Mladší přípravka: Libuš B - FC Tempo 2:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 01. 06. 2004

Libuš B - FC Tempo 2:0 (1:0)
FC Tempo: Čehovský - Malý, Brož, Horna, Bureš, Rod, Novotný, Klimovič, Oračko, Pokorný, Ondřej Moudrý, Čech.

Výrazná převaha Libuše vyústila nakonec jen v dvoubrankový příděl v brance Tempa. Naši hráči se pouštěli pouze do sporadických útoků, které často končily jen za polovinou domácích. Přesto jsme až do 20. minuty drželi bezbrankový výsledek především zásluhou Jardy Malého, který na postu stopera opět předvedl výborný výkon. Libuš se prosadila z rohu a v půli vedla 1:0.

Po změně stran se převaha Libuše ještě zvýraznila a jen zásluhou štěstí a dobrých zásahů gólmana Čehovského zápas skončil pouze 2:0.