Další těžká porážka staršího dorostu

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 26. 05. 2003

FC Tempo Praha – Bílá Hora 1:6 (1:4)

Zápas dvou týmů bezprostředně ohrožených sestupem začal pro domácí tým opět nešťastně. Už po pěti minutách proti Tempu rozhodčí odpískal velmi přísný pokutový kop a hostující střelec se nemýlil - 0:1...

Domácí se nestačili ani vzpamatovat z rychle obdržené branky a prohrávali už o dvě branky. Hostující útočník prošel obranou Tempa, jeho střelu ještě gólman vyrazil, ale odražený balón dva obránci domácích neodkopli do bezpečí a útočník hostí tak bez problémů zvýšil - 0:2. Třetí gól hosté přidali po individuální akci, když hráč Bílé Hory v pokutovém území obešel tři obránce a tváří v tvář brankáři zakončil - 0:3. Potom se hra uklidnila, hosté se už nikam nehnali a Tempo se na nic nezmohlo. Jiskřičku naděje vykřesal navrátilec do sestavy Jiří Šíma, který po rychlém brejku Josefa Hurky snížil na 1:3. Když ale hostující hráč z poloviny hřiště utekl třem obráncům a nájezd úspěšně zakončil, bylo o výsledku zápasu rozhodnuto.

Ve druhé půli se zápas víceméně dohrával, jediným světlým okamžikem Tempa byla hlavička Hynka Šimona. V závěru zápasu Bílá Hora po chybách obrany přidala ještě další dvě branky.

Sestava FC Tempo: Krčmař – Klouda (46. Semela), Slavíček, Dvořák, Šimon – Souček (35. Kruml), Nechvíla, Hurka, Skála – David, Šíma (70. Vildman).