Fotbalový víkend na Tempu (8.-9.11.2003)

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Víkend na Tempu, Vydáno dne: 11. 11. 2003

Nejhorší víkend podzimu odehrála mužstva Tempa tuto sobotu a neděli. Vyhráli pouze starší dorostenci a to 2:1 po brankách Vildman a Havlase a mladší žáci jasně nad UMBREM 5:0. Zbývající mužstva prohrála.

První mužstvo drželo na Královicích nadějnou remízu až do pokutového kopu, který nepochopitelně nařídil rozhodčí Čížek. Rezerva prohrála na Žižkově 2:0. Velkým překvapením je prohra zatím suverénního mladšího dorostu s Trojou.

Starší žáci neudrželi poločasu remízu a prohráli 4:1 na Zličíně. Starší přípravka má už po soutěži a mladší prohrála 2:6 s Libuší.

Víkendová bilance FC Tempo Praha:

FC Tempo 7 2 0 5 12:20 6 bodů

O tomto víkendu lze vyzdvihnout pouze tři hráče mladších žáku a Ondřeje Havlase.. Lukáš Hakl vstřelil UMBRU hattrick, zdatně mu sekundoval Petr Heráň, který vstřelil dvě branky. Čisté konto udržel v brance mladších žáků Petr Flaks.

Střelecky se prosadil Ondřej Havlas, který jednu branku vstřelil za starší dorost a druhou přidal na Královicích a s Lukášem Haklem bojuje o titul podzimního krále střelců na Tempu.

Mladší přípravka
Mladší přípravka hrála doma proti Libuši a prohrávala 0:4. Pak přišlo výrazné zlepšení, ale ke zvratu v utkání už nedošlo. Zápas nakonec skončil 6:2 pro hostující Libuš.

Starší přípravka
Starší přípravka podzimní část soutěže dohrála a měla tento víkend volno.

Mladší žáci
Mladší žáci výhrou nad Libuší získali sebevědomí, ale především v prvním poločase s mužstvem UMBRA chyběla bojovnost a větší nasazení. Do druhého poločasu však nastoupilo úplně jiné mužstvo a po třech brankách Hakla a dvou Heráně si zaslouženě odvezlo tři body a zůstalo na úplné špici tabulky. Podrobná reportáž.

Starší žáci
Naopak starší žáci předvedli v prvním poločase na Zličíně výborný výkon a poločas skončil remízou 1:1. Druhý poločas však byl opakem toho prvního a žáci třikrát inkasovali a zápas prohráli 4:1. Podrobná reportáž.

Mladší dorost
Mladší dorost přišel o svou neporanitelnost v tu nejnevhodnější dobu. Prohrál s Trojou, která tak dorostu dýchá na záda a boj o postup bude ještě napínavý. Podrobná reportáž.

Vyrovnané utkání mezi čtvrtým Olympem a prvním Tempem rozhodly dvě branky v druhém poločase, které vstřelili Havlas s Vildmanem. Starší dorost je tak jediným mužstvem, které zatím na podzim neprohrálo. Podrobná reportáž.

“B“ muži
Rezerva hrála současně jako první mužstvo na Žižkově a prohrála dva nula.

“A“ muži
Remízový zápas na Královicích rozhodl rozhodčí Čížek, který Královicím daroval pokutový kop a tím i tři body. Branku Tempa vstřelil dorostenec Ondřej Havlas po centru Jiřího Žaluda. Podrobná reportáž.