St. přípravka "B": První utkání nového mužstva

Autor: Tomáš Zmatlík <tomas.zmatlik(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 15. 05. 2004

Nově rodící se tým, pod vedením trenérské dvojice Petr Nakládal a jeho syn Michal, odehrál v tomto týdnu své dva první přátelské zápasy. Mužstvo, které začne hrát svá soutěžní utkání až od podzimu 2004, tak využívá přátelská utkání k přípravě na budoucí soutěž.

Ve svém prvním utkání, ve středu na travnatém hřišti FC Háje prohráli naši chlapci 4:1, přestože o poločase vedli gólem Tomáše Fejta.

V tomto zápase se vystřídalo 12 našich nadějí a v prvním poločase překvapili soupeře vynikajícím nasazením a především se dařila kombinace.

I přes porážku 2:6, sehráli další vyrovnaný zápas ve čtvrtek na domácí umělé trávě ZŠ Jitřní, se stejně starými chlapci z klubu Optimum.

Za FC Tempo Praha střílel branku Ondřej Strnad a jedna branka byla vlastní. Na tento zápas se sešlo pouze osm hráčů a bez střídání byla druhý poločas fyzická převaha soupeře znát. Po nočním dešti umělka trošku klouzala, ale přestože je zdraví mladých hráčů nejdůležitější, soupeř měl až zbytečnou obavu ze zranění svých hráčů..