Starší žáci: Hurka nastřílel dvojnásobný hattrick!

Autor: Jiří Formánek <jiri.formanek(at)caramba.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 12. 09. 2004

Starší žáci Tempa vstoupili v minulém kole úspěšně do soutěže, když na hřišti v Dolních Počernicích jasně přehráli domácí a zvítězili přesvědčivě 6:0. V druhém kole, tentokrát již na domácím hřišti, hostili FC Inferno.

Tempo nastoupilo ve stejné sestavě jako v prvním mistrovském zápase, tedy Petrem Flaksem v brance a útočnou dvojicí Lukáš Hakl a Jakub Hurka, který se stal hvězdou utkání a po velké podpoře od spoluhráčů nastřílel soupeři neuvěřitelných šest branek.

Utkání však už ve třetí minutě pokazilo vážné zranění Dominika Firsta, který musel být převezen do nemocnice, kde se podrobil odbornému zákroku. Bližší informace ještě přineseme v následujících dnech.

FC Tempo – FC Inferno 11:0 (6:0)

Branky: 8., 15., 27., 44., 50., 61. Hurka, 1. a 41. Mikeš, 16. Balun, 34. Hakl, 55. Vu.

FC Tempo: Flaks - Matějka (48. Figel), Procházka, Lana (40. Vu), Basl - First (4. Horna), Heráň, Balun, Mikeš (45. Novák) – Hurka, Hakl (54. Vlasák).

Na lavičce Tempa: Větrovec.

První branka Tempa přišla už v první minutě a byla prakticky totožná s tou, která padla na Dolních Počernicích. Hurka na pravém křídle zatáhl míč, našel před brankou volného Jiřího Mikeše a ten hlavou otevřel střelecký účet tohoto zápasu – 1:0.

Ve čtvrté minutě musel Lukáš Horna vystřídat zraněného Dominika Firsta a o čtyři minuty později se po kombinaci s Petrem Heráněm poprvé střelecky prosadil Jakub Hurka - 2:0.

Třetí branka padla v patnácté minutě utkání a přestože si ho soupeř vstřelil vlastní, tak byl připsán Hurkovi, který byl poslední u míče. O minutu poté se po přistrčení od Lukáše Hakla prosadil David Balun – 4:0.

Po šancích Lukáše Hakla a tyči Davida Baluna se opět střelecky prosadil v 27. minutě Hurka, když využil centr od Petra Heráně – 5:0. Branky se v prvním poločase dočkal i Lukáš Hakl, když doklepl ideální centr od Lukáše Horny – 6:0.

Druhý poločas Tempo brankostroj nezastavilo a první branku poločasu vsítil Jiří Mikeš střelou z vápna – 7:0. O tři minuty později se ve skrumáži před brankou nejlépe orientoval opět Hurka a bylo to 8:0.

V patnácté minutě druhé půle zpracoval Hurka špatný výkop hostů a míč poslal zpět – 9:0. Desátou branku vstřelil Viet Anh Vu, kterému do vyložené šance přihrál Lukáš Vlasák. Poslední branku utkání vstřelil Jakub Hurka po individuální akci Martina Basla – 11:0.