St. přípravka: Zasloužená výhra nad Radotínem

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 17. 04. 2004

V pátečním slunečném podvečeru přivítala starší přípravka, na dočasném domácím hřišti na ZŠ Jitřní, rivala z Radotína. Hráči Tempa se do soupeře pustili do soupeře od první minuty a chtěli potvrdit, že výhra v minulém kole nebyla náhodná.

V sedmé minutě se poprvé trefil Erik Čech a o čtyři minuty později přidal i svůj druhý gól v zápase a Tempo se ujalo vedení 2:0.

Soupeř se pouze bránil a Tempo stále hrálo na jeho polovině. Ve třinácté minutě trefil kapitán Ivo Flaks břevno. O tři minuty později se Radotínský SK dostal k první střele, která bohužel skončila v síti Tempa 2:1.

Tímto výsledkem skončil i první poločas. Obraz hry v druhém poločase se nezměnil, Tempo stále hrálo, Radotín se pouze bránil. V 28. minutě zajistil Tempu bezpečné vedení o dvě branky Ivo Flaks 3:1.

Konečný účet utkání podepsal v 35. minutě opět Ivo Flaks, který využil tak jednu z mnoha šancí Tempa a zvýšil na konečných 4:1.

V poslední minutě Tempo kopalo penaltu, ale Ondřej Stejskal ji poslal přímo do středu branky a Radotín tak z Tempa odjížděl s ještě přijatelnou porážkou 4:1.