St. přípravka: Přes prohru nejlepší výkon sezóny

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 08. 06. 2004

Union Žižkov - FC Tempo 3:1 (2:1)
Branka Tempa: 5. Erik Čech.
FC Tempo: Patrik Strnad - Štech, Stejskal, Blažíček, Erik Čech, Šaník, Ondřej Strnad, Flaks, Bača.

Kluci začali výborně, dobře kombinovali a už v 5. minutě se zásluhou Čecha dostali do vedení.

Z vedení jsme se ale neradovali dlouho, v 8. minutě domácí vyrovnali. Tempo ale dál hrálo proti prvnímu týmu tabulky velmi aktivně a dva přímé kopy minuly branku Žižkova. Jenže domácí pak dostali výhodu dvou penalt, jednu Strnad lapil, ale druhá už znamenala vedení domácích 2:1.

Po změně stran Tempo statečně odolávalo dvěma sedmičkám Žižkova a vydrželo až do 46. minuty, kdy inkasovalo potřetí. Přes několik šancí na obou stranách už se stav nezměnil.

Trenér Flaks byl na své hráče velmi pyšný a radost mu kazil jen jednostranný výkon rozhodčího. Domácí potřebovali k postupu vyhrát.