Novosadův hattrick: FC Tempo B - Lipence 5:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 13. 09. 2004

Po překvapivé porážce v úvodním kole v Podolí zdolalo béčko ve druhém utkání sezóny tým Lipenců vysoko 5:2. Hattrickem se blýskl Jakub Novosad, po brance vstřelil Radek Budák, posila z A týmu, a Michal Skála.

Góly Novosada ve 2. a Budáka v 8. minutě vnesly do řad Tempa potřebný klid, takže první poločas byl plný pěkného fotbalu. Škoda, že Tempo neproměnilo více šancí.

V 53. minutě se trefil Skála, ale v 68. minutě Lipence snížily z přímého kopu. Poté otevřely hru a Lukačovič vybídl ke skórování Novosada - 4:1. Rukou ve vápně v 79. minutě zahrál Slavíček a hosté proměnili penaltu. Skóre ale zakulatil a svůj hattrick zkompletoval Novosad.

FC Tempo B - Lipence 5:2 (2:0)
Branky: Novosad 3, Budák, Skála - Štauch, Berclan.
FC Tempo: Tala - Blümel (77. Vörös), Trnka, Dvořák, Hlavatý (62. Slavíček) - Budák, J. Nechvíla, L. Šafránek, Novosad - Havlas, Skála (67. Lukačovič).