Béčko obhájilo triumf na turnaji v Břežanech

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 15. 08. 2004

Rezerva Tempa obhájila loňské prvenství na předsezónním turnaji v Dolních Břežanech, získala putovní trofej, pohár za vítězství a živé sele. Petr David se po penaltovém rozstřelu navíc stal nejlepším střelcem turnaje. Na turnaji startovaly ještě týmy Zbraslav B, Zlatníky a domácí Dolní Břežany.

FC Tempo B – Zbraslav B 1:0 (0:0)
Branka: 47. Havel z penalty.
FC Tempo: Tala – Trnka, Dvořák, L. Šafránek, Hlavatý – Klouda, R. Šafránek (50. Dejl), Havel, Novosad – David, J. Nechvíla.

O výsledku rozhodla Havlem proměněná penalta po faulu na aktivního Davida.

FC Tempo B – Zlatníky 2:1 (1:0)
Branky Tempa: 20. a 32. David.
FC Tempo: Tala (30. Krčmař) – Trnka, Dvořák, L. Šafránek, Hlavatý – Novosad, R. Šafránek, Havel, J. Nechvíla (30. Dejl) – Vildman, David (38. Klouda).

Ve 20. minutě vyhrál důrazný souboj Novosad, narazil si s Vildmanem a naservíroval míč střelci Davidovi. I na druhý gól Davida přihrál ve 32. minutě Novosad. Zlatníky snížily v 55. minutě střelou z hranice šestnáctky.

Dolní Břežany - FC Tempo B 1:1 (0:1)
Branka Tempa: 12. Havel z penalty.
FC Tempo: Krčmař – Trnka, L. Šafránek, Dvořák, Hlavatý – David, Havel, R. Šafránek, Klouda – Vildman, Novosad. Po jedné penaltě na každé straně, Tempo se dostalo do vedení zásluhou Havla ve 12. minutě, domácí srovnali ve 42. po faulu Krčmaře.

Další výsledky:
Zlatníky – Zbraslav B 4:1, Zlatníky – Dolní Břežany 1:0, Zbraslav – Dolní Břežany 2:1.