Fotbalový víkend na Tempu (4.-5.10.2003)

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Víkend na Tempu, Vydáno dne: 07. 10. 2003

Poprvé od začátku této sezóny mužstva FC Tempo nedosáhla pozitivní bilance a bylo to způsobenou i tím, že dosud úspěšný starší dorost tento víkend nehrál, protože rezerva Aritmy se ze soutěže odhlásila. Obě mužstva mužů prohrála na Malešicích i v Lochkově.

Tradičně dobře si vedl mladší dorost, který porazil jasně Vršovice. Starší žáci měli pomalejší rozjezd, ale druhé vítězství v řadě znamená posun v tabulce vzhůru. Mladší žáci sehráli vyrovnané utkání na Rapidu Malešice a odvezli si cenné vítězství.

Starší přípravka prohrála těsně o branku, mladší dostala pět branek, přestože měla spoustu šancí skórovat.

Víkendová bilance FC Tempo Praha:

FC Tempo 7 3 0 4 12:17 9 bodů

Stejně jako v minulém kole čisté konto udrželi brankáři mladšího dorostu a mladších žáků Kolařík s Flaksem. Brankář prvního mužstva Kuchař byl vyloučen v posledních minutách utkání za protesty proti odpískanému pokutovému kopu.

Mladší přípravka
Mladší přípravka hrála na Hájích a přestože se její hráči dostali do několika vyložených šancí skórovat se jim nepodařilo a konečný výsledek je příliš krutý.

Starší přípravka
Starší přípravka statečně bojovala na domácím hřišti proti ČZU, ale náskok soupeře z prvního poločasu se jí dotáhnout nepodařilo a prohrála 2:3.

Mladší žáci
Mladší žáci hráli předzápas přeborovému utkání Malešice – Tempo a i bez účasti kapitána Procházky, který má zlomenou nohu si vedli dobře a ve vyrovnaném utkání zvítězili 2:0. Podrobná reportáž

Starší žáci
Svěřenci trenéra Tichého zvedají hlavu a zvítězili podruhé za sebou. Tentokrát pokořili Motorlet na jeho hřišti 3:2 a pomalu začínají stoupat tabulkou do horních pater.

Mladší dorost
Mladší dorostenci pokračují ve spanilé jízdě a tentokrát si smlsli na domácí půdě na Vršovicích, které porazili 3:0 a dál suverénně vedou tabulky I. třídy. Podrobná reportáž

Starší dorostenci tento týden odpočívali, protože Aritma se ze soutěže odhlásila.

“B“ muži
Rezervní tým prohrál na hřišti ambiciózního Lochkova 1:4

“A“ muži
Po třech utkání kdy “A“ muži brali body přišel na Malešicích bodový půst, přestože už v 12. minutě poslal Tempo do vedení Žalud a v následujících minutách měl několik slibných šancí Nechvíla a v závěru utkání nastřelil Dedek tyč. Podrobná reportáž