15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka B: FC Tempo B - Slavoj Podolí B 0:5

Vydáno dne 31. 10. 2006 (979 přečtení)

Vedoucí tým soutěže přijel na Tempo kompletně s ročníkem 98, zatímco domácí měli v kádru hráče ročníku 99 a jednoho 00. Pro nemoc chyběly opory Beneš a Koubek, kanonýr Pekárek, zotavující se po nemoci, si stoupl do branky. V prvním poločase věkový rozdíl ale nebyl na jře poznat. Tempáci byli v mezihř lepší, lépe kombinovali, prosazovali se v soubojích jeden na jednoho, hosté hráli silověji. Po změně stran se už ale jejich fyzická převaha projevila a v závěru unavenou obranu Tempa několikrát překonali. Svěřenci kouč Hozáka ale ukázali, že se fotbalovým dovednostem učí poměrně rychle.

FC Tempo B - Slavoj Podolí B 0:5 (0:1)
    FC Tempo: Pekárek - Rod, Buzek, Šebek, Obuškevič, Staněk, Obermajer, Průša, Nedvídek, Hozák, Jánský.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: Optimum - FC Tempo 0:3

Vydáno dne 30. 10. 2006 (983 přečtení)

V devátém kole jsme nastoupili proti tabulkově slabšímu soupeři Optimu na hřišti v Písnici. První půlka se hrála v naší režii, soupeřům se jen párkrát podařilo dostat se před naši branku a nabídnuté šance jsme dokázali hned třikrát využít. V 7. a 10. minutě se trefil Schwank a v 11. minutě dorážel balon do branky Sláma. První půlka skončila 0:3. Druhá půle ovšem vypadala jako by kluci zapomněli úplně hrát fotbal a nezasvěcený divák si mohl myslet, že hrají snad svůj první zápas. Bohužel zmařili několik vyložených šancí, ale naštěstí alespoň udrželi čisté konto.

* Ml. přípravka C, příprava: Aritma - FC Tempo 0:7

Vydáno dne 26. 10. 2006 (1008 přečtení)

V nádherném podzimním odpoledni jsme dorazili do Vokovic na Aritmu a utkali se se stejně starými kluky na umělé trávě. Hned v první minutě, po faulu na našeho útočníka Jonáše Černého, odpískal rozhodčí přímý volný kop. První střelou mezi tyče hostující branky upravil Matěj Koubek skóre na 1:0 pro Tempo! Netrvalo dlouho a stav se měnil po druhé, když tvrdou střelou prostřelil domácího brankáře opět Matěj Koubek. Aby toho nebylo pro domácí málo, nenechal se zahanbit ani Vojta Soukup a přibližně v polovině první části zvyšoval již na 3:0.

* Ml. přípravka B: Vinoř - FC Tempo B 3:4

Vydáno dne 24. 10. 2006 (1024 přečtení)

Cennou výhru ze hřiště soupeře, druhou v letošním ročníku, přivezla mladší přípravka B z Vinoře. Trenér Hozák měl starosti se sestavou, když kvůli nemoci chybělo několik fotbalistů, zejména střelci Beneš s Pekárkem. Zastoupil je ale Koubek z mladší přípravky C. Dvěma góly dostal Tempo do vedení, domácí snížili, ale Obuškevič do poločasu náskok hostí zvýšil. Vinoři se ale po změně stran podařilo srovnat, ale o stěhování bodů na Lhotku rozhodl kanonýr Koubek.

Vinoř - FC Tempo B 3:4 (1:3)
    Branky Tempa: Koubek 3, Obuškevič.
    FC Tempo: Blažka - Rod, Buzek, Šebek, Obuškevič, Staněk, Obermajer, Průša, Nedvídek, Koubek, Šlehofer, Janský.

* Ml. přípravka C: Admira - FC Tempo 1:1

Vydáno dne 24. 10. 2006 (1082 přečtení)

Poslední zápas podzimu v Mini Cupu jsme sehráli na horké půdě Admiry, která, stejně jako my, dosud neztratila ani bod a inkasovala pouze jeden jediný gól. Ani tak jsme se ale silného soupeře nezalekli a jeli jsme na Admiru, jak jinak, vyhrát! Kluci byli nabuzení a natěšení, a tak šlo vše hladce.

Začátek utkání byl především boj. Dobře zahrála záloha, která jak vypomáhala obraně, tak podporovala vhodně útočníka Polívku. V 7. minutě utkání se zmocnil míče Obuškevič, který vzal míč na vlastní polovině, vyvezl ho po levé straně, posunul do prostředka na Honzu Polívku, ten míč výborně přihrál nabíhajícímu Koubkovi, který dělovkou prostřelil vše, co mu stálo v cestě a kluci se mohli radovat – 0:1!

