11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka A, ZT Háje: FC Háje A - FC Tempo Praha 0:14

Vydáno dne 29. 01. 2009 (892 přečtení)

Po nedělním turnaji, který jsme pořádali na Tempu, se většina týmu přesunula k odehrání druhého zápasu zimní ligy na Hájích. Tento zápas jsme již pojali jako přípravu na jarní boje a přijeli tedy ve skoro plné síle, vědomi si síly soupeře, se kterým jsme na podzim hráli velmi vyrovnané utkání (remíza 3:3).

Klukům se houpala na krku bronzová medaile, kterou získali na domácím turnaji. Na konci turnaje se zlepšil i jejich výkon, což byl příslib pro tento zápas. Všichni jsme věřili v dobrý výsledek a výkon a především jsme chtěli i odčinit porážku z minulého kola od Admiry.

Celý článek... | Autor: Petr Kamitz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A, ZL Háje: FC Tempo - FK Admira 0:7

Vydáno dne 20. 01. 2009 (1020 přečtení)

Na první letošní měření sil na venkovním hřišti jsme vyrazili na přihlášenou Zimní ligu, kterou pořádá tým FC Háje. Na úvod nás čekal jeden z velmi silných soupeřů, FK Admira. Na utkání jsme dorazili plni očekávání a chtěli jsme v neúplné sestavě soupeře překvapit či alespoň potrápit. Překvapení se nekonalo, trápení z naší strany ale ano. Výkon v prvním poločase a neklid soupeře v koncovce znamenal, že jsme do šaten odcházeli za, pro nás ještě příjemného, stavu 0:1.

Jedinou branku první půle jsme ovšem inkasovali jednu minutu před koncem poločasu. Po vhazování soupeře se šikovně útočník uvolnil a přes malý důraz obrany jeho střela zapadla přesně k tyči. Naše šance v prvním poločase byly pouhé náznaky, se kterými si soupeř v klidu poradil.

* Ml. přípravka B: 7. místo na turnaji Podolí zklamáním

Vydáno dne 13. 01. 2009 (945 přečtení)

V sobotu 10.1.2009 se mladší přípravka B zúčastnila halového turnaje Podolí cup 2009. A nadále pokračuje ve svém neúspěšném tažení zimními turnaji. Tentokrát skončila na 7.místě z 10 zúčastněných mužstev.

Tempo – ČAFC 0:2
    Vstup do zápasu a i do turnaje nám opět nevyšel. Celý zápas jsme bojovali hlavně sami se sebou. Nedokázali jsme se prosadit, prohrávali osobní souboje, míč jen odkopávali a nesnažili jsme se ho zpracovat tak, abychom mohli vymyslet nějakou gólovou šanci. V 6.min. Matěj míč podběhl, a tak soupeř neměl moc práce skórovat. O dvě minuty později se Čafce podařilo přidat druhý gól, když Matěj první střelu vyrazil, ale na dorážku už nedosáhl.

Celý článek... | Autor: Michaela Heřmánková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: V Modřanech těsně pod bednou

Vydáno dne 13. 01. 2009 (1270 přečtení)

První halový turnaj v roce 2009 se konal 10. ledna 2009 v hale DDM Modřany, kde Tempo Praha plnilo roli domácích. Trénovat jsme začali 6. ledna a tak jsme jsme za sebou měli dva tréninky venku, a sami jsme byli zvědaví, v jaké formě se představí naše mužstvo.

Obsazení bylo velmi kvalitní, na turnaj dorazila mužstva Admira, Střešovice, Vršovice, ČAFC a Modřany, hrálo se v tabulce každý s každým.

Celý článek... | Autor: Roman Mašek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: Mezi pražskou elitou na devátém místě

Vydáno dne 08. 01. 2009 (898 přečtení)

Mladší přípravka B se v sobotu 13.12. zúčastnila halového turnaje EURO Prahy, při kterém proběhl i slavnostní křest nového loga Pražského fotbalového svazu. Výborně zorganizovaný turnaj byl obohacen o exhibici týmů Real Top Praha – Osobnosti Prahy. Největším zážitkem bylo určitě představení Petra Švancary z týmu Realu. V konfrontaci nejlepších pražských týmů ročníku 2001 jsme zaslouženě obsadili 9 .místo z 10 týmů. Děkujeme za pozvání na velice krásný a profesionálně vedený turnaj (každý zápas byl komentován a podbarven hudbou).

