Mladšímu dorostu se start povedl: Vyšehrad-Tempo 0:4

Autor: Robin Zíma <(at)>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 04. 09. 2004

Skvělé vstupy do obou poločasů znamenaly pro mladší dorost premiérovou výhru v novém ročníku I. třídy. Na hřišti Vyšehradu hned vlétli na soupeře od prvních minut. Z velkého tlaku vytěžili rohový kop, Zíma našel úplně volného Podroužka, který ukázkovou trefou nedal gólmanovi domácích šanci. Několikrát v první půli zahrozil Vyšehrad, Tempo se nemohlo prosadit.

Do druhé půle vstoupilo Tempo jako vyměněné a opět bleskovým začátkem nedalo soupeři sebemenší záminku k ohrožení branky. Po krásné akci zvýšilo Tempo na 0:2, když Trikal vysunul Okrouhlického, který svojí střelou k tyči se štěstím zavěsil. Krok zápasu udávalo nadále Tempo a po chytré standardní situaci zahrané Tomášem Jirků zvýšilo svůj náskok na tři branky. Zápas se chýlil k vítěznému konci. Tempo ješte několikrát ohrozilo branku soupeře hlavně díky standardním situacím. Ke konci přidalo Tempodivákům ještě jednu akci, po které Hlavík vybídl českou uličkou Trikala ke skórování a ten neváhal - 0:4. Zápas se v poklidu dohrál a mladší dorost po dlouhé době vykouzlil úsměv na tváři trenéra Tichého.

Vyšehrad - FC Tempo 0:4 (0:1)
Branky: 1. Podroužek, 42. Okrouhlický, 71. Jirků, 72. P. Trikal.
FC Tempo: Kubín - Podroužek, Schmidt, Jirků, Turek - Hlavík, Findejs (79. Strnad), Trikal, Kuželka - Okrouhlický (75. Vitásek), Zíma (71. Sova).