Třetí nula v řadě: FC Tempo – Čísovice 7:0

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Zimní turnaj, Vydáno dne: 25. 01. 2004

Po těžkém čtvrtečním utkání s Libuší ve Vršovicích nastoupilo Tempo v sobotu proti soupeři o poznání slabšímu – Čísovicím, které jsou na zimním turnaji zatím bez bodu.

Proti hostům z Čísovic nastoupilo Tempo bez už tradičních marodů Trunečky a Valáška. Navíc chyběl nachlazený Filip, Soumar připravující se na státnice, pro pracovní povinnosti Martin Vrzal a Havlas hrál ve stejnou dobu za dorost. Naopak k dispozici byl Milan Komorník.

Tempo nastoupilo k utkání po jednodenním odpočinku a během celého utkání bylo znát, že únava z hrubé přípravy a čtvrtečního utkání s divizním soupeřem ještě neodezněla.

FC Tempo – Čísovice 7:0 (4:0)

Branky: 30. a 34. Nechvíla, 76. a 79. Dedek, 9. Hurka, 25. Trusina, 64. Glos.

FC Tempo: Kuchař (46. Socha) – Netušil, Vrba, Hlavička, Trusina (59. Komorník) – Vích – Glos, Žalud – Nechvíla (46. Budák) – Březina (46. Dedek), Hurka (70. Trnka).

Tempo šlo do vedení už v deváté minutě, Trusina z levého křídla našel volného Hurku a ten přehodil vyběhnuvšího brankáře hostů - 1:0.

První branku v barvách Tempa vstřelil Radim Trusina v 25. minutě. Po rohovém kopu z pravé strany se dostal k odraženému míči a přesná střela zpoza hranice pokutového území skončila v síti - 2:0.

Ve třicáté minutě se k volnému přímému kopu postavil Michal Vrba a jeho střílený centr jen lehce tečoval Václav Nechvíla a bylo to 3:0.

Konečnou podobu poločasovém výsledku dal Václav Nechvíla, který volný přímý kop z hranice pokutového území s jistotou rutinéra poslal za záda nešťastného hostujícího brankáře - 4:0.

V poločasové přestávce vystřídali Nechvíla a Březina a na hřiště přišel kapitán Dedek a Radek Budák. Skóre se opět měnilo v 64. minutě, kdy další branku přidal Vladimír Glos po přihrávce Petra Dedka.

Poslední dvě branky utkání přidal Petr Dedek, nejdříve po zpětné přihrávce Glose a jedenáct minut před koncem jej vysunul kolmou přihrávkou Netušil - 7:0.