Tempo – Motorlet 1:2
    Hned v prvním zápase jsme zbytečně ztratili body. Než jsme se stačili rozkoukat, už jsme prohrávali 0:1. Ve 3. minutě Martin Žůrek sice vyrovnal, ale o čtyři minuty jsme opět inkasovali - 1:2. Za tohoto stavu utkání skončilo.

* Ml. přípravka C: Hodnocení podzimu 2008

Vydáno dne 21. 12. 2008 (845 přečtení)

Polovina sezony Mini cupu za námi a na mně je udělat fotbalovou inventuru. Porovnat mužstvo (do kterého samozřejmě počítám i obětavé rodiče) na začátku a nyní. Jak už to bývá, začátky u nového mužstva nejsou jednoduché...poznávání hráčů...rodičů...ustanovení pravidel fungování týmu, prostě kolotoč. Vznik nové fotbalové rodiny se dle mého názoru povedl a díky stmelovacím akcím vznikají pouta užší a užší. Největší dík patří Janě Matysové, která se jala stmelovacích prací s velkým zápalem. Díky, Jano!

Bylo by dobré napsat také pár řádek o našich fotbalových počinech a že jich nebylo málo. První trénink jsme naplánovali na 26.8.2008, kde se sešlo torzo týmu, což se dalo vcelku předpokládat...děti na prázdninách či dovolených s rodiči. Nebyla to potěšující zpráva, protože nás čekal o víkendu turnaj. Tento seznamovací turnaj jsme nakonec odehráli za pomoci několika hráčů z fotbalové školky. S bilancí 2 výhry, 2 remízy a 4 prohry. Výsledky nebyly pro mě podstatné, šlo mi o poznání hráčů, vyzkoušení různých rozestavení a chování dětí ve fotbalových situacích. Zjistil jsem, co bylo potřeba a těšil se na další práci. Vidím v týmu velký potenciál, ale také hodně chyb, které se musí co nejdřív odstranit.

Celý článek... | Autor: Patrik Šedo | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: V Dobřichovicích na pátém místě

Vydáno dne 19. 12. 2008 (1010 přečtení)

Poslední tréninky napověděly, že bychom tentokrát mohli zabodovat a odvézt si nějakou medaili. Dobrá nálada, chuť vítězit, to bylo cítit z nominovaných před turnajem v Dobřichovicích. Rozlosování těžké, ale proč se o to nepoprat. Ve skupině nás prověří Bohemians 1905, Beroun a ČAFC.

Do prvního zápasu proti Bohemce (která bude nakonec bojovat ve finále s Admirou o zlato) nastupujeme s odhodláním zvítězit, ještě bojový pokřik a jde se na to. Začátek je hodně vyrovnaný, hra se přelévá z jedné strany na druhou, pak přichází chybička a prohráváme 1:0. Soupeře zatlačíme na jeho půlku a celých 9 minut ho tam držíme. Naše aktivní hra se nám líbí, gól ne a ne padnout. Pak přichází krásná dalekonosná střela od Artura, zazvonilo břevno, míč padá dolů, ale rozhodčí ukazuje, že to branka není. Zápas končí. Odcházíme poraženi, což nás velice mrzelo, ale fotbal se hraje hlavně na góly.

* Ml. přípravka B: Na úvod přípravy bronzové medaile

Vydáno dne 10. 12. 2008 (978 přečtení)

Mladší přípravka B vyjela na svůj první zimní turnaj pořádaný ABC Braník do haly v Dobřichovicích. Na kvalitně obsazeném turnaji si kluci nevedli vůbec špatně a obsadili hezké 3. místo a Matěj Heřmánek ještě navíc získal cenu pro nejlepšího brankáře turnaje. Trenéři točili dvě čtyřky a záda jim v brance kryl Matěj Heřmánek.

