St.žáci: Vyrovnané utkání vyhrála Krč

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 02. 11. 2003

Po minulé bezbrankové remíze na Žižkově chtěli starší žáci potvrdit zisk bodů z venku na domácím hřišti. Tentokrát jim bylo soupeřem mužstvo z nedaleké Krče.

Začátek utkání patřil spíše hostům, ale po několika úvodních minutách se hra vyrovnala a odehrávala se bez vážnějších šancí na obou stranách a i díky tomu skončil první poločas nerozhodně 0:0.

FC Tempo – Sparta Krč 0:2(0:0)

V druhém poločase se obraz hry podstatně změnil. Hráči Tempa i Krče si začali vytvářet řadu šancí. Bohužel po 15 minutách druhého poločasu zachyboval M.Podroužek a Tempo inkasovalo první branku. Zanedlouho po obdržené brance si Tempo vytvořilo 100% šanci a Hurka se ocitl úplně sám na velkém vápně, snažil se přelobovat brankáře ale, ale jeho míč skončil vysoko nad břevnem.

Tempo si vytvářelo další šance, které skočily nevyužity a zákonitě přišel trest a Tempo dostalo z nešťastného protiútoku druhý gól. Utkání ještě mohl zdramatizovat Ptáček, který se dostal sám před brankáře Krče, ale netrefil branku.