Starší přípravka B: FC Tempo B - Optimum B 0:5

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 11. 09. 2004

Trenérskou premiéru si na lavičce béčka starší přípravky odbyl Jaroslav Malý. Jeho syn se postavil do branky, Tomáš Čehovský se vrátil do pole. Nastoupily i dvě nové posily - František Fencl a Lukáš Döme.

Kluci spolu nastoupili poprvé a nesehranost byla znát, naopak kompaktní Optimum vstoupil do zápasu dobře a za 14 minut vedl 3:0.

Tempo reagovalo šancí Klimoviče. Osm hráčů domácích, bez možnosti střídat, bojovalo víc než statečně a v 19. minutě mohl snížit Horna. Čtvrtý gól Tempo dostalo v páté minutě druhé půle. Krásnou akci předvedl na druhé straně Kejmar, bohužel bez gólového efektu. poslední pátý gól Tempo inkasovalo v předposlední minutě. Statečný výkon je ovšem příslibem do budoucna, po rozšíření kádru se výsledky určitě dostaví.

FC Tempo B - Optimum B 0:5 (0:3)
FC Tempo: Malý - Kejmar, Fencl, Horna, Čehovský, Klimovič, Pokorný, Döme.