Tempo - ČAFC 2:0
    K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti týmu ČAFC. Kluci se velice rychle vypořádali s přechodem z trávy do haly a soupeře ihned od začátku zatlačili na jeho polovinu. Rychlými góly Martina Žůrka ve 3.minutě a Jakuba Škobise ve 4.minutě jsme se ujali vedení a výsledek 2:0 už podrželi až do konce zápasu.

* Ml. přípravka A: Hodnocení podzimu 2008

Vydáno dne 08. 12. 2008 (1080 přečtení)

Po úspěšném tažení ve II. třídě jsme se ve druhé soutěžní sezoně pustili do nejvyšší soutěže mladších přípravek – Pražského přeboru. Sezona začala již v srpnu, kdy jsme trénovali spolu s týmem starší přípravky B. Jelikož byly prázdniny, účast na trénincích byla velmi slabá, a tak se čekalo, že až letní soustředění nedaleko Jihlavy dá dohromady kádr, jenž bude bojovat o mistrovské body. Na letním soustředění se sešli kluci v plném složení, krom trojice Koubek, Nejedlík a Obuškevič, která absolvovala soustředení se starší přípravkou.

Soustředění splnilo své, a tak po návratu jsme dolaďovali formu již v domácích podmínkách. Ačkoli výsledky v přípravě nebyly moc důležité, leccos ovšem napověděly. Největší ránou byl přípravný zápas týden před začátkem soutěže, kdy jsme si na Tempo pozvali tým ČAFC a podlehli mu 0:4. Ještě v týdnu jsme si spravili chuť po výhře nad Modřany a pak nás již čekal první důležitý zápas, s Admirou!

* Ml. přípravka C: Sběr zkušeností proti starším týmům

Vydáno dne 05. 12. 2008 (950 přečtení)

Tento turnaj jsme vybrali záměrně, protože jsme našim hráčům chtěli ukázat, jaký je to rozdíl, když hrají proti o rok staršímu soupeři (příští sezonu proti ročníku 2001 budeme nastupovat pravidelně). Kluky jsme na to připravovali celý tréninkový týden, že si nejedeme pro medaile, ale pro zkušenosti. Myslíme, že to splnilo svůj účel a můžeme být právem na chlapce pyšní. Soupeřů se nezalekli a snažili se hrát až do poslední minuty zápasu. Dokonce i slz bylo minimum.

Nám trenérům ukázal turnaj některé chyby a náměty pro trénink. Hráčům, že fotbal je rychlý, kontaktní sport, ve kterém se každé zaváhání stává výhodu pro soupeře a zkušený tým okamžitě trestá.

* Ml. přípravka B1: Motorlet Praha B - FC Tempo Praha B 3:0

Vydáno dne 21. 11. 2008 (916 přečtení)

V pondělí 17.11. za velice chladného počasí jsme nastoupili k poslednímu mistrovskému zápasu v podzimní části sezony na hřišti Motorletu. Od začátku to byl velice vyrovnaný zápas. Vytvořili jsme si dost gólových šancí, ale chyběla koncovka. A tak jsme šli do šatny za bezbrankového stavu.

Zato vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl. Poprvé jsme inkasovali ve 26. min., kdy soupeř zahrával roh a my jsme trestuhodně nepohlídali hráče, který neměl práci skórovat hlavou. Další rána přišla opět z rohu ve 32.minutě, tentokrát míč chytil rotaci a stočil se přímo za Matějova záda. Malá jiskřička naděje nám svitla, když soupeř zahrál rukou a rozhodčí nařídil pokutový kop. Míč si postavil Martin Pytlíček, ale bohužel branka byla i tentokrát zakletá a Marťas minul. Na konečných 3:0 soupeř upravil ve 42.min., když si ve dvou "vyšlápl" na Matěje. Před koncem druhé půle Motorlet ještě zahrozil, ale tentokrát si výborně poradil Matěj a střelu zlikvidoval.

* Ml. přípravka A: FC Tempo Praha - SK Slavia Praha 1:1

Vydáno dne 18. 11. 2008 (1070 přečtení)

Poslední mistrovský zápas tohoto roku jsme sehráli s velmi silným soupeřem - Slavií. Sešli jsme se v sobotní dopoledne a počasí bylo opravdu ideální. Sluníčko a přívětivé teplo na to, že je polovina listopadu. Přesto jsme věnovali dostatečnou pozornost rozcvičení, a tak kluci šli do zápasu správně nažhavení.

