11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka B: Bohemians 1905 B - FC Tempo Praha B 5:2

Vydáno dne 15. 04. 2010 (875 přečtení)

Na Vítkově nás přivítalo chladné nedělní dopoledne. První nepříjemná okolnost, která nás v této části Prahy přivítala, byla nemožnost sehnat parkovací místo. A tak většina rodičů vypustila své ratolesti, aby mohli nastoupit na roztrénování, a sami šli hledat možnost zaparkovat.

První poločas začal herní převahou na straně soupeře. Soupeř tlačil na naše kluky, ale ti se nenechali. Hra byla dynamická, plná pěkných přihrávek a kombinací na obou stranách. V osmé minutě se dostal soupeř s míčem před naší bránu. Náš brankář pohotově reagoval, míč mu však vyklouzl z ruky. Soupeř neváhal a umístil míč do naší branky. O minutu později se podařilo soupeři ještě zvýšit svůj náskok. Naši kluci to však nevzdali. A již v desáté minutě snížil Kuba Havlíček po přihrávce od Tomáše Luska soupeřův náskok. A pak opět Kuba Havlíček ještě tři minuty před koncem prvního poločasu vyrovnal po přihrávce od Martina Matyse. A tak jsme do šaten odcházeli s dobrým pocitem.

Celý článek... | Autor: Jana Matysová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: AFK Slavoj Podolí - FC Tempo Praha 1:4

Vydáno dne 14. 04. 2010 (913 přečtení)

V sobotu ráno jsme se sešli k dalšímu mistrovskému zápasu, tentokrát na hřišti v Podolí. Po našem rozpačitém podzimním výkonu jsme si z odvety odvezli všechny body. Od začátku jsme měli herní převahu, ale soupeř se houževnatě bránil a nejednou ho podržel brankář. V 5. minutě poslal Honza Žežulka dlouhým výkopem do útoku Lukyho Hroníka, ten se prokličkoval až do blízkosti pokutového území soupeře, vylákal brankáře a přesnou přihrávkou poslal míč na nabíhajícího Dana Šejvla a ten už pohotově uklidil do prázdné brány. Dlouhých dvanáct minut jsme se snažili zvýšit své vedení, ale naše šance končily v náruči brankáře. V 17.minutě si naše obrana nepohlídala osamoceného hráče, který překonal vyběhnuvšího Honzu lehkým lobem - 1:1. O dvě minuty později nás poslal do vedení tvrdou střelou Tonda Wijas – 2:1. Soupeř ještě prověřil Honzu Žežulku v brance z přímého kopu, ale Honza bezvadně vytáhl. Do poločasu se již stav nezměnil.

Celý článek... | Autor: Michaela Heřmánková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: FC Tempo Praha – FC Mělník 1:4

Vydáno dne 13. 04. 2010 (1629 přečtení)

Odveta s Mělníkem – nepřálo nám štěstíčko a soupeř nám oplatil porážku z domácího zápasu. Hned v úvodu se naši hráči dostali pod tlak a Matyáš vyrazil povedenou střelu soupeře. Další nebezpečí hrozilo z rohového kopu, jako předzvěst soupeřovy silné stránky. V polovině první půle se naši borci oklepali a Sebík ve vyložené šanci trefil pouze soupeřova brankáře. Od tohoto momentu měli hráči Mělníka více ze hry a vybojovali tři rohové kopy, z nichž dva skončily v naší síti. Při druhém gólu se hodně červenal Péťa Hodouš, který jen koukal, jak vedle stojící soupeř neatakován dává hlavou gól. Poločas pro nás nelichotivě 0:2.

Celý článek... | Autor: Vladimír Ling | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* M. přípravka C: Jarní liga na Meteoru - zatím druhé místo

Vydáno dne 13. 04. 2010 (1013 přečtení)

V sobotu 10.4. jsme se sešli na turnaji Meteoru, na prvním z turnajů Jarní ligy. Přivítalo nás studené a větrné počasí a v prvním zápase kluci z Dukly. Jak je již naším zvykem, kluci v úvodním utkání byli myšlenkami ještě v postelích, a tak se zápas odehrával ve středu hřiště bez větší aktivity směrem dopředu. Toto "dospávání" bylo potrestáno prvním gólem Dukly. Druhý gól do naší sítě padl po nepovedené "malé domů" a i když to kluky malinko nastartovalo, stav utkání se již nezměnil.

