Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 01. 06. 2004

Praga Praha - FC Tempo B 2:4 (1:2)
Branky Tempa: 19. Březina, 41. R. Šafránek, 48. Havlas, 68. Kruml.
ČK: 77. Marval.
Tempo: Marval - Komorník, L. Šafránek, Krajčí, Blümel - Chrudimský (46. Kruml), Havel, R. Šafránek, Březina - Filip (77. Tala), Havlas.

V 19. minutě se po uličce od Havla prosadil Březina. Domácí srovnali ve 33. minutě po chybě naší obrany. Vedení na stranu Tempa strhnul ve 41. minutě po samostatné akci Robert Šafránek. Hned po změně stran prodloužil Komorníkův centr Filip na Havlase a vedli jsme 3:1. V 68. minutě našel Březina křížným pasem střídajícího Krumla, který se tváří v tvář gólmanovi nezmýlil. Domácím se podařilo snížit a i když Tempo dohrávalo bez vyloučeného gólmana Marvala, cenné tři body si pohlídalo.