15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka A: Chodov - FC Tempo 3:4

Vydáno dne 31. 10. 2004 (1148 přečtení)

Chodov se před zápasem pyšnil plným počtem bodů a skóre 70:0! Po utkání ale jeho hráči odcházeli se sklopenými hlavami, Tempo bylo úspěšnější! V 10. minutě byl stav 0:2, ale domácí i za pomoci branky z pokutového kopu otočili skóre na 3:2. Tempo ale nesložilo zbraně a v posledních šesti minutách získalo zápas ve svůj prospěch!

Chodov - FC Tempo 3:4 (1:2)
    FC Tempo: Valenta - Kořínek, Pyndzyn, Brož, Panzo, Eszenyi, Šruc, Rod, Oračko.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: FC Tempo B - Slavoj Podolí B 2:14

Vydáno dne 31. 10. 2004 (1016 přečtení)

Po nečekaném vítězství v minulém kole tentokrát svěřenci trenéra Zelenky propadli a zápas s Podolím nezvládli.

FC Tempo B - Slavoj Podolí B 2:14
    Branky Tempa: Sláma, Novotný.
    FC Tempo: O. Moudrý - L. Obšil, J. Moudrý, Hasman, Klouček, Matoušek, Novotný, T. Obšil, Volt, Žežulka, Sláma, Slavíček, Klajbl.

* Ml. přípravka B: Újezd nad Lesy B - FC Tempo B 0:2

Vydáno dne 24. 10. 2004 (1066 přečtení)

Překvapivého vítězství dosáhla mladší přípravka B v Újezdu nad Lesy, když mezi oběma týmy byl před utkáním propastný dvanáctibodový rozdíl. "Podali jsme vynikající výkon, hráči konečně pochopili, že při troše snahy se dá i vyhrávat. Výborně útočili po stranách, roztahovali hru do šířky a často ostřelovali branku soupeře, který vystřelil jen jednou a za polovinu se dostával sporadicky. Konečně výkon, na který máme!," radoval se po zápase mladý kouč Lukáš Zelenka.

Újezd nad Lesy B - FC Tempo B 0:2 (0:0)
    Branky: Trampota, Žežulka.
    FC Tempo: O. Moudrý - L. Obšil, J. Moudrý, Malý, Trampota, Novotný, Žežulka, Sláma, Slavíček, Bureš.

* Ml. přípravka A: FC Tempo - Union Žižkov 1:2

Vydáno dne 22. 10. 2004 (1217 přečtení)

Mladší přípravka přerušila sérii výher a smolně prohrála s Unionem Žižkov. První gól inkasovalav 7. minutě po skrumáži před brankou, ve které gólman Valenta ztratil míč z dohledu. V 15. minutě obrana vyrobila druhou chybu a Žižkov vedl o dva góly. Ve 24. minutě snížil Oračko na 1:2, ale po změně stran už alespoň vyrovnávací gól bohužel nepadl, i když k tomu Tempo mělo dostatek příležitostí.

FC Tempo - Union Žižkov 1:2 (1:2)
    Branka Tempa: Oračko.
    FC Tempo: Valenta - Kořínek, Pyndzyn, Brož, Panzo, Eszenyi, Matuškin, Dušek, Oračko, Šruc.

* Ml. přípravka A: Libuš B - FC Tempo 1:2

Vydáno dne 17. 10. 2004 (1092 přečtení)

Mladší přípravka pokračuje ve vítězné sérii, tentokrát si pro tři body přijela na Libuš. Domácí měli dvakrát výhodu pokutového kopu, ale trefili se jen jednou. Tempo vstřelilo vítězný gól v předposlední minutě zápasu.

Libuš B - FC Tempo 1:2 (1:1)
    FC Tempo: Valenta - Kořínek, Pyndzyn, Brož, Panzo, Eszenyi, Matuškin, Oračko, Šruc.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: FC Tempo B - Braník B 0:5

Vydáno dne 17. 10. 2004 (1134 přečtení)

Proti prvnímu celku tabulky podali nejmenší Tempáčci srdnatý výkon a uhráli přijatelný výkop. Trenéři Zelenka a Svoboda vyzdvihli především výkon Jana Moudrého, Martina Slámy a Jana Novotného.

FC Tempo B - Braník B 0:5 (0:2)
    FC Tempo: O. Moudrý - J. Moudrý, Malý, Novotný, L. Obšil, Žežulka, Vodrážka, Bureš, Píro, T. Obšil, Sláma.

* Ml. přípravka A: FC Tempo - Hostivař B 4:0

Vydáno dne 09. 10. 2004 (944 přečtení)

Na čtyři zápasy prodloužila mladší přípravka svou sérii výher. Z celkových šesti zápasů zvítězila pětkrát, pokořil ji zatím jen tým Vyšehradu. Proti Hostivaři B nastoupil bez zraněného střelce Rudy Čecha a o výhře 4:0 rozhodla již do poločasu, během něhož síť rozvlnila třikrát.

FC Tempo - Hostivař B 4:0 (3:0)

* Ml. přípravka A: Háje C - FC Tempo 1:3

Vydáno dne 03. 10. 2004 (1087 přečtení)

Rudolf Čech, hráč áčka mladší přípravky, dalším hattrickem skolil dalšího soupeře. Jeho tři trefy v prvním poločase znamenaly vedení 3:0 již v poločase. Po změně stran se několikrát vyznamenal gólman Valenta, nestačil jen na pokutový kop nařízený po faulu Eszenyiho. Premiéru v červenožlutém dresu Tempa si odbyl Lukáš Kořínek.

