St. dorost: První tři body v sezóně hned na úvod

Autor: Ondřej Havlas <havli(at)e-sports.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 08. 09. 2003

1:2 (0:2)

Branky: 55. xxx – 10. Havlas, 20.Vildman.
Rozhodčí: Klouda st.
Diváků: 15

První zápas v sezóně odehrál starší dorost na hřišti Újezdu na Lesy. Utkání se muselo posunout o 20 minut z důvodu nepřítomnosti hlavního rozhodčího. Ani za tuto dobu se nedostavil, tak se rohodovalo, kdo bude pískat. První hvizd patřil našemu vedoucímu panu Jiřím Kloudovi. Ten taky odpískal celé utkání. A pískal velmi férově na obě dvě strany.

Druhý problém jsme měli my s registračkami, jmenovitě Martin Albl. Nemohl nastoupit do utkání, jelikož ta jeho se ztratila. Doufejme, že se brzy najde a Martin bude moci nastoupit už v domácím utkání proti Uhříněvsi...

Podrobná reportáž v celém článku

První utkání nového ročníku začalo pro hosty nejlépe, jak mohlo. Ondřej Vildman v první šanci napálil gólmana a Ondřej Havlas dorazil balón do prázdně sítě - 0:1. Tempo mělo další šance a přidalo i branky. Havlasova ukázková hlavička po nadýchaném centru Jakuba Novosada skončila v síti, avšak rozhodčí branku neuznal pro údajný ofsajd. Druhý gól přidali hosté až pět minut před koncem prvního polačasu. Tentokrát Ondřej Havlas v samostatném úniku trefil gólmana a Vildman rozvlnil síť podruhé.

Do druhé půle vstoupili hosté střelou Ondry Vildmana do tyče a od té chvíle, z nepochopitelných důvodů, přestali hrát a běhat a výsledkem toho bylo zatlačení do defenzívy a bránění dvougólového výsledku. První varování přišlo v 50. minutě, kdy útočník domácích šel na gólmana Tempa sám, ale ten dobrým zákrokem ještě udržel čisté konto. O pět minut později, po ruce Zdenka Slavíčka v pokutovém území, zahrával Újezd pokutový kop, který domácí bez potíží proměnili a Tempo se začalo strachovat o výsledek. Domácí měli územní převahu, ale žádné vyložené šance si nevytvořili, a tak skončil zápas 1:2 ve prospěch Tempa.