Poslední víkend sezóny 2002/2003

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Program na víkend, Vydáno dne: 20. 06. 2003

TJ Sokol Řeporyje  -  FC Tempo Praha    
   

Sezóna 2002/2003 se pomalu blíží ke svému závěru a jediná pražská soutěž, která ještě neskončila, je přebor mužů, který má o tomto víkendu na programu poslední kolo. To, v závislosti na výsledcích v divizi, rozhodne, zda někdo z trojice Kyje, Meteor nebo ČAFC sestoupí do I.A třídy. Především v případě Meteoru by se jednalo o překvapení, protože Meteor je na začátku každé sezóny jedním z horkých kandidátů postupu.


Mužstvo A mužů FC Tempo Praha jede ke svému poslednímu utkání s jistotou přeborové příslušnosti i do další sezóny. Tu má i soupeř z Řeporyj. Obě dvě mužstva se pohybují ve středu tabulky a poslední dvě vzájemná utkání dopadla zcela rozdílně.

V podzímním utkání vyhrálo FC Tempo 2:1, kdy vítězství zachraňoval v posledních minutách Jiří Žalud, který se trefil hned dvakrát.

Naopak na jaře se obě mužstva již potkala v semifinále poháru PFS a FC Tempo utrpělo na hřišti v Řeporyjích potupný debakl 6:1 a tři hráči viděli červenou kartu a sen o pohárovém vítězství se rozplynul.

Utkání Řeporyje - FC Tempo se hraje v sobotu 21.6.2003 od 17.00 hod.

Nominace FC Tempo Praha:
Kuchař, Tala - Valášek, Vrzal, Raděj, Hlavička, Netušil - Budák, Nechvíla, Glos, Březina, Hurka, Novosad - Dedek, Trunečka.

Realizační tým:
Blabol, Houra, Zmatlík, Formánek.