faulů nás zatlačil a snížil. Pak jsme nedali samostatný nájezd a soupeř z brejku vyrovnal a do konce zápasu byl lepším týmem. Remíza je zasloužená.

* St. přípravka B: FC Tempo B - SK Sparta Krč B 1:3

Vydáno dne 28. 05. 2008 (1017 přečtení)

V pátek 23.5. jsme na domácí půdě přivítali suveréního lídra tabulky Spartu Krč B. Soupeř byl důraznější a rychlejší. Kluci se ale nezalekli a drželi krok. Krč nás sice zatlačila, ale bojovník Kuriš několikrát provětral soupeřovu obranu. Příznivý stav 0:0 jsme dokázali držet až do dvacáté minuty, kdy otevřel skóre střelou pod břevno soupeř a bylo to 0:1. Do poločasu jsme inkasovali ještě dvakrát a skóre se zastavilo na 0:3.

Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a dokázali jsme využít polevení soupeře, když Kuriš nastřelil nohu soupeře a snížil na 1:3. Do konce zápasu se skóre nezměnilo a přes velký boj se nám podařilo uhrát solidní výsledek 1:3.

Celý článek... | Autor: Michal Netušil | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: AC Sparta - FC Tempo 12:0

Vydáno dne 22. 05. 2008 (1205 přečtení)

Zápas ukázal výkonnostní rozdíl. Se soupeřem jsme vydrželi běhat patnáct minut a měli i šanci na vyrovnání. Citelně chyběly opory Štěpánek, Hyršl, Holub, Kofroň a Heinc.

AC Sparta Praha - FC Tempo Praha 12:0 (5:0)
    Tempo: Opletal - Šváb, Haluska, Veselý, Šmíd, Hlaváček, Musílek, Hrstka, J.Moudrý, Stojka, O.Moudrý, Kalina.

* St. přípravka B: Sokol Lipence - FC Tempo B 1:6

Vydáno dne 18. 05. 2008 (1154 přečtení)

Další kolo mistrovské soutěže jsme hráli v sobotu 17. května venku a byli jsme soupeřem Sokolu Lipence, tým z konce tabulky, ale vzhledem ke zkušenostem z minulého kola jsme věděli, že žádný soupeř se nesmí podcenit. Na podzim jsme s Lipenci sehráli velmi vyrovnaný zápas a porazili je těsně 4:3. Do Lipenců jsme odjeli s poněkud prořídlou sestavou vzhledem k tomu, že část týmu je na škole v přírodě či marodí.

Již úvod 1. půlky nás přesvědčil, že kluci tentokrát přijeli v dobré formě, že všichni mají velkou chuť hrát a vyhrát. Celý zápas jsme měli mírnou převahu a více tlačili soupeře na jeho polovinu. Naše snaha přinesla první úspěch v 8. minutě, kdy se po nátlaku na soupeřovu branku dostal k balonu Kuriš a neomylně ho poslal za záda lipeneckého gólmana - 0:1. V 11. minutě poslal Kuriš pěknou přihrávku na Adámka, který si již hravě poradil a zvýšil na 2:0 pro Tempo. Tento stav trval již do konce první půle.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Čechoslovan Chuchle 3:2

Vydáno dne 15. 05. 2008 (1371 přečtení)

V neděli 11.5. jsme sehráli další mistrovské utkání. Soupeřem nám byli kluci z Chuchle. Už před zápasem jsme si říkali, že to bude lehký zápas a že jasně vyhrajeme. Soupeř přijel jenom v sedmi lidech, a tak nám všechno hrálo do karet.

Chuchle nás ale od prvních minut zaskočila svojí bojovností a hlavně dokázala vstřelit rychlou branku a to hned v 5. minutě. Další tvrdou ránu jsme dostali poté, co se zranil Klajbl a nemohl dohrát utkání. Tempáci to ale nevzdávali. Začali jsme se tlačit do zakončení, ale soupeř měl "vynikajícího" golmana, který vypadal, že ho Chuchle vytáhla z dorostu. Všechno nám chytil a když už jsme ho dokázali překonat, trefili jsme tyč. (Pozn. admina: případ nakonec řeší STK PFS, o přestávce byla provedena konfrontace brankáře, funkcionáři Chuchle se nerozpakovali lhát do očí, vedoucí týmu vymýšlela historky o dvoumetrovém tatínkovi, apod. Je víc než smutné, že již v tomto věku učí malé děti lhát a podvádět...Důkazy byly předány STK.). Do poločasu nám soupeř vstřelil ještě jednu branku a bylo to 0:2.