Háje C - FC Tempo 1:3 (0:3)
    Branky Tempa: 3., 13. a 16. R. Čech.
    FC Tempo: Valenta - Kořínek, Pyndzyn, Brož, Panzo, Eszenyi, Matuškin, R. Čech, Oračko.

* Ml. přípravka B: Kunratice - FC Tempo B 3:2

Vydáno dne 26. 09. 2004 (1038 přečtení)

Blízko druhé výhře v sezóně byli nejmenší Tempáčci na hřišti Kunratic. Ještě pět minut před koncem vedli zásluhou gólu Novotného a vlastní branky soupeře 2:1. V závěru jim ale došly síly a prohráli 2:3. "Sehráli jsme vynikající první poločas, změna stran udělala klukům nečekané problémy a najednou neveděli, co hrát," hodnotil zápas trenér Lukáš Zelenka.

Kunratice - FC Tempo 3:2 (1:2)
    Branky Tempa: Novotný, vlastní.
    FC Tempo: O. Moudrý - Malý, J. Moudrý, L. Obšil, Schwank, Vodrážka, Lazarov, Lenert, Novotný, Píro, Sláma.

* Ml. přípravka A: FC Tempo - Újezd P4 4:1

Vydáno dne 24. 09. 2004 (1039 přečtení)

Zásluhou hattricku Rudy Čecha už v prvním poločase zvítězila mladší přípravka A nad týmem Újezda Praha 4 vysoko 4:1. Ze čtyř zápasů získala devět bodů a drží kontakt se špičkou tabulky.

FC Tempo - Újezd P4 4:1 (3:1)
    FC Tempo: Valenta - Rod, Pyndzyn, Brož, Panzo, Eszenyi, Matuškin, Čech, Oračko.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář

* Ruda Čech řádil na Realu

Vydáno dne 22. 09. 2004 (1193 přečtení)

Především zásluhou čtyř branek Rudy Čecha zvítězila mladší přípravka Tempa na hřišti Realu 5:0 a drží kontakt s čelem tabulky. Premiéru si v dresu Tempa odbyl brankář Tadeáš Valenta a udržel čisté konto. "Předvedli jsme zatím nejlepší výkon v soutěži," liboval si trenér Tibor Oračko.

Real - FC Tempo 0:5 (0:3)
    FC Tempo: Valenta - Rod, Pyndzyn, Brož, Šruc, Eszenyi, Čech, Oračko, Panzo.

* Ml. přípravka B: Háje - FC Tempo 18:0

Vydáno dne 19. 09. 2004 (859 přečtení)

Mladší přípravka B se teprve učí základům fotbalové abecedy a odpovídají tomu i výsledky, na Hájích kluci dostali osmnáct branek.

Háje - FC Tempo B 18:0
    FC Tempo: O. Moudrý - Lenert, J. Moudrý, Volt, L. Obšil, Malý, Bureš, Lazarov, Šíma, Matoušek.

* Mladší přípravka B: FC Tempo - Hostivař 0:12

Vydáno dne 17. 09. 2004 (1061 přečtení)

Po vítězství v Běchovicích narazili nejmenší Tempáčci na silného soupeře, neboť hostivařští hráči byli vesměs o dva roky starší a jejich síla v osobních soubojích byla hodně znát. Dvanáct inkasovaných branek si shodně rozdělili oba brankáři Ondřej Moudrý a Jan Novotný. Na hráčích Tempa je vidět velká vůle a chuť, výsledky časem jistě přijdou.

FC Tempo B - Hostivař 0:12 (0:6)
    FC Tempo: O. Moudrý, Novotný - L. Obšil, Malý, J. Moudrý, Bureš, Klouček, Vodrážka, Píro, Žákovský, Doubek, Schwank, Dostál, Volt.

* Mladší přípravka B: Běchovice - FC Tempo 0:2

Vydáno dne 12. 09. 2004 (1080 přečtení)

Po výborném nadšeném výkonu získali svěřenci trenérů Zelenky a Svobody první mistrovské body. Nejmenší Tempáčci zvítězili v Běchovicích zásluhou branek Tomáš Vodrážky a Jana Moudrého.

Běchovice - FC Tempo B 0:2
    Branky: Vodrážka, J. Moudrý.
    FC Tempo: O. Moudrý - L. Obšil, J. Moudrý, Malý, Bureš, Klouček, Schwank, Vodrážka, Lenert, Hasman, Dostál, Žákovský, Matoušek.

* Mladší přípravka A: FC Tempo - Vyšehrad 0:3

Vydáno dne 12. 09. 2004 (1234 přečtení)

Mladší přípravka po vítězství v prvním kole chtěla znovu doma získat tři body, ale ze zápasu jako vítěz vyšel šťastnější Vyšehrad. Tempo se po rozpačitém úvodu osmělilo až v 8. minutě, ale Ruda Čech mířil jen do brankáře. Soupeř odpověděl velkou šancí v 11. minutě. Ke gólu v síti Vyšehradu bohužel nevedla ani série tří rohových kopů. Více ze hry měl ve zbytku poločasu Vyšehrad, ale Tempo se ubránilo.