Ve druhém zápase proti ČAFCe to už bylo lepší. Kluci se snažili, šance střídala šanci, což bylo korunováno gólem Matyáše Havlíčka po asistenci Tomáše Ulihracha. Krásným momentem utkání byla akce před druhým gólem, kdy Míša Michlík mazácky zamotal oba obránce u rohového praporku, nacentroval před bránu, a tam Tomáš Klíma skóroval téměř do prázdné.

Celý článek... | Autor: Zbyněk Radimský | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - Sportovní JM 5:0

Vydáno dne 08. 04. 2010 (1438 přečtení)

Po pro nás nezvykle dlouhé pauze, kterou přinesly Velikonoce, vběhli kluci na trávník na zápas proti týmu Sportovní Jižní Město. Tento zápas otevřel letošní pokračování turnaje Mini cupu, jehož první část jsme odehráli ve druhé polovině roku 2009.

Počasí na zápas nám přálo, tráva se divákům zelenala do očí, jen našim malým fotbalistům tráva občas podrážela nohy a trénovala je víc než v zimně ozkoušená umělka. Premiéra proti týmu "Jižanů" se pomalu rozjížděla. V sedmé minutě nám svítala naděje na gól, kdy Dan Michl donesl na své kopačce míč až před branku gólmana, ale dobíhající Patrik Bešťák střelu do volného místa v bráně nedorazil. V desáté minutě nám zhasla další naděje, kdy se před volnou brankou soupeře zamotaly Danovi nohy a gól nám opět nevyšel. Z kopaného rohu Sebastiana Linga dal minutu před koncem první dvacetiminutovky svůj druhý zápasový gól Ondra Filip.

Celý článek... | Autor: Sylva Lingová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: FSC Libuš - FC Tempo Praha 2:1

Vydáno dne 01. 04. 2010 (909 přečtení)

Zápas proti Libuši už vedl nový trenér Marek Leun. Ačkoliv hra nebyla špatná, soupeře jsme po většinu zápasu přehrávali, výsledkově se opět nedařilo a domácí nakonec zvítězili 2:1. Jako již tradičně jsme dostali laciné branky po velkých chybách, což samozřejmě k fotbalu patří, ale jak se říká všeho moc škodí. Ani v koncovce to nebylo ono a pár velkých šancí se nám podařilo zahodit. O jedinou branku do sítě soupeře se postaral po nacvičeném rohu Artur Fryš. Je škoda, že chybělo několik velkých opor v týmu, třeba by zápas dopadl jinak.

Celý článek... | Autor: Václav Nechvíla | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: FK Admira Praha - FC Tempo Praha 1:3

Vydáno dne 31. 03. 2010 (1308 přečtení)

V sobotu časně ráno jsme odehráli další kolo přeboru. Tentokrát jsme se sešli na hřišti Admiry. Trenéři neponechali nic náhodě a jelikož nám ranní zápasy moc nesvědčí, nechali kluky dvakrát rozběhat a rozcvičit. Admira nám chtěla oplatit porážku z podzimu. Vzájemný respekt jsme dokázali překonat hned v začátku utkání. Obě mužstva začala aktivně, ale postupem času se naši fotbalisté dostali do herní pohody a Admira začala chybovat. Ve 3. min. zahrával David Kny roh, který si soupeř srazil do vlastní sítě – 0:1. V 7. minutě zvýšil na 0:2 Luky Hroník střelou po zemi po sklepnutí od Štěpána Sedláře. Soupeř se snažil nepříznivý vývoj zvrátit, ale jeho střely mířily vedle branky.

* Ml. přípravka C: SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 1:5

Vydáno dne 30. 03. 2010 (1361 přečtení)

Dne 28.3. jsme se vydali do Vokovic na přátelský zápas proti týmu Aritmy. Už cesta na stadion domácích byla pro některé malou bojovkou, ale nakonec jsme se sjeli všichni a očekávali, jaký asi zápas bude. Tým Aritmy běžně na turnajích nepotkáváme a vzhledem k tomu, že se jednalo o hráče narozené v roce 2002 a doplněné pár hráči ročníku 2003, tak je ještě pravděpodobnost setkání o kus menší.