Hned od začátku jsme se snažili narušovat rozehrávku soupeře, což se nám částečně dařilo, a proto se spíše hrálo ve středu hřiště. Velmi pozorně jsme se snažili zachytávat přihrávky útočníkům, jen v 7. minutě nám prošla kolmá přihrávka a útočník soupeře se hnal sám na naší branku. Naštěstí nebezpečná střela šla mimo naší branku, ale bylo to varování. V 9. minutě jsme zahrozili také my. Po trestném kopu Tomáše Nejedlíka se dostal k odraženému balónu Matěj Koubek, ale jeho střela neměla dostatečnou sílu a brankář soupeře střelu chytil.

* Ml. přípravka B2: FC Tempo Praha C - Spartak Kbely 4:0

Vydáno dne 18. 11. 2008 (1165 přečtení)

V sobotu 15.11. jsme doma nastoupili k poslednímu utkání před zimní přestávkou proti Spartaku Kbely, který se v tabulce držel těsně za námi. Přálo nám počasí a sluníčko přineslo štěstíčko a chuť klukům si napravit ten minulý nevydařený zápas na Junioru, který nikomu z hráčů evidentně nesednul.

Hned ve 3. min. se po pěkně vypracované akci trefil za záda soupeřova gólmana Fíla Čihák (asistenci si připsal Viky Kužel). Filip se po gólu dostal k chuti bojovat a také si asi vzal konečně k srdci oprávněné připomínky trenérů a začal střílet na branku. Štěstí mu přálo, a tak si díky dalším brankám z 9. a 15. min. připsal na své konto čistý hattrick. První střela soupeře vyšla na naši branku až ve 23. min. a naštěstí jen orazítkovala tyčku branky, kde byl v pozoru Erik. Na poločas se kluci uklidili do kabiny za stavu 3:0.

Celý článek... | Autor: Kateřina Čiháková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B2: Junior Praha B - FC Tempo Praha C 4:0

Vydáno dne 13. 11. 2008 (973 přečtení)

V sobotu 8.11. jsme za deštivého počasí nastoupili na hřišti Junioru proti místnímu B týmu. V loňské sezóně jsme s Juniorem měli poměrně vyrovnanou bilanci a v posledním zápase Mini cupu jsme s nimi bojovali o druhé místo – neúspěšně. Proto měla být naše motivace vysoká.

Bohužel zápas ukázal úplně něco jiného. Bylo to naše nejhorší představení v letošním ročníku. Junior byl ve všem lepší. Kombinoval, střílel a hlavně běhal. Na začátku se ještě zranil Štěpán Sedlář, jeden z nejlepších hráčů našeho týmu, což naši hru značně rozháralo. V prvním poločase zcela zaslouženě zvítězil Junior 2:0, když naši kluci pořádně nevystřelili na branku soupeře.

Celý článek... | Autor: Martin Vališ | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B1: FC Tempo Praha B – SK Újezd P4 3:2

Vydáno dne 11. 11. 2008 (947 přečtení)

V neděli 9.11. za krásného slunného dopoledne jsme na domácím hřišti přivítali kluky z Újezdu. Od začátku zápasu jsme byli aktivnější. V 5. minutě otevřel skóre Martin Pytlíček, když zakončil akci, kterou dobře rozehrál po pravé straně Zdenda Sita přes Dominika Horáka, Martina Žůrka a Lukyho Hroníka (trefil břevno). V 9.minutě zahrál výborně roh David Kny a opět to byl Martin Pytlíček, jenž upravil na 2:0.

Po změně stran jakoby naši kluci měli pocit, že mají výhru v kapse. Bylo potřeba zkoncentrovat se na hru. Ve 36. minutě přidal třetí branku Luky Hroník, kdy po marné snaze Maťa Ondríka (natřikrát se snažil překonat soupeřova brankáře) umístil míč do sítě. To bylo z naší strany všechno. Fotbal se ale hraje až do konce.