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C, příprava: Meteor - FC Tempo 0:4 a 3:1

Vydáno dne 23. 10. 2006 (1085 přečtení)

Přátelské dvojutkání jsme sehráli v pátek 20. října na umělé trávě Meteoru v Libni. V prvním utkání jsme se utkali se slabším týmem Meteoru – slabší hráči r. 2000 doplněni o r. 2001. Ani my jsme nebyli v optimálním složení, krom omluvených, za účelem šetření sil na důležitý nedělní poslední soutěžní utkání Mini Cupu, nás začala trápit i marodka. Ale i ostatní kluci se nebáli hrát a v prvním utkání se fotbalem náležitě bavili.

Hned po prvním poločase se slabším soupeřem bylo rozhodnuto, když branky stříleli Patrik Lidický, Šimon Potměšil, Radim Kurka a poslední úspěch v prvním utkání zaznamenal z penalty, za ruku v pokutovém území domácích, Jonáš Černý. Druhý poločas se odehrával také pod taktovkou Tempa, ale gólově se již nikdo prosadit nedokázal.

* Ml. přípravka A: FC Tempo - Motorlet B 3:1

Vydáno dne 21. 10. 2006 (1027 přečtení)

V osmém kole jsme hostili druhý tým tabulky Motorlet. Už od první minuty bylo vidět, že zápas bude velmi vyrovnaný. Kluci se do zápasu pustili s velkým úsilím, které vyvrcholilo v 9. minutě, kdy se povedlo Kurišovi uvolnit a běžel sám na brankáře, byl ale faulován ve vápně a kopala se penalta. K té se postavil Schwank a přesnou střelou otevřel skóre - 1:0. Ve 25. minutě se Sláma zmocnil na polovině hřiště míče a po levé straně se dostal až k soupeřově brance a přesnou střelou k pravé tyči zvýšil na 2:0.

Ve druhém poločase se opět hrál vyrovnaný zápas, hra se přesouvala z jedné strany na druhou a vzniklé šance využil až ve 43. minutě soupeř a snížil na 2:1. Ve 46. minutě byl faulován Adámek a k trestnému kopu se postavil Schwank a přesnou střelou pod břevno se opět nemýlil a upravil skóre na konečných 3:1.

* Ml. přípravka C: FC Tempo - Bohemians 1905 12:1

Vydáno dne 18. 10. 2006 (1312 přečtení)

Po sobotním turnajovém vystoupení na Meteoru jsme nastoupili v dalším kole Mini Cupu na domácím trávníku proti Bohemce. Od začátku bylo znát, kdo bude na hřišti pánem. Předposlední zápas podzimní části byl takovou přípravou před vyvrcholením podzimní části Mini Cupu, kdy zajíždíme na horkou půdu Admiry, kde se utkají dosud neporažená mužstva a dá se čekat zajímavá podívaná.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: Na Meteoru čtvrté místo

Vydáno dne 16. 10. 2006 (1046 přečtení)

Premiéra na umělce Meteoru nebyla zrovna z těch nejlepších, když nás domácí předčili ve všech směrech, především v důrazu a větší vůli po vítězství! Nepříliš vydařený zápas jsme prohráli 1:3, když jediný zásah do černého zařídil Patrik Lidický.

Do druhého zápasu jsme se již soustředili především na obranu, která v úvodní zápase dost hořela a v zápase s „ČAFKOU“ to bylo hned znát, důležité čisté konto na konci zápasu sice potěšilo, ale na kontě vstřelených branek byla také nula, což znamenalo pouhou dělbu bodů.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: Slovan Bohnice - FC Tempo 1:5

Vydáno dne 15. 10. 2006 (1172 přečtení)

Sedmé kolo jsme hráli časně ráno proti tabulkově slabšímu soupeři na jeho hřišti v Bohnicích. Začátek zápasu byl trochu ospalý, klukům chvíli trvalo, než si uvědomili, že už nejsou v posteli ale na hřišti. Po pár minutách ale konečně začali hrát a bylo vidět, že máme převahu. Jejich úsilí bylo korunováno ve 12. minutě, kdy po pěkné střele Slavíčka Kuriš přesnou tečí srazil míč do soupeřovi branky a bylo to 0:1. Pak ale kluci trochu zaspali a udělali pár chyb v obraně a i přes několik hezkých zásahů brankáře se Bohnicím v 15. minutě podařilo vyrovnat na 1:1. To se ale klukům nelíbilo a začali opět tlačit soupeře na jeho polovinu a v 17. minutě po pěkné sólové akci zvýšil Sláma na 1:2. Poslední gól první půle vstřelil opět ze svého pověstného rohu Petřek.

