St. dorost: Přátelský zápas skončil remízou 3:3

Autor: Ondřej Havlas <havli(at)e-sports.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 18. 09. 2003

Sokol Cholupice   -  FC Tempo Praha
3:3 (1:1)

Stejně jako o víkendu skončilo utkání proti Cholupicím remízou. Áčko vybojovalo jeden bod do tabulky pražského přeboru, st.dorost si přijel do Cholupic sehrát přátelské utkání.

Branky Tempa: Albl, Dejl, Šimon.
FC Tempo: Bokoč – Klouda, Semela, Dvořák, Slavíček – Souček, David, Kruml, Skála – Albl, Dejl.
Střídali: Šimon, Krčmař

Přátelský zápas na začátku rozehrané sezóny splnil svůj účel. Zahráli si všichni, ovšem výkon Tempa by se dal označit za nejhorší v letošní sezóně. Začátek utkání však hostům vyšel. Měli převahu a v 15.minutě otevřeli skóre. Martin Albl využil své rychlosti, bez problémů přehodil gólmana a vstřelil první branku hostů. Potom však Tempo přestalo hrát a šance najednou nepřicházely. Výjimkou potvrzující pravidlo byla šance Michala Skály, který obešel i gólmana, ovšem do prázdné brány nedokázal zakončit. Domácí potom trefily dalekonosnou střelou břevno. Jako varování to však hostům nestačilo, a tak je Cholupice trestaly. Centr, téměř od rohového praporku, usměrnil domácí útočník. Zcela sám, mezi třemi obránci a brankářem Tempa, hlavičkoval do sítě hostů. Gólman Bokoč byl proti hlavičce bezmocný. Pět minut před koncem půle bylo srovnáno a od druhého poločasu se tak začalo od nuly. Taktovky zápasu se opět ujalo Tempo. Ondřej Dvořák nádherně poslal do úniku Filipa Dejla. Ten nezaváhal a střelou mezi nohy gólmana domácích upravil na 1:2. Dvacet minut před koncem Cholupice vyrovnaly. Po faulu Filipa Dejla v pokutovém území kopali domácí penaltu a bez problémů tuto příležitost proměnili. Tempo však nesložilo zbraně a 10 minut před koncem, po chybě domácího gólmana, opět strhlo vedení na svou stranu. Hynek Šimon hlavou dorazil míč, který trestuhodně vypadl brankáři domácích z ruky. Těsně před koncem však domácí po standardní situaci vyrovnali. Remízu pro Tempo ještě vychytal vynikajícím zákrokem Bokoč, když vyrazil prudkou střelu z bezprostřední blízkosti. Cholupice – Tempo nakonec 3:3.