St. přípravka: Po boji těsná prohra s prvním Unionem

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 04. 11. 2003

Poslední mistrovské utkání v podzimní sezóně 2003/2004 sehrála starší přípravka proti prvnímu celku tabulky – Unionu Žižkov. Union Žižkov zatím prochází soutěží suverénně a do utkání na Lhotce vyhrál sedm zápasů a pouze jednou odcházeli jeho hráči poraženi.

V tomto utkání očekávala prohra, starší přípravka však podala statečný bojovný výkon a přestože prohrála je nutno ocenit zlepšující se výkony hráčů.

FC Tempo – Union Žižkov 1:2 (0:2)

Sestava FC Tempo:
Strnad – Šutka, Stejskal, Blažíček, Stejskal, Donát, Žurav, Zmatlík, Šaník, Flaks, Bača, Matějka, Vosátka.

Hráči soupeře z Žižkova byli vesměs o hlavu větší, Tempo se do zápasu vrhlo po hlavě a bojovalo jako o život. Během prvního poločasu Tempo dvakrát inkasovalo.V druhém poločase se naopak hrálo více na polovině Unionu Žižkov a za Tempo Žurav snížil na 1:2.

Tempo podalo nejlepší výkon podzimu a je příslibem pro jarní část sezóny.