* Ml. přípravka B: FC Tempo B - Hostivař B 2:2

Vydáno dne 13. 10. 2006 (1189 přečtení)

Fotbalisté mladší přípravky B prokázali velkou bojovnost a srdce a dokázali získat alespoň bod z utkání z Hostivaří, ve kterém již prohrávali 0:2. Oba góly dostali nešťastně po rohových kopech. Do poločasu ještě po Benešově přihrávce snížil Pekárek a druhá půle, to byla hra na jednu branku. Hostivař se bránila, jen občas se dostala na polovinu Tempa. Obrovský tlak vyústil ve vyrovnání z kopačky Koubka po Pekárkově asistenci, na spadnutí byl i vítězný gól, ale štěstí Tempu nepřálo, v koncovce chybělo více klidu. "Byl bych spokojen, i kdybychom prohráli, předvedenou hrou mě kluci tentokrát velice potěšili," poznamenal trenér Michal Hozák. Za Hostivař hrálo pět kluků ročníku 98,na straně Tempa byl tým posílen naopak mladším hráčem, autorem vyrovnávací branky.

* Ml. přípravka A: FC Tempo - Aritma 1:3

Vydáno dne 12. 10. 2006 (1024 přečtení)

Nastoupili jsme k dohrávce 4. kola, v původním termínu jsme byli nuceni zápas odložit z důvodu naší velké marodky. I přesto, že ještě všichni nejsou zdrávi, sešlo se jedenáct kluků. Soupeř byl sice v tabulce výš, ale přesto jsme doufali,že zápas skončí pro nás pozitivně.

Od začátku bylo vidět, že zápas bude velmi vyrovnaný a že bude záležet taky trochu na štěstí. To se ale přiklonilo na soupeřovu stranu a ten v 9. minutě z brejku vstřelil první gól. V 19. minutě zahrával Petřek roh, který se podařilo Schwankovi dostrčit do brány a stav byl 1:1. Bohužel hned ve 20. minutě zahrával soupeř trestný kop a přesnou střelou pod břevno zvýšil na 2:1 ve svůj prospěch a do konce poločasu se již stav neměnil.

* Ml. přípravka C, příprava: Sparta - FC Tempo 5:0

Vydáno dne 12. 10. 2006 (1063 přečtení)

S širokým kádrem jsme se vydali do tréninkového centra pražské Sparty na Strahov. Všichni z kádru si zahráli proti soupeři zvučného jména, kterého se nám naopak proti podzimu nepovedlo porazit, ale kromě první části, ve které jsme propadli na celé čáře, tak jsme se poměrně snažili držet krok. Utkání se účastnilo 21 hráčů, přičemž pro některé to byl vůbec první zápas!

V první třetině jsme se nechali zatlačit a domácí toho maximálně využili, když nám vstřelili čtyři branky. Sparťané nás jasně přehrávali, ale pro kluky to byla dobrá škola. Především v mezihře domácí dobře kombinovali a dostávali se do nebezpečných a gólových šancí. Naopak my jsme během první části branku domácích prakticky neohrozili vůbec.

* Ml. přípravka A: FC Tempo - Slavia B 6:2

Vydáno dne 12. 10. 2006 (1225 přečtení)

Slavia k nám přijela s týmem, který byl o rok až dva roky mladší než my, a tak se očekávalo povinné vítězství. Od prvních minut bylo jasné, kdo bude určovat tempo zápasu. Hned ve 4. minutě vystřelil Sláma pouze do brankáře, který střelu vyrazil a Schwank dorážkou otevřel skóre - 1:0. Na další gól se nemuselo dlouho čekat. Ve stejné minutě trefil další branku opět Schwank, když ho našel Pekárek a střelou podél gólmana zvýšil na 2:0. Za další čtyři minuty završil svůj hattrick Schwank střelou z trestňáku pod břevno. Poločasové skóre uzavřel znovu Schwank.

Do druhého poločasu vstoupil soupeř lépe a využil toho vstřelením branky z trestňáku na 4:1. Soupeř se chtěl chytit, ale Petřek mu zasadil další ránu v podobě branky přímo z rohu na 5:1. Slavii se podařilo vstřelit ještě jednu branku a skóre uzavřel Sláma po pěkném sólu přes půl hřiště.

* Ml. přípravka B: Kolovraty - Tempo B 3:0

Vydáno dne 10. 10. 2006 (943 přečtení)

Hodně se na své svěřence po utkání v Kolovratech zlobil trenér Michal Hozák. "Klukům se vůbec nechtělo běhat a bez toho se fotbal hrát nedá. Navíc se nám ani nedařilo proměňovat šance, a tak jsme odjeli zklamaní bez bodu," posteskl si.

Kolovraty - FC Tempo B 3:0 (0:0)
    FC Tempo: Beneš - Rod, Buzek, Šebek, Šlehofer, Staněk, Obermajer, Průša, Obuškevič, Pekárek, Hozák, Jánský, Novotný.