Dle domluvy našich coachů znamenal přátelák 3x15 minut čisté hry. První část zápasu obsahovala trochu nejistoty a motání. Kluci se po zimě v halách a na umělce octli na větším hřišti, navíc v počtu 7+1. Začátek zápasu jim dělalo problémy se s takovými změnami srovnat. Tempácké fandy jako první probudil Dany Michl, který po nahrávce Sebíka Linga bodoval na 1:0. Aritma pocítila naši radost a naději a tak jejich, z mého pohledu, nejšikovnější hráč s číslem 13 atakoval naši bránu. I přes jeho rychlost a zručnost mu ale nepodlehl náš obránce Ondra Filip a opakovaně jeho útoky skvěle odbránil.

* Ml. přípravka B: Na závěr přípravy zlaté medaile

Vydáno dne 26. 03. 2010 (822 přečtení)

Poslední turnaj zimní sezóny 2009/2010 se konal v domácí hale DDM. Původně chtěli trenéři nominovat jen ty hráče, kteří si během roku moc nezahrají, ale protože se většina z nich na tento víkend omluvila, dopadla nominace jinak. Původně jsme měli mít opět dva týmy, ale nakonec Tempo B tvořili naši o rok mladší spoluhráči.

Tempo A - Vršovice – hned první zápas nás opět ujistil o tom, že hra venku a v hale je úplně jiná. Naši kluci soupeře v první části zápasu přehrávali, měli spoustu bohužel neproměněných šanci, hlavně David Martínek. Bohužel pak přišla nešťastná soupeřova střela z poloviny hřiště, která padla těsně pod víko, a kterou neměl brankař šanci vybrat, a soupeř se dostal do vedení. Naši se sice snažili, ale smůlu se jim nepodařilo prolomit. Ani nařízený přímý kop Martina Škody se nepodařilo proměnit. V poslední minutě se soupeř opět dostal na naše území a chybou obrany jsme inkasovali druhý gól. Výsledné skóre 0:2

* Ml. přípravka B: FC Tempo Praha B - Sokol Kolovraty 1:5

Vydáno dne 24. 03. 2010 (765 přečtení)

První soutěžní zápas nás čekal na domácím hřišti proti týmu Kolovrat. Hned od počátku zápasu bylo znát, že soupeř je o rok starší a převyšoval nás téměř ve všem. První pule skončila výsledkem 1:4, když se o jediný náš gól postaral Kuba Havlíček.

Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší, přesto jsme ještě jednou inkasovali a prohráli celkovým rozdílem 1:5. Kluci zatím stále nedovedou přenést na hřiště pohodu a bojovnost z tréninku. Škoda.

* Ml. přípravka A: FC Tempo Praha – SK Motorlet Praha 3:0

Vydáno dne 23. 03. 2010 (968 přečtení)

V sobotu před polednem vstoupila mladší přípravka A do bojů druhé poloviny přeborové soutěže na domácím hřišti proti Motorletu. Změna povrchu hřiště (přechod z UMT na trávu) a snad i samotný fakt, že už "o něco" jde, způsobily, že obě mužstva působila vlažným a neuspořádaným dojmem. Do konce prvního poločasu zbývalo jen několik desítek vteřin a už to vypadalo, že první půle skončí za bezbrankového stavu. David Kny rozehrál roh nakrátko se Zdendou Sitou, ten mu balón vrátil a David odcentroval před branku, kde pohotově hlavou zaúřadoval Dan Šejvl a otevřel skóre. Bezprostředně poté rozhodčí ukončil první poločas.

