Novoroční gólová nadílka do sítě Kamenice

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Zimní turnaj, Vydáno dne: 05. 01. 2004

V prvním utkáním roku 2004 bylo soupeřem Tempa středočeské mužstvo SK Kamenice. Utkání se hrálo za mrazivého počasí na dobře upraveném škvárovém hřišti na Lhotce.

Tempu chybělo několik hráčů, přesto se mu vstup do nového roku podařil. Jiří Valášek a Lukáš Krajčí jsou zranění. Jiří Trunečka během utkání jenom lehce vyklusával po zranění. Petr Dedek byl pracovně zaneprázdněn a Radek Budák byl na dovolené, ale na hře se to výrazněji neprojevilo.

SK Kamenice - FC Tempo 2:7 (2:4)

Branky FC Tempo: 2. Glos, 4.,23. Petr Filip, 14. Březina, 65.Havlas, 74. Nechvíla, 85. Žalud (penalta)

Sestava FC Tempo: Kuchař - Komorník(65.Fetr), Hlavička, Vrzal, Netušil(46.Vrba) - Trusina - Glos(55.Havlas), Vích - Nechvíla - Filip(51.Žalud), Březina(46.Hurka)

Utkání mělo strhující úvod. Nejdříve ve druhé minutě prošel přes polovinu hřiště Glos a bylo to 1:0. O dvě minuty později po přihrávkách Hlavičky a Vícha skóroval Petr Filip 2:0. Úvodní hektickou pětiminutovku zakončila branka Kamenice na 2:1.

Ve 14. minutě ideálně vysunul Radim Trusina Březinu a ten nadvakrát zvýšil na 3:1. Ve 23. minutě Březina našel Filipa a ten vstřelil svoji druhou branku v zápase. Hosté snížili v 33. minutě vlastní brankou Komorníka.

Do druhého poločasu obě mužstva vystřídala a střídající Havlas, po ideálním centru Nechvíly, skluzem usměrnil míč, v 65. minutě, do sítě Kamenice - 5:2. Nechvíla se dočkal v 74. minutě, po přistrčení od Žaluda, se otočil kolem obránce a zvýšil skóre na 6:2. Tečku za utkáním, které mělo na úvod zimní přípravy dobrou úroveň, udělal Žalud brankou z pokutového kopu, který byl nařízen za faul na Havlase.