Fotbalový víkend na Tempu (25.-26.10.2003)

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Víkend na Tempu, Vydáno dne: 29. 10. 2003

Prodloužený fotbalový víkend se Tempu moc nepovedl. Ani jedno mužstvo mužů nebodovalo a obě shodně prohráli o jednu branku. “A“ nestačilo na první Motorlet a těsně prohrálo 1:2. Naopak rezerva prohrála s poslední Pragovkou, když poločas byl nerozhodný.

Starší dorost měl opět volno a mladší zdolal až po boji Vyšehrad 0:2. Starší žáci si odvezli bod z Viktorie Žižkov. Mladší žáci nečekaně hladce porazili, přestože byli výrazně oslabeni, v přeloženém utkání Dolní Počernice 5:1.

Obě přípravky svým soupeřům podlehly. Vždy to bylo o branku, starší podlehla na Řeporyjích a mladší doma s ČAFC.

Víkendová bilance FC Tempo Praha:

FC Tempo 7 2 1 4 13:11 7 bodů

Tento víkend byl bodově velice hubený. Tempo získalo pouhých sedm bodů. Přestože pouze dvakrát vyhrálo a čtyřikrát odešlo poraženo, tak počet vstřelených branek je větší než počet obdržených. Velkou zásluhu na tom má mladší žák Lukáš Hakl, který se do sítě dolních Počernic trefil čtyřikrát.

Jako už tradičně udržel čisté konto brankář Kolařík z mladšího dorostu a samozřejmě starší žáci, kteří uhráli bezbrankovou remízu.

Mladší přípravka
Mladší přípravka hrála proti ČAFC, která je v tabulce podstatně výše a prohrála jenom těsně o jednu branku 2:3.

Starší přípravka
Starší přípravka odjížděla na Řeporyje s tím, že musí bezpodmínečně bodovat, ale to se bohužel nepovedlo a přípravka odešla poražena, prohrála 1:2.

Mladší žáci
Mladší žáci odjížděli k přeloženému utkání velice oslabeni, ale kvalitní výkon obrany a bojovnost celého týmu slavila úspěch. Čtyři branky vstřelil Lukáš Hakl a významně se postaral o zisk tří bodů. Podrobná reportáž.

Starší žáci
Starší žáci uhráli bod na Viktorce Žižkov. Hrálo se povětšinou bez šancí a ve středu pole. Obrovskou šanci měl v závěru utkání Jakub Hurka, který se sám řítil na osamoceného brankáře, ale jeho střela skončila v náruči domácího brankáře a také proto se obě mužstva rozešla smírně s bezbrankovou remizou.

Mladší dorost
Až nečekaně dlouho s mladší dorost nemohl v utkání s Vyšehradem prosadit. Poločas skončil bez branek a svou suverenitu v soutěži potvrdili dorostenci až ve druhé polovině, kdy vstřelili dvě branky. Podrobná reportáž

Starší dorost
Starší dorost měl volno.

“B“ muži
Rezerva nastoupila proti poslední Pragovce a očekával se bodový zisk. Po poločasovém výsledku 2:2, branky Tempa vstřelili Havlas s Hurkou, přišla na konci druhého poločasu nečekaná gólová tečka od Pragovky a “B“ muži prohráli 2:3

“A“ muži
Na Tempo přijel první celek přeborové tabulky a hned v úvodu ho zmrazil kapitán Dedek, který už ve 3.minutě vstřelil úvodní branku zápasu, ale kvalita exdivizního Motorletu na sebe nenechala dlouho čekat a hosté nakonec vyhráli 1:2. Podrobná reportáž.