* Ml. přípravka C: Na sluníčku pátá příčka nevadila

Vydáno dne 22. 03. 2010 (1401 přečtení)

Na první jarní den jsme se sešli v dobré náladě a konečně i s vidinou hezkého počasí. Začínat jsme měli sice druhým zápasem, ale naši sousedé z Braníka nedorazili, tak po drobných změnách jsme nakonec vykopávali jako první. Jako první jsme se postavili Meteoru. Přestože se kluci teprve probouzeli, hra byla hned zpočátku velmi vyrovnaná. Nějaké šance byly, ale bohužel nezakončené. Trochu nešťastnou náhodou jsme inkasovali v 9. minutě gól a za stavu 0:1 byl i pískán konec zápasu.

Po malé svačince se kluci chystali na tým z Šeberova. Celý zápas probíhal v podobném duchu jako předchozí s tím, že přibylo promarněných šancí. Kluci se nemohli dostat do správného tempa a ne a ne se rozběhat. Zápas skončil opět výsledkem 0:1.

Přidána fotogalerie

Celý článek... | Autor: Václav Kvasnička | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: Se staršími týmy na čtvrtém místě

Vydáno dne 22. 03. 2010 (1271 přečtení)

Na turnaji dne 20.3. jsme doplnili stavy a zařadili jsme se tak k týmům hráčů narozených v roce 2002. Naši kluci byli s některými soupeři velikostně k neporovnání, ale jak už víme, vzrůst a výška hráče není to hlavní a také jsme se mohli utěšovat i tím, že to není poprvé, co se kluci s většími a staršími soupeři setkají.

Na začátek nás nečekal zrovna nejlehčí soupeř v podobě týmu Sportovní Jižní Město. Prvních deset minut zápasu jsme měli ale jasně více šancí a byli jsme před soupeřem o krok napřed. Při první akci Sebastiana Linga a Matyáše Havlíčka se zrodil náš první gól, při jejich druhé akci tečovaná tyč brány, další akce už bohužel neměly to štěstí a soupeř nám pomalu unikal. Rychlé, tvrdé a vysoké střely nakonec přinesly protihráčům vítězství 3:1.

* Ml. přípravka A: Bronz z domácího turnaje

Vydáno dne 18. 03. 2010 (938 přečtení)

V neděli ráno nás čekal poslední zimní turnaj na domácí půdě. Příležitost zahrát si vedle "zkušeného" Martina Pytlíčka a Štěpána Sedláře dostali i hráči ze širšího kádru a v poli se objevili v roli útočníků i brankáři Matěj Heřmánek a Tomáš Touška. Na poslední chvíli odřekly účast dva týmy z Čáslavi, a tak se zbývající čtyři týmy utkaly opět dvoukolově. Hrálo se 2x8 minut, 5+1.

Tempo – Přední Kopanina 1:2
    I když jsme se ve 4.minutě ujali vedení po brance Tondy Wijase za asistence Tomáše Toušky, naše hra byla rozháraná a mnohdy rozpačitá. Tři minuty před koncem soupeř vyrovnal po zaváhání brankáře a nedůsledné obraně. Těsně před koncem zápasu přidal soupeř vítěznou branku střelou k tyči.

* Ml. přípravka C: Třetí a čtvrté místo v domácí hale

Vydáno dne 17. 03. 2010 (1463 přečtení)

FC Tempo pořádalo dne 14.3. halový turnaj, jehož se naše MPC zúčastnila, díky odstoupení Dubče, s týmem Gepardů a Lvíčat. Většina poctivých účastníků tréninku tak dostala šanci si zahrát na turnaji a prověřit své dovednosti. Gepardi ve složení: Dan Michl, Petr Hodouš, Vojta Panc, Lukáš Radimský, Patrik Běšták, Max Nachtigal, Pavel Krýda, Kuba Kvasnička, Milan Mudra. Lvíčata: Filip Vrla, Matyáš Vágner, Matyáš Havlíček, Míša Michlík, Ládík Runanin, Míša Škach, Sebík Ling, Filip Snížek, Tomáš Klíma.

Start měly oba týmy stejný, neboť se utkaly hned v počátku turnaje navzájem. Jako vždy byl vzájemný zápas nepopulární a málo dynamický, tentokrát byl ještě okořeněný nešťastným vlastním gólem. Byť zde nebyl žádný úmysl, ale hloupá náhoda, nezbývá než dát "černého Petra" střelci gólu – Maxovi Nachtigalovi. Tempo Lvíčata - Gepardi 1:0.