Fotbalový víkend na Tempu (1.-2.11.2003)

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Víkend na Tempu, Vydáno dne: 05. 11. 2003

Reparát za minulý víkend se na Tempu moc nepovedl, přestože jsme získali o dva body více než minule. Hrozivě působí především počet inkasovaných branek, celkově 29. Z toho jen muži dostali dohromady 11 branek a nezískali ani jeden bod. Na Střížkově se to ani nečekalo ale pět branek je dost, stejně jako šest na Modřanech.

Dorostenci si naopak vedli standardně dobře a jak mladší, tak starší zvítězili. Starší žáci prohráli po vyrovnaném výkonu 3:0 s Krčí. Mladším se v derby s Libuší povedl především první poločas a ten rozhodl o vítězství 3:1.

Přípravky prohrály obě. Starší doma po dobrém výkonu s prvním Unionem a mladší s Optimem.

Víkendová bilance FC Tempo Praha:

FC Tempo 8 3 0 5 17:29 9 bodů

Tento víkend z brankářů neudržel čisté konto, což se tuto sezónu ještě nestalo. Přestože jsme celkem vstřelili 17 branek, pouze starší dorostenec Havlas mířil přesně dvakrát.

Mladší přípravka
Mladší přípravka hrála proti ambicióznímu Optimu. Inkasovala celkem desetkrát, ale jejím hráčům se povedlo vstřelit jeden čestný úspěch.

Starší přípravka
Doma hrála starší přípravka proti prvnímu Unionu Žižkov a přestože do poločasu prohrávala o dvě branky v druhém poločase Union dokonce zatlačila na jeho polovinu a Žurav snižil, ale na bod to nakonec nestačilo. Podrobná reportáž.

Mladší žáci
V plné sestavě nastoupili mladší žáci v derby proti Libuši. V tomto utkání šlo o čelo tabulky a po brankách Hakla, Voldřicha a Figela se radovali borci ze Lhotky po vítězství 3:1. Podrobná reportáž.

Starší žáci
Starší žáci chtěli potvrdit body, které získali v minulém kole na Žižkově, ale Krč byla nad jejich síly a přes několik dobrých šancí nevstřelili ani jednu branku. Podrobná reportáž.

Mladší dorost
Mladší dorost do utkání vstoupil dobře, ale pak již tradičně hra upadla do průměru a dorostenci přidali až ve druhém poločase, když soupeř vstřelil jednu branku. V mladším dorostu dostali od začátku šanci dva starší žáci a náhradní brankář Štefl. Podrobná reportáž.

Starší dorost hostil na domácím hřišti hráče z Chuchle, které tu také hrají domácí utkání z důvodu rekonstrukce jejich hřiště po povodních. Výsledek 6:1 jasně hovoří pro naše hráče. Podrobná reportáž.

“B“ muži
Rezerva hrála, ve stejný čas jako první mužstvo, na Modřanech a přestože se jí díky Krajčimu podařilo po přestávce srovnat na 1:1 utkání skončilo vysoko 1:6 pro Modřany. Podrobná reportáž.

“A“ muži
Těžké rozlosování přisoudilo “A“ mužstvu za soupeře tentokrát rezervu Střížkova, která tradičně hraje v Březiněvsi. Poločas Tempo prohrála 1:0 a gólová smršť přišla až po poločasové přestávce. Podrobná reportáž.