* St. přípravka A: FC Tempo - FK Viktoria Žižkov 0:6

Vydáno dne 09. 05. 2008 (1437 přečtení)

Nezachytili jsme začátek a soupeř byl v první půli jasně lepším mužstvem. Po důrazné domluvě o přestávce se výkon ve druhé půli zlepšil, mužstvo lépe dodržovalo pokyny a bylo Viktorce vyrovnaným soupeřem. V zápase vynikli dva hráči: za domácí hodně pochytal brankář Opletal, všechny branky Viktorky nastřílel kanonýr Horváth.

FC Tempo - FK Viktoria Žižkov 0:6 (0:4)
    Tempo: Opletal - Šváb, Lazarov, Veselý, Haluska, Štěpánek, Kofroň, Kalina, Musílek, Hlaváček, Hrstka, Heinc, Mencl, Šmíd, Hyršl, Holub.

* St. přípravka A: TJ JM Chodov - FC Tempo 0:1

Vydáno dne 07. 05. 2008 (1248 přečtení)

K důležitému utkání jsme nastoupili plni odhodlání udržet přebor i pro další ročníky. Zápas byl velmi pohledný s šancemi na obou stranách. Soupeř byl kvalitní a jeho výkonnost neodpovídá postavení v tabulce. Bojovali jsme o každý centimetr hřiště a výhra je zasloužená.

V první půli nás dostal do vedení Hrstka a další šance jsme neproměnili. Po změně stran jsme soupeře deset minut nepustili za půlku, měli jsme kopat minimálně jednu penaltu, ale rozhodčí byl jného názoru, nesmyslně nastavil zápas o pět minut. Musím pochválit bojovnost a nasazení celého týmu, které vedly k úspěchu.

* St. přípravka B: Slavoj Podolí C - FC Tempo 0:3

Vydáno dne 02. 05. 2008 (1072 přečtení)

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili netradičně ve středu 30. dubna. Hráli jsme venku se Slavojem Podolí C. Zápas začínal v trochu šibeničním čase 16:00, ale nakonec jsme se na hřiště dostali včas. Po nevydařeném minulém zápase jsme doufali, že dopadneme lépe.

Naše herní převaha se ukázala již od prvních minut zápasu. V první půlce jsme soupeře téměř nepustili k naší brance. Vytvořili jsme si řadu šancí, ale využili jen dvě a to v 9. a 10. minutě. V obou případech dával gól Adámek po přihrávkách od Jelínka. Do šaten jsme odcházeli za stavu 2:0 pro Tempo.

* St. přípravka A: FC Tempo - AFK Slavoj Podolí 0:5

Vydáno dne 01. 05. 2008 (1216 přečtení)

Zápas rozhodly dva rychlé góly. Odevzdali jsme bojovný výkon, ale na soupeře, který je na druhém místě tabulky, to nestačilo. Podolí bylo lepší v kombinaci a důraznější v osobních soubojích a vyhrálo zaslouženě.

FC Tempo - AFK Slavoj Podolí 0:5 (0:3)

Tempo: Opletal - Šváb, Lazarov, Veselý, Haluska, Štěpánek, Kofroň, Šmíd, Musílek, Hlaváček, Hrstka, Heinc, Holub, Kalina, Mencl.

* St. přípravka B: FC Tempo - FC Real Král. Vinohrady 1:3

Vydáno dne 28. 04. 2008 (1125 přečtení)

K dalšímu mistrovskému zápasu jarní části jsme nastoupili v pátek 25. dubna doma. Naším soupeřem nám byl Real, tým, který jsme na podzim i přes výškový rozdíl porazili.

To, jak se dobře kluci zhostili zápasu na podzim se rozhodně tentokrát říci nedá. Za Real nastupují hráči převážně o rok starší a také většinou vyšší a robustnější než naši přesto jsme s nimi na podzim sehráli výborný zápas, nezalekli se, a dokázali je s přehledem porazit.

* St. přípravka A: SK Motorlet - FC Tempo 7:1

Vydáno dne 22. 04. 2008 (1135 přečtení)

Naším dalším soupeřem byl celek Motorletu za který nastoupili i naši bývalá hráči Schwank a Sláma. Zápas náš tým odehrál ve velkém nasazení, jeden gól jsme dostali po hrubé chybě obrany, dva z přímých kopů a jeden platit neměl, když už míč byl v autu. Ve druhé půli jsme se zlepšili, zvýšili důraz a zaslouženě snížili na 1:4 a z přímého kopu ještě trefili břevno. Soupeř byl sehranější a vyhrál zaslouženě. Tři góly jsme pak dostali v posledních sedmi minutách. Hráče musím za nasazení pochválit, výsledek je pro nás až moc krutý

SK Motorlet - FC Tempo 7:1 (4:0)
    Branka Tempa: O.Moudrý.
    Tempo: Opletal - O.Moudrý, Lazarov, Štěpánek, Haluska, M.Veselý, Kofroň, Šmíd, Musílek, J.Moudrý, Hrstka, Heinc, Hyršl, Holub, Hlaváček.