Ml. žáci: Hra i výsledek z říše snů

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 17. 04. 2004

Po jednobrankovém vítězství v minulém kole, v souboji o druhé místo, s Meteorem předvedlo Tempa málo vídanou kanonádu proti SEMI Kačerov, poslednímu celku tabulky. Vedle vysoké výhry potěšila i předvedená hra, která donutila hráče soupeře k chybám a nabídla i několik velmi pohledných kombinací.

Hvězdami utkání se stali střelci Pavel Lana se čtyřmi a Lukáš Hakl se třemi brankami. Pavel Lana své dvě branky vstřelil během prvních devadesáti vteřin utkání a soupeře tak posadil do první řady na galapředstavení Tempa.

SEMI Kačerov - FC Tempo 0:10 (0:5)

Branky: 1., 2., 33. a 45. Lana, 11., 46. a 53. Hakl, 4. First, 30. Heráň, 41. Burian
ŽK: bez karet

FC Tempo: Flaks P. – Čermák, Procházka, Balun, Figel (30.Novák) – First (45. Selichar), Šulc, Heráň, Vu (38. Burian) – Hakl, Lana (46. Flaks I.).

Utkání se SEMI Kačerov se hrálo na hřišti Chodova a Tempo se na Kačerov vrhlo od první vteřiny. V patnácté vteřině utkání získal důsledným tlakem na míč balón Pavel Lana a bylo to 0:1. Stejná situace se opakovala o minutu později a Pavel Lana zvýšil na 0:2.

Ve 4. minutě utekl po pravém křídle Lukáš Hakl, jeho střelu brankář Kačerova vyrazil, ale před Dominikem Firstem otevřela zcela volná branka 0:3.

V 11. minutě získal Lukáš Hakl míč po špatném výkopu domácích a svou individuální akcí zvýšil na 0:4.

V 19. minutě předvedli nejhezčí kombinaci zápasu Vu, Heráň a Hakl, ale Lukáš Hakl nabídnutou šancí pohrdl a pálil vedle. O minutu později trefil Petr Heráň tyč a Ondřej Šulc zcela prázdnou branku přestřelil.

V poslední minutě zahrál obránce v pokutovém území rukou a za zmaření vyložené šance se šel sprchovat a nabídnutý pokutový kop s přehledem proměnil Petr Heráň 0:5.

V druhém poločase střelecký koncert pokračoval. Tři minuty po poločase zleva zahrával roh Petr Heráň a Pavel Lana dovršil svůj hattrick 0:6. Po třech minutách na hřišti se po závaru před brankou domácích k míči dostal Vašek Burián a bylo to 0:7.

Ve 45. minutě se opakovala situace z počátku druhého poločasu a Pavel Lana vstřelil svůj čtvrtý gól v tomto zápase 0:8. O minutu později se z rohu trefil Lukáš Hakl – 0:9 a ten svůj hattrick dovršil sedm minut před koncem utkání, když konečné skóre zakulatil na 0:10.